Обмен валют
“Нормальний обмінник завжди є валютою. Дуже приємні та ввічливі касири”
Знайдено 9 результатів
“Нормальний обмінник завжди є валютою. Дуже приємні та ввічливі касири”
“Прекрасне місце у центрі міста!”
“Дуже гарні враження від роботи персоналу відділення. Дякую вам! Швидко, компетентно, ввічливо! Так тримати!”
“В реаліях повітряних тривог і в порівняння з банками які поряд- то це найкраще відділення. Здійснював обмін валюти в банку. 5* касиру. Був два рази за 10 днів. Дуже делікатна жіночка касир. Без великих черг і зависання комп'ютерів. Є диванчики для очікування. Принаймні від метро до Гершира то найкраще відділення.”
“Купував страховку для поїздки до Польщі. Проконсультували та швидко оформили.”