Огляд каталогу
- 21 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 21 результатів
Перегляньте вантажівки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 21 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 1,119 відгуків та оцінок.
“Дуже гарне обслуговування, ввічливий продавець, товар був в наявності, швидка доставка. Дякую !”
“Хочу подякувати Ігорю Борисовичу за теоретичні заняття. Було захоплююче . А також, окремо дякую - інструктору Олександру. За його витримку та професійний підхід і неймовірне терріння. Тепер я розумію як водити машину. Це незабутній досвід . Дякую.”
“Діти знають свою справу, дуже зручно, що на території є розвал-сходження, шиномонтаж та сто для вантажівок!”
“Купували та ставили диски. Професійно проконсультували, швидко доставили із Києва на шиномонтаж до Харкова. Сервіс на висоті. Приємний майстер Олексій. Все доступно пояснив та розповів”
“Купляв причіп в даному магазині .причіп надійний, хорошо зроблений все тримаєця. Оформили в сервісному центрі . Співробітник наче Влад чесний допомог вибрати хороший причіп . Причепом довольний і ціна найнижча в Харківській обл.”
“Звернувся з шумом двигуна Z16XEP Опель Меріва А. Думав регулювання клапанів необхідне. Зазори на склянках виявилися нормальними, компресія в нормі. Прийшли до спільного висновку, необхідно розкрити впускний колектор. Виявили причину, що внутрішня перегородка вийшла з пазів і видає стукіт при роботі двигуна. Усунули. Не забороняють бути присутніми під час ремонту. Моторист Ігор адекватний та досвідчений фахівець. Менеджер Кирило телефоном розповів все коротко і зрозуміло. Підводного каміння не виявилося, типу оплати за додаткові послуги. У телефонному режимі майстер описував ситуацію, повідомляв про вартість роботи та запчастини. Раджу.”
“Дуже зручно, завжди користуюсь.”
“Все просто чудово! Працюють справжні професіонали, всі меблі зібрані як конструктор, я ніколи не могла подумати, що це все може влізти в машину! Хлопці приємні, моя оцінка 5++++, якщо доведеться знову скористатися такими послугами, я тільки до них!”
“Спасибі хлопцям за оперативність, швидко машинку мою зібрали!”
“✌️мої рекомендації, хлопці молодці.”
“Гарна мийка! Все протерлі без розводів. Молодці! Лег. авто верх+салон 400грн Ще й рядом шиномонтаж є”
“Багато облицювання, фар, ліхтарів відмінно”
“Фарба супер,великий асортимент фарби та інших матеріалів”
“Гарне СТО, роблять якісно, може і не швидко, але раз”
“Надіслала посилку-дуже швидко доставили! Усі залишились задоволені! Дякую за обслуговування!”
“Хлопці Якісно зробили миття, полірування та тонування мого авто, ніде не роблять настільки якісно як у них, до цього обслуговував свої машини на 12volt, але робота detailing 21 не зрівняється нема з чим. Дуже раджу, вартість = якість це 100% про них.”
“Сьогодні склала останній іспит і отримую права Дякуємо великому автошколі, а особливо викладачеві з теорії Ользі та інструктору Юліану. Я не пошкодувала що обрала саме цю автошколу”