Огляд каталогу
- 26 Всього бізнесів
- 2.9 Середній рейтинг
- 69% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 26 результатів
Перегляньте велика шафа у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 26 результатів у Харкові. Середній рейтинг 2.9/5 на основі 654 відгуків та оцінок.
“Немає там "Великої шафи". Там вже інший магазин”
“Замовляв телевізор Samsung 55'7102. Все відмінно, відправили швидко, ніяких дефектів. Костянтин проконсультував телефоном, все підказав. Дякую величезне, покупкою дуже задоволені.”
“Давно співпрацюємо з компанією VTV, замовляємо ДСП, стільниці, МДФ, фурнітуру та інші матеріали. Хочеться відзначити високий рівень персоналу, ввічливе обслуговування та високу якість продукції. Бажаємо компанії подальшого розвитку та процвітання, а керівнику Валерію Вікторовичу здоров'я, довголіття та сил!”
“Експозиція велика, шоу-рум салону наповнений якісними елементами інтер'єру і меблями. Найвідоміші бренди Європи та Америки. з клієнтом тим більше знижки, що дуже вигідно, виходить величезний плюс у цінах загалом, а якість не страждає.”
“Хороше місце, щоб забігти і забрати своє замовлення.”
“Приємні продавці. Сподіваюся меблі буде такою ж якісною як і обслуговування.”
“Відмінні ціни, хороший вибір. Можна протестувати матрац прямо в магазині, вибравши собі відповідний.”
“Замовив гардеробну. Зробили в обумовлені терміни. Встановлювали це все приємні хлопці. Все зробили якісно і добре. Всім задоволений.”
“Користуємося стільцями не перший рік. Використовуємо щодня на кухні. Нещодавно ще докупили парочку. Дуже задоволені якістю виробів та рівнем роботи менеджерів.”
“Тут, як і в інших магазинах мережі все відмінно! Завжди є що придбати. Уважний персонал. Ось реально ні в одному магазині Економ класу жодного разу навіть косо не подивився, хоча робота вельми нервова. Наприклад в Хуманн з необгрунтованим хамством продавців стикалася і я і мої знайомі дуже часто. У Економ класах же все гранично ввічливі і привітні. Радують ціни навіть в день завозу. Асортимент завжди багатий і різноплановий. Поза сезон можна купити відмінні речі за сущі копійки! Загалом: спасибі, що ви є! :-)”
“Дизайнерський одяг, нормальні ціни, є сезонний розпродаж, Але зовсім небагато!”
“У нашій родині тепер житиме такий красень: він стильний зручний, легкий, красивий і ошатний. Дуже дякую хлопцям, що допомогли визначитися з правильним вибором кольорової гами та розміру. І найбільше захоплення - якість і ціна! Ви - найкращі !!! Спасибі!”
“Замовляв три шафи, дуже задоволений.”
“Купували ліжко та матрац. Всім задоволені! Рекомендую!”