Огляд каталогу
- 830 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 830 результатів
Перегляньте вечеря у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 830 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 538,559 відгуків та оцінок.
“Сподіваємось з часом такого рівня площадок буде набагато більше.”
“Класне,атмосферне місце,смачні національні страви в авторському виконанні.Приязні молоді офіціанти і не гучна українська музика.Раджу бодай один раз завітати в ,,Трипіччя" і ви обов'язково повернетесь іще.”
“На мою думку, цей парк – один із найкращих у Харкові. Тут багато дерев, свіже повітря, не надто багато людей. Затишно і спокійно – ідеально для прогулянки.”
“Після реставрації став чудовим місцем для прогулянок та флегматичного відпочинку. Є дитячий майданчик. Атракціонів немає. Дуже приємно перебуває влітку.”
“Дуже класне місце і дуже смачна піца. Рекомендую!”
“У перші пишу відгук. НУ прям, хочеться написати!) Вчора відзначали з друзями корпоратив. Залишилися дуже задоволені атмосферою. Адміністратор Наталя все організувала дуже швидко. Змінила всі наші побажання та примхи по меню. не знаю імені Ді джея. Але мені здавалося, що він був з нами на одній хвилі, він прямий вгадував наш настрій!”
“Дуже затишна атмосфера та гарна розслаблююча музика. Потрапила сюди випадково на бізнес-ланч. Смачно та недорого. Раджу. Була у суді, погода жахлива. Поїла і попросилася посидіти трохи, поїзд пізно. Дуже люб'язно погодились. Ніхто не виганяв і не підганяв, увійшли до становища. Дуже приємний персонал та відмінне враження від закладу. Якщо ще в цих краях, обов'язково зайду. Дякую власникам)”
“Відзначали весілля у кафе "Христина" 02.10.2021, все було просто чудово. Тетяна Григорівна допомагала у складанні меню та порекомендувала дуже хорошу ведучу. Столи були повні їжі, гості були ситі та задоволені. Великий просторий зал. Також велике спасибі персоналу, дуже швидко реагували на всі прохання, завжди посміхалися і були дуже привітні. Рекомендуємо цей заклад усім, Ви залишитеся задоволені”
“Найсмачніша шаурма та піца. Завжди чисто, дуже ввічливий та приємний персонал. Дівчина Світлана завжди щиро усміхається. Регулярно йду зі смачним замовленням та відмінним настроєм. Дякую”
“Щиро вам дякую за таку атмосферу й турботу! У цей непростий час ви подарували справжнє тепло й гарний настрій. Все було надзвичайно смачно — кожна страва з душею, подача красива, сервіс на найвищому рівні. Окреме захоплення — вид із вікна: Харків звідси просто неймовірний, такого пейзажу більше ніде не побачиш. Дуже приємне місце, куди хочеться повернутись знову.”
“Святкувала 10.05.2024 своє весілля в Фіолеті. Прочитавши кілька негативних відгуків, дуже сумнівалась у своєму виборі до останнього моменту, особливо лякали низькі ціни в меню. Тому хочу написати детальний відгук для тих, хто так само сумнівається. З самого початку нам неймовірно сподобався заклад. Дуже гарний новий інтерʼєр, особливо нова зала, яка раніше була фіолетова, а тепер біла. Доглянута територія, сучасний екстерʼєр будівлі. Є зона для виїзної весільної церемонії та велкому. Ресторан надає свій декор на весілля безкоштовно, мають навіть весільну арку для церемонії. Спочатку ми познайомились з офіціантами, дівчина Віолета справила дуже приємне враження, помітно хвилювалась, але щиро намагалась допомогти. Далі тримали зв’язок з адміністраторкою Оленою. Вона допомогла скласти меню, надала всю детальну інформацію, яка нас цікавила. Мені не сподобалось фуршетне меню та стиль подачі деяких закусок, тоді Олена попросила надати фото того, що б я хотіла бачити на фуршеті. Мені швидко прорахували ці варіанти та зробили саме те, що я хотіла. Це дуже приємно здивувало. Ми наймали декораторів для зони церемонії, але зал збирались прикрашати самостійно. (Маю на увазі лише столи, бо зал сам по собі дуже гарний) За день до весілля ми приїхали щоб зайнятись декором, але столи ще не були застелені скатертинами. Тоді Олена запропонувала просто показати їм, як саме я це бачу, щоб вони все повторили самостійно в день весілля. За це не вимагали ніяких додаткових коштів. Також я попросила, щоб наш банкет обслуговувала саме Віолета і Дмитро (теж дуже приємний офіціант), це прохання виконали без проблем. В найважливіший день все пройшло більше ніж ідеально. Декор зробили, як я і хотіла, газон був свіжезкошений, вся територія прибрана, персонал дуже ввічливий, уважний та при цьому непомітний. Дуже зворушило, що на деяких чуттєвих моментах весілля у персоналу були сльози на очах. Вони дійсно прожили з нами цей день. Їжу подавали вчасно і вона була дуже смачна. Особливо сподобались шашлик з курятини, картопля з беконом та запечена скумбрія. В кінці дня все зібрали по лоточках при нас, їжу не забирали з зали, тому можна бути впевненим, що віддали все, що лишилось. Вдома здивувало, що складено було все дуже охайно і що лишилось багато мʼяса, хоча всі його обʼїлись на святі, просто були великі порції. Нам вистачило цієї їжі, щоб відсвяткувати другий день на природі. Декор ми забрали за кілька днів, також обережно складений. Загалом, я дуже щаслива, що обрала саме це місце для свята. Ще раз величезне дякую всьому персоналу за моє найкраще весілля! До скорих зустрічей, відтепер улюблений Фіолет))”
“Дійсно прохолодне місце за доступними цінами. Він має великий зал із столами та стільцями з темного дерева. Світло не яскраве, що робить атмосферу більш дружньою.”
“Замовляли кілька разів піцу, залишилися задоволені. Смачно. Ціни середні. Зручно, що можна поряд із будинком замовити гарну піцу, у них до речі, багато різних начинок)”
“Гарне і атмосферне місце, кухня смачна . Раді, що потрапили в цей заклад.”
“Чудовий літній майданчик в парку, дуже смачне крафтове пиво, смачна, типова для пабу кухня, приємне обслуговування. Прямо на вулиці великий екран з трансляцію футболу. Поруч з баром є дитячий майданчик. Ідеальне місце щоб посидіти з сім'єю чи друзями”
“Дуже теплий заклад, з смачною кухнею і гарним вибором напоїв. Рекомендую тут сідати, лимонади та бургери. Наступного разу спробую тут десерти. Також окремо хочу відзначити гарну командну роботу адміністраторів та офіціантів. Ви поки молодці - повернусь до вас 100%”
“Дуже гарне місце. Провели передноворічний корпоратив. Тільки наша компанія, класна атмосфера, гарна кухня, пристойний стіл.”
“Був у цьому буфеті в Харкові - залишився задоволений. Смачні страви, приємні ціни й швидке обслуговування. Атмосфера проста й затишна, все по-домашньому. Обов’язково зайду ще раз, коли буду поруч!!!”
“Дуже смачні страви. Любимо ходити сім’єю на піцу. Найулюбленіші овочеві та морська піца. Дякую за смачні враження.”
“Затишне місце з неймовірно гарним літнім майданчиком. Суші дуже смачні, персонал привітний, атмосфера приємна і комфортна.”
“Святкували день народження - все пройшло на найвищому рівні! Смачна кухня, чудовий сервіс! Все підготували та проговорили попередньо з адміністрацією, і реалізували все як треба! Додатково замовляли торт для привітання - врахували всі побажання та виконали замовлення навідмінно Тож заклад однозначно рекомендую!”
“Приємна атмосфера , для просто відпочинку так і для "сімейного" свята , та і з компанією можна залетіти ) Обслуговування класне , дівчата завжди прівітні , кухня на висоті , пиво і алкоголь що приємно завжди , ну просто супер .”
“Не маю досвіду відпочинку ввечері, але в денний час обслуговування дуже швидке, доброзичливе, із посмішками, термінал працює, чисто. Ціни на будь-який смак. Порадувало, що на літній терасі шум від дороги поряд не заважає і пил тут не збирають (чим грішать деякі інші тераси). Єдине, що кидається в око, танцпол маленький як для такої кількості столів усередині.”
“Привітний персонал, швидке обслуговування, по-домашньому смачна кухня (бувають і темні дні, але в цілому все дуже ок), бізнес-ланчі оновлюються щотижня, тому меню не встигає набриднути. Основне меню не вивчав, але щодо бізнес-ланчів - мені вони подобаються більше, ніж у пабах-сусідах, а ціна скромніша.”
“Враження незабутні. Персонал душевний. Меню без нарікань. Особливо сырники і лімончелла. Я задоволена цим відвідуванням.”
“Відмінне обслуговування, смачна кухня, приємні ціни.”
“Смачна їжа, великий вибір напоїв. Приємна атмосфера. Єдине, підкачала подача страв - замовляли одночасно, але спочатку принесли основне блюдо, а навздогін закуску. Власне, на те вона і закуска, що хотілося скоротати час до основного блюда. Проблема не критична - можна виправити, тому знижувати оцінку не буду :-) Рекомендую”
“Затишна атмосфера, приємні ціни, приємне обслуговування. Смачно, дешево, приємно”
“Це супер класні ребята! Дуже рекомендую!”