Огляд каталогу
- 830 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 830 результатів
Перегляньте вечеря у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 830 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 538,559 відгуків та оцінок.
“Дуже хороше місце Всім рекомендую”
“Дуже цікаво, як люди, які ніколи не були ні в магазині. ні в кафе можуть оцінювати.”
“Дуже смачно мені та куму сподобалось”
“Святкували день народження донці! Заздалегідь забронювала місце, попередили, що по меню також треба визначитись наперед, тому що продукти закупають по необхідності. І це зрозуміло, тому що в будні дні дуже мало людей. Іжа смачна, обслуговування нам сподобалось. Раді , що зробили вибір саме на це місце.”
“Для меня до сих пор загадка их цен))) Очень вкусная,свежайшая пицца до 100 грн.Начинку искать не приходится. Единственное,что очень хочется- добавления в меню пиццы с сыром и грушей))).”
“Я закохалася у караоке! До цього часу дуже соромилася співати при людях, але це затишне кафе змусило мене забути про сором і відпочити від душі! Вперше ми потрапили сюди за рекомендацією моєї подруги, був вечір мого дня народження і було дуже нудно. Відірвались від душі, не пам'ятаю, скільки заспівано пісень, але поїхали під ранок з яскравими емоціями! Вдруге потрапили з подругами на 8 березня, нам люб'язно знайшли стіл, обслуговували швидко, незважаючи на велику кількість людей, кілька разів нам навіть вдалося заспівати пісні. Загалом, лише позитивні емоції від цього закладу, шалено гарний краєвид у літній терасі, зачаровує Харків, особливо нічний. Смачні напої, свіжа кухня, привітний персонал та затишна атмосфера! Я повернуся сюди ще раз! Дякую ❤️”
“Неймовірно круте кафе, дуже офігенна атмосфера. Присутня караоке, димні кальяни і дивовижно смачна піца. І кажуть, це ще не все. Коротше кажучи, рекомендую сюди всім сходити (особливо студентам ХАІ)”
“Саме в цій аромакаві закохалась в грушевий лате. Бариста Діана привітна і залишає приємний настрій після спілкування.”
“Вирішили провести недільний день з сином в ТЦ Французький бульвар, сходили в кіно на Том і Джеррі, після захотіли на скалодром, але там не було вільного місце сказали "погуляти" годинку. Вирішили не втрачати час перекусити, вибирали між Тук-Тук і Roll Club. Вибрали Вас і не прогадали, чудовий рол Філадельфія і просто смачна шаурма. Ви молодці - так тримати!”
“5 з 5. Дуже смачний шашлик. Раджу !!!”
“Завжди замовляв піцу тут дуже смачно приємне звернення до клієнтів завжди там купуватиму піцу і до речі дізнався що там є від привату +бонуссплюс+ і це дуже великий плюс”
“Невеликий магазинчик біля станції Основа. Ковбаса, сири, свіже м'ясо і багато іншого. Ціни середні. На ковбасу постійні акції які дозволяють придбати товар з хорошою знижкою. Чисто. Працює ввічливий персонал. Все що там купували свіже і смачне. Правда дівчатам варто палити все ж по черзі.”
“Кафе затишне зі смачною домашньою кухнею. Прекрасне та швидке обслуговування, доступні ціни. Відзначали ювілей у цьому кафе і залишилися дуже задоволені. Томада провів захід на високому рівні. Велике спасибі колективу кафе. Рекомендуємо відвідати.”
“Я ставлю п'ять зірок тому що це ресторан мого тата”
“Як на мене, найкраща шаурма у Харкові. Дуже смачно та ситно. Дякую вам)”
“Швидко і якісно зробили фото на документи. Дякую”
“Дуже, дуже здивували! Скромно, але дуже затишно! Чинний камін ... Живий вогонь ... А якість і смачність їжі заслуговують найбільших похвал! Дякуємо дівчаткам за теплий прийом!”
“Затишне кафе, дуже гарне обслуговування і дуже смачно готують !!! Ви розумничка! Так тримати!”
“Найкраща ціна на ринку сейфів у країні. Рекомендую”
“Непогано готують і досить затишно”
“Дуже смачно, якість висока, нормальні ціни, завжди свіжа”
“Індійський центр швидкого харчування в Україні. Ви отримуєте будь-яку північноіндійську їжу... Переважно північноіндійську їжу, трохи південноіндійську...”
“Спасибо большое цьому закладу, часто заходимо з подругами, нд смачно, персонал привітний, завжди з посмішкою зустрічають, приємні в спілкуванні, чисто затишно красиво!”
“Дуже атмосферно, приходимо дуже часто, з сім'єю, з друзями, обслуговування на найвищому рівні, офіціанти дуже ввічливі. Їжу подають швидко, дуже смачно та різноманітно. А з літньої траси відкривається вид на все місто)”
“Мені сподобалося, зійде для перекусу”