Огляд каталогу
- 301 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 301 результатів
Перегляньте вечірка в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 301 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 95,266 відгуків та оцінок.
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Нам сподобалося: 1. Рік тому син відвідував садок на пів дня. Дитина ходив в сад із задоволенням і питав, чому ми його раніше не водили в такий садочок. Уважні і лояльні вихователі та адміністрація 2. Дочка і син відвідують зараз майстеркласи. За це окреме спасибі. Діти в захваті від можливості кожного разу зробити щось нове своїми руками! 3. Сподобалися курси ментальної арифметики, особливо підхід і ставлення Вікторії 4. Проводяться дитячі свята з танцювальними постановками та елементами театру. Спасибі керівнику танцювального напрямку Юлії!”
“Смачно, персонал привітний. Все швидко подають. Рекомендую до відвідування”
“Дуже приємно вражені цим місцем. Приклад того, як в подвальному приміщенні можливо зробити офігєнний паб з класним , авторським інтер'єром. Чудова мексіканська кухня, смачне пиво та власні настоянки. Окрема подяка офіціантці Кристіні за чудове обслуговування. Дякуємо за чудовий вечір в Вашому закладі!”
“Гарні напої, ввічливі офіціанти, зручні затишні столики. Є невеличкий простір для музикантів, іноді грають живу музику.”
ОДРИ, ПАРИКМАХЕРСКАЯ — перукарня з акуратним сервісом та уважним ставленням. Надає послуги за профілем закладу без зайвих формальностей.
“Я був у багатьох кафе та ресторанах країни. Нині живу у Харкові. У цьому кафе був не раз але зараз вирішив написати відгук. Кухня смачна персонал ввічливий, особливе спасибі Олі за прекрасне обслуговування.”
“Після реставрації став чудовим місцем для прогулянок та флегматичного відпочинку. Є дитячий майданчик. Атракціонів немає. Дуже приємно перебуває влітку.”
“Дуже затишна атмосфера та гарна розслаблююча музика. Потрапила сюди випадково на бізнес-ланч. Смачно та недорого. Раджу. Була у суді, погода жахлива. Поїла і попросилася посидіти трохи, поїзд пізно. Дуже люб'язно погодились. Ніхто не виганяв і не підганяв, увійшли до становища. Дуже приємний персонал та відмінне враження від закладу. Якщо ще в цих краях, обов'язково зайду. Дякую власникам)”
“Відзначали весілля у кафе "Христина" 02.10.2021, все було просто чудово. Тетяна Григорівна допомагала у складанні меню та порекомендувала дуже хорошу ведучу. Столи були повні їжі, гості були ситі та задоволені. Великий просторий зал. Також велике спасибі персоналу, дуже швидко реагували на всі прохання, завжди посміхалися і були дуже привітні. Рекомендуємо цей заклад усім, Ви залишитеся задоволені”
“Дуже смачне чеське пиво, смачна домашня кухня і не тільки ...”
“Працюю з цими чудовими людьми вже близько 23 років. За цей час було відремонтовано десятки одиниць техніки: блоки живлення, перепаяні конденсатори на матерях, ремонт підсвічування монітора, дві глобальні профілактики ноутбуків з ремонтом петель, що розбовталися, і звичайно ж заправки і ремонти принтерів. Завжди все швидко якісно та надійно! Найважливіше, що цим майстрам можна дійсно довірити свою оргтехніку, не боячись, що вони зіпсують щось або замінювати комплектуючі. Нині сервісів-розводів вистачає і довести, що свою правоту в суперечці буде вкрай складно. А підрядних майстрів, які роблять роботу якісно і не беруть гроші за повітря (послуги яких вони не робили) не так багато.”
“Були тут з родиною вперше. Приємно вражені, бо їжа дуже смачна, чого не очікували від маленького кафе на районі) Приватний персонал, легка приємна музика. Скуштували шаурму мікс - велика, соковита, смачна. Картопля фрі - топчік, краще, ніж в макдональдзі. Світла (часто міняють олію), хрумка, вміру посолена. Піца 4 сири - тонке смачне тісто, багато начинки з асорті смачних сирів, бортики тоненькі та ніжні. Рекомендую!”
“Дуже смачні страви. Любимо ходити сім’єю на піцу. Найулюбленіші овочеві та морська піца. Дякую за смачні враження.”
“Затишне місце з неймовірно гарним літнім майданчиком. Суші дуже смачні, персонал привітний, атмосфера приємна і комфортна.”
“Не маю досвіду відпочинку ввечері, але в денний час обслуговування дуже швидке, доброзичливе, із посмішками, термінал працює, чисто. Ціни на будь-який смак. Порадувало, що на літній терасі шум від дороги поряд не заважає і пил тут не збирають (чим грішать деякі інші тераси). Єдине, що кидається в око, танцпол маленький як для такої кількості столів усередині.”
“Враження незабутні. Персонал душевний. Меню без нарікань. Особливо сырники і лімончелла. Я задоволена цим відвідуванням.”
“Смачна та свіжа їжа, під кожну кампанію індивідуальний зал, затишний та комфортний”
“Є і смачна кухня і ввічливий персонал. Караоке на висоті. Інтер'єр достойний. Нам було весело. Окремо дякую бармену Валері, Мілі за караоке.”
“Бургери були супер! Соковиті, великі, ситні Картопля та соус теж на 10/10. Кальян зробили легкий як ми просили Загалом досвід відвідування дуже гарний)”
“Відремонтував розбитий єкран на телефоні Poco X7, також поклеїв захисну плівку. Все було якісно та швидко”
“Дуже подобаються суші Мастер,заказуємо тільки тут .Все дуже якісно і смачно.А доставка завжди своєчасна.Рекомендуємо”
“Дуже сподобався паб, були з друзями на день міста Атмосфера затишна, пиво просто чудове — великий вибір на будь-який смак. Замовляла ще закуски, все свіже й смачне. Персонал привітний і швидко обслуговує. Чудове місце, щоб провести вечір із друзями, обов’язково прийду ще!”
“Дуже сподобалось❤️ І обслуговування, і кухня, і звісно інтер'єр”
ТОВ "КОНД-КЛАСС" – це велике підприємство у Харкові, що спеціалізується на виробництві кондитерських виробів. Компанія випускає продукцію під торговими марками "Kond-Klass" та "Khlebnitsa". В основі філософії компанії лежить фокус на якості, смаку та використанні натуральних інгредієнтів.
“Пляж платний. 25 грн з особи, діти до 12 років безкоштовно (липень 2020). І він своїх грошей вартий. Декілька парковок, де можна поставити свій автомобіль, великий чистий пляж, близько 40 альтанок, оточених зеленню. Влітку рекомендую приїжджати з ранку. Ми приїхали о 9-й, і змогли нормально зайняти місце в тіні і спокійно купатися. Годині з 11 пішов основний потік людей, і десь о першій годині дня у воді було - не проштовхнутися. Вода була дуже тепла. Під час спеки під 40, тіло майже не остигало. Але подекуди траплялися холодні джерела. Чистота води – питання відносне. Так як це все-таки водосховище, кришталевої прозорості не варто очікувати.”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Чудовий паб з майже домашньою атмосферою.”