Огляд каталогу
- 496 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 496 результатів
Перегляньте вечірки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 496 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 143,141 відгуків та оцінок.
“Відремонтував розбитий єкран на телефоні Poco X7, також поклеїв захисну плівку. Все було якісно та швидко”
“Гарний заклад, осбливо коли їздив до університету. Завжди сюди забігали.”
“Дуже подобаються суші Мастер,заказуємо тільки тут .Все дуже якісно і смачно.А доставка завжди своєчасна.Рекомендуємо”
“Дуже смачні страви. Кожну неділлю ходимо сім'єю на неймовірну піцу. Найулюбленіші овочева та морська піци. Дякую за смачні враження.”
“Чудова атмосфера і смачна кухня.”
“Дуже сподобався паб, були з друзями на день міста Атмосфера затишна, пиво просто чудове — великий вибір на будь-який смак. Замовляла ще закуски, все свіже й смачне. Персонал привітний і швидко обслуговує. Чудове місце, щоб провести вечір із друзями, обов’язково прийду ще!”
“Дуже сподобалось❤️ І обслуговування, і кухня, і звісно інтер'єр”
ТОВ "КОНД-КЛАСС" – це велике підприємство у Харкові, що спеціалізується на виробництві кондитерських виробів. Компанія випускає продукцію під торговими марками "Kond-Klass" та "Khlebnitsa". В основі філософії компанії лежить фокус на якості, смаку та використанні натуральних інгредієнтів.
Cherry, Салон краси — салон краси. Пропонує косметологічні процедури та стриманий сервіс без зайвих обіцянок.
“Пляж платний. 25 грн з особи, діти до 12 років безкоштовно (липень 2020). І він своїх грошей вартий. Декілька парковок, де можна поставити свій автомобіль, великий чистий пляж, близько 40 альтанок, оточених зеленню. Влітку рекомендую приїжджати з ранку. Ми приїхали о 9-й, і змогли нормально зайняти місце в тіні і спокійно купатися. Годині з 11 пішов основний потік людей, і десь о першій годині дня у воді було - не проштовхнутися. Вода була дуже тепла. Під час спеки під 40, тіло майже не остигало. Але подекуди траплялися холодні джерела. Чистота води – питання відносне. Так як це все-таки водосховище, кришталевої прозорості не варто очікувати.”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже гарне місце для літнього відпочинку. Справжній релакс. Доволі великий басейн з декількома різними, зручними заходами. Велика територія, багато зелені, навкруги ліс. Тихо, навіть не зважаючи на те, що було доволі багато гостей і дітей в тому числі. Їжа смачна, цікаве меню, можна поласувати качкою, кроликом. Ми замовляли шашлик, кебаб, овочі на грилі, дітям шаурму і картоплю фрі. Все дуже смачно і чекали не довго. Оскільки ми святкували день народження, нам запропонували знижку 10%. З мінусів,-парковка і правда не велика. Ми були в будній день, приїхали десь о 12 і місць вже майже не було Все решта-просто чудово. Отримали масу задоволення. Дякуємо офіціантці Анастасії і решті персоналу за вашу роботу!”
“Чудовий паб з майже домашньою атмосферою.”
“Вибирала джинси тут у неділю зранку. Примірювальні просторі, з приємним килимком на підлозі. Поміряла багато різних варіантів, заганяла дівчинку, яка мені допомагала. Дякую їй за допомогу та терпіння у пошуках моєї ідеальної пари. Весь персонал дуже привітний та ввічливий. Вибір одягу на будь-який смак. Особливо тішить, що представлені українські бренди. При покупці пригощають чаєм чи кавою.”
“Смачна шаурма. Цей фаст-фуд спостерігав давно, але не було особливого бажання його відвідувати, тому що не вселяють довіри "Шаурм'яні". Але тут дивлюся, що точка працює давно і нікуди не поділася – значить готують нормально, інакше б вже закрилися, бо спальний район і місцеві просто перестали б його відвідувати. Коротше, все смачно та вибір є. Є шаурма, картопля фрі, бургери і навіть ще щось. Шаурма сподобалася, обов'язково найближчим часом спробую ще щось.”
“Я навчався в цій школі і отримав права. Щодо викладання теорії, то я вже був готовий до складання екзамену, тому нічого особливо нового для себе не знайшов. Але це тому, що я самостійно перед цим готувався майже півроку. А взагалі викладач стараєтья, єдине що дійсно викладання ведеться російською, а екзамен необхідно складати українською. Треба над цим працювати. А от щодо практичної підготовки, то тут все дійсно дуже добре. Основну частину я провів з інструктором Яном Сергійовичем. Дуже гарний спеціаліст, дійсно вчить не боятися машини і дороги, дуже доступно все пояснює. Також брав заняття з Сергієм Віталійовичем (тому що у Яна було все зайнято у розкладі). Сергій теж дуже гарний інструктор, терплячий, може повторити стільки разів, скільки потрібно і без нервів. Мені сподобалося працювати з обома ними, нарікань у мене немає. І взагалі, коли я складав іспит, то під час очікування в черзі у розмовах з іншими "кандидатами у водії" був здивований і кількістю занять і їх тривалістю саме у "Зеленій хвилі". Багато хто розповідав, що в інших школах проводять не всі заняття і по тривалості вони коротші, ніж тут. Отже, школу можу рекомендувати, бо дійсно почув відгуки про інші”
“Орендували альтанку на День Народження. Всі класи, відмінне співвідношення ціна-якість. Дуже добрі враження. Обов'язково ще відпочинемо у цьому приємному закладі!”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Дуже смачний бургер, як у дорогих закладах. Хоча дизайн приміщення та демократична ціна наводили на думку, що бургер буде звичайнісіньким. Коли зайшла здалося, що потрапила... кудись не туди)) Якби не гості в залі з дитиною, то пішла б одразу. Тепер думаю ще прийти. Але я все-таки порадила б усвідомити приміщення. Хоча б меблі.”
“Відмінне, дуже затишне місце в самому центрі міста, цікавий інтер'єр, можна пограти на гітарі та чудово, по домашньому провести час.”
“Все було чудово ❤️ Їжа дуже смачна і коктейлі просто пушка Персонал дуже привітний, добрий та наповнює цей заклад своєю харизмою ❤️”
“Дуже сподобалося, кухня смачна, обслуговування на вищому рівні. Завітаємо ще”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Просто неймовірно!Все чудово привітний персонал, чудові ціни!”
“Дуже смачна кухня, добре зустрічатися як маленькою, так і великою компанією. Є кілька залів та столики на вулиці. Приємне обслуговування! Дуже смачний шашлик, хашлама, окрошка, салати та багато іншого. Часто зустрічаємось у цьому закладі з друзями та завжди задоволені!”
“Неймовірне місце. Місце памʼяті і веселощів. Не згадаю вже скільки років це вважається сімейним кафе. Як завжди смачно!”
“Завжди на висоті - і сервіс, і доставка, і, звичайно ж, піца!”