Огляд каталогу
- 250 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 250 результатів
Перегляньте вибір кави у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 250 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 41,430 відгуків та оцінок.
“Затишне місце, приємний персонал та смачна кава. Дякуємо!:)”
“Кофейня понравилась.Обстановка душевная.Бариста Марго приятная девушка,которая хорошо разбирается в кофе и смогла предложить вкусный кофе.Рекомендую.”
“Чудове місце, смачна кава та позитивно налаштований персонал. Завжди заходжу туди, якщо є змога. Моя оцінка відмінно)))”
“Цей ресторан спеціалізується на відновленні старовинних, забутих рецептів української та регіональної кухні. Кухарі шукають рецепти у старих кулінарних книгах, розпитують старожилів, щоб відтворити автентичні смаки минулого”
“Завжди затишно, смачно і Інтернет добре працює. Дякую.”
“Обожнюю цю кав'ярню! Смачна кава,неймовірні десерти! Веселі,привітні бариста!!! Кірюша - сонце!!!!! Готова їхати до Харкова,саме через вас!”
“Гарна кав'ярня, зайшли випадково дорогою за кавою і не пошкодували. Ціни нижчі ніж у середньому по місту. Середній латте 25, лимонад 35, пончик 21. Обслуговування гарне. Зручне розташування.”
“дуже затишно та дуже смачна кава. якщо ви не знаєте чого хочете, то бариста допоможе вам))) великий асортимент десертів”
“10/10. Усі супер. Ходжу сюди майже два роки. Інтер'єр дуже стильний. Спокійні кольори. Кава чудова. Дуже смачно. І бариста на висоті. Зараз з'явилося нове натуральне морозиво, так само є пп печиво, цукерки та пастила без цукру. Є і пиріг з вишнею, арахісовим і ще начебто чізкейк. З'явилися свіжі квіти на столах і барній стійці, що додає затишку і якоїсь легкості. Вам сподобається!”
“Останнім часом зачастив у цю кав'ярню. Сам не гурман, тому не можу сказати наскільки хороша кава у порівнянні з іншими закладами та загальними нормами, але флет-уайт для мене завжди готують смачну і саме таку яку я люблю. Місце дуже затишне для роботи чи навчання. Атмосфера робоча і сприяє тому, щоб займатися чимось корисним і цікавим. Класне місце для зустрічей з друзями та коворкінгу. Дуже приємний персонал і дуже хороший плейлист. Окреме спасибі тим, хто вибирає музику.”
“Гарна кав'ярня в центрі міста поблизу центрального парку відпочинку. Чемне та якісне обслуговування, великий асортимент кави, є літня площадка. Чисто й затишно, індивідуальний підхід до кожного клієнта.”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Фахівці високого рівня!! Завжди все класно!”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Дуже приємна атмосфера, заходили з чоловіком, працювали дві дівчини, дуже привітні, кава смачна, і дуже сподобався киш із куркою та грибами. Раджу для відвідування, залишилися лише позитивні емоції.”
“Сьогодні брали айс какао та блакитну лагуну - все дуже гарно збалансовано за смаками та кількістю льоду. Дуже смачно та гарний об'єм! Привітна дівчина :) дякуємо! Обов'язково завітаємо ще!”
“Кав'ярня приємна та мінімалістична. Ціни адекватні: капучино 200 мл. - 50 грн, круасан з чоколадом - 69 грн. Капучино не гірке, ніжне, пінки присутня. Круасан гарно спечений, із достатньою начинкою всередині, яка не нудотно солодка. Атмосфера спокійна, в якій хочеться працювати, вчитися.”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Чудове місце, атмосферне та з красивим інтер'єрм. Також варто відзначити арахісове какао”
“Класна, затишна чиста кав'ярня в районі колишнього кінотеатру салют, хлопці добре готують каву, великий вибір сендвічів та солодощів для перекушування, розетки для зарядки гаджетів та роботи. Багато транспорту поблизу.”
“Звісно, це не перше моє побачення з 1654, але сьогодні, як завжди - залишились дуже задоволені. Борщ із салом — просто любов. Солона вівсянка — топчик, однозначно повернуся на неї ще раз. Обслуговування приємне й уважне, без зайвої нав’язливості. Є нижній зал (більш безпечний) Є невеличка крамничка з мерчем. Персонал в приємно рожевій уніформі❤️ Є нюанси, які варто врахувати: – Паркування — справжній квест, бо це центр міста. – Умов для людей на кріслах колісних, на жаль, немає (виправте мене, будь ласка, якщо помиляюся) тому за сервіс 4 – І ще маленька порада: якщо берете місце біля вікна на високих стільцях — готуйтеся до того, що над головою буде дмухати кондиціонер. Ми перемістилися, щоб не змерзнути. Бо без нього було б задушно) А загалом — приємне місце з цікавим меню. Дякуємо! (Фото їжі традиційно забула зробити - надто смачно))”
“Дуже затишний, приємний та гарний заклад. Тепле обслуговування, ввічливий персонал та смачні, оригінальні страви.”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Затишне місце для великих і малих компаній, дуже великий вибір ігор на всі смаки! Багато місця люди не заважаюсь одне одному, а для особливих подій є відокремленний стіл за ширмою.”
“Дуже гарний вибір пропозицій по солодкому і смачна кава. Баристи привітні і роблять каву з душею :)”
“Дуже подобається фільтр тут, баристи завжди привітні. Дякую за якість та сервіс!”
“Чудова пекарня,неймовірно, просто фантастично смачна вся продукція. Хліб, круасан, тістечка, торти - це неперевершений смак! Друзі,ви - неймовірні! Працюйте нам на радість , ми ваші фанати!!! Миру і процвітання вашому бізнесу!”
“Зайшов сюди по рекомендації друзів і не пошкодував. Замовив полуничний пончик та маленький лате. Рекомендую”
“Всё просто супер. Сервіс, атмосфера, їжа. Все розраховано на будь-який смак і вік. Ввічливість, яка притягує. Всюди гарно, затишно, охайно, ввічливо, доброзичливий персонал.”