Luxoptica
“Рідко пишу відгуки. Але оскільки сама потрапила в цю "Люксоатику" завдяки відгукам інших клієнтів вирішила теж поділитися своїми враженнями. Насамперед - моє замовлення було дуже скромне за ціною, потрібно було в стару оправу батька вставити нове скло за вже готовим рецептом. Дуже сподобалося, що мені не нав'язували дорогі варіанти, не виражали невдоволення принесеною оправою і поставилися так само ввічливо, як і до попередніх клієнтів з дорогими покупками. Співробітниця салону проконсультувала мене з приводу якості всіх доступних за ціною стекол. Вибір я робила сама. Через 2 дні окуляри були готові. Робота дуже акуратна. Батько задоволений, бачить в окулярах добре, носити їх комфортно, шибки не важкі. Тому ставлю високу оцінку цій "Люксоптиці". Дякую!”