Огляд каталогу
- 317 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 317 результатів
Перегляньте го серпня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 317 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 46,320 відгуків та оцінок.
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Гарна піцерія. Смачна піца: відмінно підібрані склади начинок, мінімум тесту, вдалий соус. Крім того заклад має спокійний, милий і затишний інтер'єр. Приємно провести час.”
“Дуже хороший магазин та ремонт. Купував у них інструмент не одноразово. Задоволений. Стан техніки відповідає заявленому. Тішить те, що хлопці відкривають і перевіряють інструменти перед продажем, що вони фахівці з ремонту і можуть грамотно оцінити стан апарату. Чи не дешево! Але це компенсували довгою роботою. Ремонт також якісний. Ціна за роботи середня міська. Я задоволений. Рекомендую.”
“Господиня-бармет Наташа Хороший, чуйна людина Вміє смачно готувати! Чи не общітивает і не обманює! Гарне кафе! Атмосфера створена для приємного проводження часу чоловікам.”
“Була на видаленні зуба мудрості у Євгена Геннадійовича, і я просто в захваті! Був невдалий досвід в іншій клініці з видалення зуба мудрості дуже довго гоилось і боліло, і після дуже боялася йти ще раз кудись. Але коли я потрапила до Грації, я одразу зрозуміла, що все буде добре. Адміністратор – привітна дівчина, яка трохи заспокоїла мене перед прийомом. А Євген Геннадійович просто чарівник, я навіть не помітила як мені видалили зуб і зажило все набагато швидше за попередній раз. Я дуже вдячна всьому колективу стоматології Грації)))”
“Дуже вас не вистачає. Найкраща піца!”
“Смачно! Обіцяли доставити за 90 хв, а доставили за 30. Була приємно здивована. Продукти свіжі, рол смачний, салат теж. Єдиний мінус - ціни(”
“Дуже смачно і ситно, рекомендую”
“Хочу висловити велику подяку всій команді клініки Біостом! Звернулася до клініки з питанням імплантації та протезування зубів. Все було виконано в обговорені терміни та якісно. Дуже задоволена результатом! Тут справді відчувається високий професіоналізм, уважне ставлення та щира турбота про пацієнтів. Лікарі — справжні професіонали від Бога. Вони не лише якісно виконують свою роботу, але й підтримують, заспокоюють і ставляться з максимальною увагою. Особливу подяку хочу висловити: Сидоренко Артему Владиславовичу - за майстерність та якісно виконану роботу з імплантації та Радіонову Олександру Олександровичу - за уважність до деталей та чудовий результат протезування. Весь колектив - від лікарів, асистентів, адміністраторів - це чудова команда, де кожен на своєму місці. Відчувається, що тут дбають про комфорт пацієнтів. Адміністратори завжди усміхнені та привітні, допомагають із записом і супровідними питаннями. Дякую адміністратору Наталі за її привітність, уважність, чуйність, доброзичливе ставлення до кожного клієнта. Найкраще і найякісіше пофесійне обслуговування за все моє життя! Бажаю вам процвітання!”
“Одне з небагатьох місць з правильною кавою. Сміливо можу рекомендувати”
“10/10. Усі супер. Ходжу сюди майже два роки. Інтер'єр дуже стильний. Спокійні кольори. Кава чудова. Дуже смачно. І бариста на висоті. Зараз з'явилося нове натуральне морозиво, так само є пп печиво, цукерки та пастила без цукру. Є і пиріг з вишнею, арахісовим і ще начебто чізкейк. З'явилися свіжі квіти на столах і барній стійці, що додає затишку і якоїсь легкості. Вам сподобається!”
“Хочу оставить отзыв о процедуре Микроигольчатый RF-лифтинг лица. Выбрала именно БИОДЕРМ , потому что давно являюсь клиентом этой косметологии и доверяю специалистам и докторам . Решила написать отзыв потому как сейчас эта процедура очень популярна среди косметологов , но реальных отзывов практически нигде нет. У меня сухая кожа , есть мимические морщинки вокруг глаз , носогубная складка . Как сказала косметолог мало своего коллагена . Врач давно активно советовала именно эту процедуру так как она восстанавливает свой коллаген и уплотняет кожу. Процедуру я сделала где-то 2 недели назад. Насадка одноразовая ,мне показали ,достали из пакета новую. Игл много, но они маленькие и очень тонкие. Врач успокаивала сказала что все быстро и не особо больно, но мне, было больновато .Сначала выставляется глубина 3,5мм и по всему лицу проходят аппаратом - то есть каждый кусочек лица и шеи. Аппарат прижимается к коже и из него иглы входят во внутрь и так каждый следующий кусочек лица, что бы пройти все участки кожи.И брови, и верхнее веко,и под глазами,и виски и возле губ, шея ! Меня предупредили , что дня 2 может быть небольшой отек, в моем случае отек был дня 3-4 .Были по лицу квадратики , я мазала бепантеном. Итог через 2 недели. Кожа уплотнилась заметно. Стал лучше цвет лица , появилась свежесть .Кожа на лбу, вокруг глаз ,щеки разгладилась. Если морщины глубокие то вряд ли с первого раза все уберет.Ещё в самом начале мне сказали , что весь эффект будет нарастать и полностью заметен через месяц. А так же ,что для закрепления нужно пройти 2 процедуры. сейчас и через месяц . прошло 2 недели. Сейчас я реально вижу результат по тону кожи по качеству кожи возле глаз. Все выровнялось, сгладилось и выпрямилось. Кожа посвежела , помолодела . Ушли мелкие морщинки , появился здоровый цвет . Вот теперь сижу и думаю действительно 2ой раз пойти... Девочки если все таки решитесь и у вас такие же проблемы с кожей как у меня, потерпите и просите чтобы глаза максимально тоже прошлась как и везде. некоторые не выдерживают и просят обойти эти места (Они самые болючие) а потом жалеют. Да, процедура не relax,но это того стоит. Фото аппарата прикрепляю”
“Сьогодні відвідала вперше. Мені сподобалося. Персонал суперський, незважаючи на те, що я іноді шкодую. Робили манікюр. Головне стерильно. І майстер тямущий.”
Центр здоровья и красоты Soul Beauty — салон краси у Харків з фокусом на стрижки та фарбування, манікюр та косметологічні процедури.
“Дуже приємна атмосфера, заходили з чоловіком, працювали дві дівчини, дуже привітні, кава смачна, і дуже сподобався киш із куркою та грибами. Раджу для відвідування, залишилися лише позитивні емоції.”
“Чудове місце, атмосферне та з красивим інтер'єрм. Також варто відзначити арахісове какао”
“Зайшли сюди з чоловіком випадково, майже перед закриттям (час роботи з 8 до 22), бо хотілося гарної кави та... Тепер ходимо майже щодня сюди за кавою. Беремо кедровий РАФ. Дуже смачно! Також тут непогані десерти (Борні, безе, морозиво, печиво, фрут-фета (як пастила)), какао, безалкогольний глінтвейн. Вибір великої кави. Є вода з лимоном, кожен столик має розетку. Оплата і налом, і безготівкою. Мило та затишно, незважаючи на маленькі розміри приміщення. Якщо ходити сюди часто, то 7-ма кава в подарунок (маленька класична кава). Обслуговування чудове. Завжди підкажуть і допоможуть обрати, все пояснять. Дякую!”
“Добрий тренажер, з лицарями у підземеллях.”
“Добрі сніданки,які можна замовити до 12:0 години.Сирники смачні(3 шт на порцію),десерти теж,а ще курочка Masala пряна,сподобалася.Бургери виглядають дуже апетитно,треба спробувати). Обслуговування нормальне. Всередині 3 зали,відрізняються одна від одної ,але тематика однакова,комфортне місце. Зовні є невеличка зона зі столами,але якщо вітерець,то все летить на підлогу,немає тентів. Ціни середні. Знайти заклад легко по червоній телефонній будці.Раджу)”
“Два невеличкі зали. Інтер'єр невибагливий. Смачна кухня.”
“Це прекрасне місце для того, щоб супер смачно поїсти і насолодитись неповторним інтер’єром. А також послухати дивовижних українських пісень. Всім раджу”
“Було дуже смачно та затишно. Їжу подавали швидко. Дуже радує, що додали ще й грузинські страви до меню, міні хінкалі з сиром покорили мое серце. Обов'язково буду повертатися знову. Дуже дякую команді амато!!!”
Салон краси "Оригінал" — салон краси. Тут виконують стрижки та фарбування та догляд за бровами та дбають про акуратність і комфорт.
“Невелике затишне кафе, смачний шу, 35 грн за шт, шоколадний більш насичений, білий крем більш нейтральний для тих хто не любить солодке. Великий вибір кави. Рекомендую”
“Дуже класне місце і дуже смачна піца. Рекомендую!”
“Відзначали весілля у кафе "Христина" 02.10.2021, все було просто чудово. Тетяна Григорівна допомагала у складанні меню та порекомендувала дуже хорошу ведучу. Столи були повні їжі, гості були ситі та задоволені. Великий просторий зал. Також велике спасибі персоналу, дуже швидко реагували на всі прохання, завжди посміхалися і були дуже привітні. Рекомендуємо цей заклад усім, Ви залишитеся задоволені”
“Приємна атмосфера , для просто відпочинку так і для "сімейного" свята , та і з компанією можна залетіти ) Обслуговування класне , дівчата завжди прівітні , кухня на висоті , пиво і алкоголь що приємно завжди , ну просто супер .”
“Дякую Сервісу "DotMobile" що відремонтували телефон Android ( LG G7 ) . Ремонт полягав в заміні аккумулятора і роз'єму розетки /гнізда на телефоні. Моя оцінка сервісу "DotMobile" 10/10 і особисто майстру Кондратенко Владиславу : Професіоналізм 10/10 Якість ремонту 10/10. Буду рекомендувати сервіс "DotMobile" всім Друзям.!!!!!!!!”
Цирюльня — перукарня з акцентом на догляд за шкірою. Послуги включають косметологічні процедури та епіляцію. Ставить у пріоритет акуратність та комфорт під час візиту.
“Прекрасне місце. Відмінна кава і чай, хороші круасани. Окрема тема - чізкейк! Найсмачніший, який я коли-небудь куштувала. Приємне обслуговування, гарний інтер'єр.”