Огляд каталогу
- 505 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 505 результатів
Перегляньте десерти в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 505 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 151,256 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно за дуже приємними цінами)Персонал привітний та компетентний!Рекомендую!”
“Смачна кава, приємна обстановка”
“Найулюбленіша кав'ярня на Олексіївці! На вході бариста завжди зустрічає з усмішкою та гарним настроєм, великий вибір десертів, так само є в асортименті правильні насолоди без цукру, сендвічі. Велика мапа авторських кавових напоїв! Сміливо можу рекомендувати це місце, тому що поміщаю його практично щодня ❤️”
“Шоколадний з вишневою просоченням і Червоний оксамит від Галини - one love !!! Тричі замовляли двоярусні тортики, оформлення - чудово, смак - незабутньо, неможливо зупинитися, коли пробуєш перший шматочок. Смак насичений, немає нудотно солодкого післясмаку, як буває з солодощами, супер просочені коржі тануть у роті, а крем - ммммм, словами не описати :)) А який незвичайної краси оформлення у цих тортів, справжній шедевр! Спасибі величезне Галині, ми з Вами і з Вашої смачною випічкою навіки!”
“Кав'ярня маленька, але головне, це якість кави та те, як її приготують. І навіть якщо у меню чогось нема, наприклад дитячого лате, то баріста знайде вихід. Важко тільки знайти суму кав'ярню. Потрібен вказівник при дорозі))) Я півроку ходила і не помічала кав'ярню. До кави я прискіплива дуже. Тому впевнено можу порадити цю кав'ярню. Це вам не кава з кулінічів))”
“Дуже , смачна піца , е доставка все сподобалось”
“Дуже полюбляю цей заклад. Завжди смачно, приємний персонал. Приємні ціни та атмосфера. Кожну зустріч будь то ділова чи неформальна ми завжди завітаємо до вас, бо не можемо пройти між нашого улюбленого закладу. Ви найкращі!!!”
“Чомусь дуже недооцінений ресторан. Зайшли до нього зовсім випадково. І були дуже здивовані різноманітністю кухні. Тут можна скуштувати і італійську, китайську та просто традиційну кухню. На смак страви були дуже смачні. Злегка недосолені, але це не проблема, кожен може довести страви на свій смак. Обслуговування відмінне, дуже привітне та ненав'язливе. Тож відвідуванням цього закладу залишилися дуже задоволені. І, до речі, також вони готують їжу на виніс.”
“Чудовий заклад, дуже смачно! Атмосферно, затишно та комфортно) Величезне спасибі за позитивні емоції та гарний вечір з грузинським колоритом.”
“Були в кафе із сумного приводу, але все дуже сподобалося. Так тепло й душевно було, наче вдома. Кухня просто чудова! Неймовірно смачна скумбрія на грилі і взагалі все було дуже смачно і по-домашньому. Процвітання Вам та більше позитивних заходів. Обов'язково повернемося до Вас.”
“Дуже смачна піца, швидка доставка та чудове обслуговування у приміщенні. Раджу!”
“Вітання железнобітонному Харькову від нескореного Херсону. Дякую усім команді "Кавоманії" за компетентність, за великий вибір смаків та швидке замовлення... Замовляв і буду замовляти каву. Дуже дуже смачна і всім рекомендую.”
“смачнющааааа кава і десерти!!!! рекомендую всім, особливо дякую Тетяні!!!! чарівна дівчина, що робить неймовірну смачну каву!!!!”
“Люблю цю кав'ярню, завжди заради неї їжджу на інший кінець міста. Шалено смачна кава і ескімо шоколадне. Відкрийте будь ласка на Салтівці кав'ярню Datis”
“Дуже гарне обслуговування, татар з телятини дуже смачний , халумі як на Кіпрі , як з Греції в один в один , стейк рибай огонь , найсмачніші коктейлі з усього Харкова,рекомендую”
“Одне з небагатьох місць з правильною кавою. Сміливо можу рекомендувати”
“Кофейня понравилась.Обстановка душевная.Бариста Марго приятная девушка,которая хорошо разбирается в кофе и смогла предложить вкусный кофе.Рекомендую.”
“Обслуговуюсь на цьому СТО з 19 року. Дві машини. Діти професійно підходять до роботи. Виконувалися ремонти по ходовій, компресора кондиціонера, системи охолодження двигуна, системи випуску, шліфування ГБЦ, заміни стабів та багато іншого. Віталік, Максим - чудові фахівці, які знають свою справу. Про заміну олії варіатора, двигуна вже й не говорю. Завжди все виконується якісно та швидко. Діти з Реал, так тримати! Дякую вам за вашу роботу. ПиСи: Дивує єдиний "невдоволений" комент серед усіх присутніх (спеціально переглянув усе, може це мені так пощастило?). Роблю висновок, що це "проплачений комент", який не має нічого спільного з цим СТО. Соромно кидатися брудом у грамотних спеців.”
“Чудове місце, смачна кава та позитивно налаштований персонал. Завжди заходжу туди, якщо є змога. Моя оцінка відмінно)))”
“Для хлопців із Фонду "Допомога та Щастя" було організовано три екскурсії. Екскурсоводи – Катерина та Анастасія – знавці своєї справи. Дякуємо їм велике за пізнавальні, веселі та смачні екскурсії.”
“Чи не можна відповісти на це велике місце від чудового традиційного Georgian food to superb vibe, дуже friendly staff with personalized service. Amazing experience! And a great value for money too! Рекомендую це місце всім шанувальникам грузинської кухні! Тут смачно, душевно, атмосферно! Дуже сподобалися м'ясо та хачапурі. Затишний інтер'єр. Обслуговування на висоті! Ціни приємно здивують. Дякую, отримали насолоду!”
“Найкраще місце в районі. Можна подивитися футбол, допомагати в дартці. Нещодавно з'явилася дуже смачна піца, а тут можна випити цікавий алкоголь.”
“Завжди затишно, смачно і Інтернет добре працює. Дякую.”
“Обожнюю цю кав'ярню! Смачна кава,неймовірні десерти! Веселі,привітні бариста!!! Кірюша - сонце!!!!! Готова їхати до Харкова,саме через вас!”
“Найбомзніший светр! В окрузі немає місця де хоча б у половину такою ж гарною кавою пригостять. Баристи Влада і Слава готують найкращий капуч, а також вправно справляються з величезними напливами покупців з ранку, що є вкрай важливим для спізнювань. Заходжу майже кожен будній день, так хлопці пам'ятають що замовлятиму і номер моєї картки лояльності, приємно неймовірно. Дуже не вистачає цього на вихідних))”
“Останнім часом зачастив у цю кав'ярню. Сам не гурман, тому не можу сказати наскільки хороша кава у порівнянні з іншими закладами та загальними нормами, але флет-уайт для мене завжди готують смачну і саме таку яку я люблю. Місце дуже затишне для роботи чи навчання. Атмосфера робоча і сприяє тому, щоб займатися чимось корисним і цікавим. Класне місце для зустрічей з друзями та коворкінгу. Дуже приємний персонал і дуже хороший плейлист. Окреме спасибі тим, хто вибирає музику.”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Обожнюю цей заклад. Відвідували його ще студентами майже 10 років тому. Великий вибір кави на будьякий смак.”
“Доставка до якої хочеться повернутися знову❣️ Моя щира рекомендація!”
“Улюблений ресторан міста. Смачно, затишно, зелено) не пошкодуєте. Welcome”