Огляд каталогу
- 1,188 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1188 результатів
Перегляньте десерт у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,188 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 310,524 відгуків та оцінок.
“Тут - класно готують матчу)) є оригінальні цукерки без цукру ( і ананасові,і з манго,і ягідні), чисто,охайно.”
“дуже гарна атмосфера та обслуговування!”
“Дуже смачно та гостинно завжди,Особливо ,подобається « Павлова»,макаронс. Дякую”
“Як завжди задоволений обслуговуванням і каваю.”
“Пам'ятаю 2006 рік, свій перший курс ,ех ,це було культове місце .”
“Можна випити каву чи чай, з'їсти смачну випічку. А можна просто зайти погрітись. Є термінал easy pay. Персонал ввічливий.”
“Полюс просто найкраще! Дуже смачна натуральна продукція, мотиваційні слова на упаковці, приємна ціна! Взагалі одна з найприємніших із посилу компаній в Україні. А ще я минулого року виграла у них на сторінці в соц. мережах цінний приз і все надіслали без обману. Купуємо полюс всією сім'єю, тільки шкода, що морозиво складно знайти у магазинах, мало де є. Але загалом так тримати!)))”
“Дуже смачна шаурма! Також нещодавно зʼявилась картопля фрі та нагетси. Жінка сказала, що буде ще більш різноманітне меню незабаром. Брав з куркою, багато мʼяса, ситна. Задоволений. Спокійно поїв на їх майданчику. 10/10 Раджу”
“Це просто крута кав'ярня на яку не звернув уваги з-за розташування, загублена між кіосками. Але кава завжди смачна, вона того варта. Часто замовляю каву з собою та готую вдома. Велике спасибі баріста Максу))))”
“затишне і не гучне місце. мало столиків і немає натовпу. багато смачних і цікавих варіантів кави.”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Кава супер, смакота теж супер, все завжди в хорошому настрої :) Молодці ;)”
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Добрі сніданки,які можна замовити до 12:0 години.Сирники смачні(3 шт на порцію),десерти теж,а ще курочка Masala пряна,сподобалася.Бургери виглядають дуже апетитно,треба спробувати). Обслуговування нормальне. Всередині 3 зали,відрізняються одна від одної ,але тематика однакова,комфортне місце. Зовні є невеличка зона зі столами,але якщо вітерець,то все летить на підлогу,немає тентів. Ціни середні. Знайти заклад легко по червоній телефонній будці.Раджу)”
“Гарний заклад у центрі Харкова. П’ять поверхів з окремими залами та навіть кінотеатром. Фондю та десерти топ. Обслуговування не дуже швидке, але в цілому враження від відвідування цього кафе позитивні.”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Дуже смачно, асортимент невеликий - лише 5 чи 6 блюд. А ще дуже тісно. Був у день відкриття, повна зала молоді. Приміщення маленьке, тому на приватну розмову не розраховуйте. В цілому, круто. Персонал привітний. Можна сісти перед кухарями та дивитися, як готується ваша їжа.”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Були сьогодні з чоловіком в цьому закладі. Дякую за гарне обслуговування, офіціанти привітні і ввічливі. Дуже смачна кухня та приємні ціни. Офіціанка була компитентна та порекомендувала дійсно смачні страви. Атмосфера 3, можна трішки обновити інтер'єр. А взагалі все дуже сподобалось. Обов'язково завітаємо ще не один раз.”
“Дуже рекомендую цей заклад. Швидко, смачно. Ціна виправдовує якість. Атмосфера приємна, в залі затишно. Була проїздом у Харкові, відкрила для себе це чудове місце. Офіціанти-приємні та вічливі, допоможуть з вибором страви або напою, якщо буде треба. Буду у Харкові, обов'язково ще спробую нові страви у цьому закладі.”
“Прекрасне місце, люблю сюди зайти на обід. Дуже смачно та тихо.”
“Приємне кафе все дуже швидко. Єдине неприємне - холодильник занадто галасливий, періодично гуде.”
“Дуже смачна кава, і приємна ціна”
“Львівська майстерня шоколаду - це любовна любов! Смачно все за доступними цінами. На вході вже можна побачити неймовірну красу. На столах стоять квіточки. Замовила молочний гарячий шоколад - це смачно (але дуже солодко, особисто як для мене) Панкейки 10/10 Чоловік замовив каву (яку досить таки довго несли) Замовили з собою 2 тортики (які теж довго несли) А так все дуже смачно”
“Дуже смачні кава та солодощі. Стильний інтер'єр. Ввічливий персонал.”
“Чудовий заклад мексиканської кухні. Невеликий бар, в якому дуже смачно готують. Можна спробувати бурріто, кесадилью, чілі кон карне, тако тощо. Хороші коктейлі і пиво: смачне ІРА та АРА. Дуже приємні офіціанти. Через те, що заклад не дуже великий, обслуговують швидко. Найголовніше, звісно, що смачно, але видно, що люди люблять свою справу і вкладаються в атмосферу закладу. Грає чудова музика, інтер'єр також цікавий. Є спеціальні пропозиції та акції, що прив'язані до днів тижня. Загалом, за смачною, екзотичною та поживною їжею - сюди!”
“Обожнюю це місце. Повернулась сюди через три роки, і це місце не змінилось в гарному сенсі. Тут чудова атмосфера, чисто, просторо, і приємно, що відкриваються о 9.30 ранку. Кухня дуже смачна, приємно повертатись, навіть якщо просто поснідати. Дякую! Незламний Харківський бізнес, процвітай ♥️”