Огляд каталогу
- 33 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 33 результатів
Перегляньте драйв у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 33 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 9,927 відгуків та оцінок.
“Прийшла в «Драйв-майстер» по рекомендаціях знайомих після іншої автошколи і навчалась лише практики. Одразу порекомендували чудового інструктора Віталія Анатолійовича на форді (механіка). Дуже спокійний, терплячий інструктор, який розповість, наглядно покаже і повторить інформацію стільки раз, скільки потрібно. Тож навчання для мене було максимально комфортне.”
“Періодично користуюсь послугами компанії. Своєчасна подача авто та якісне обслуговування.”
“Механік переїхав на інший магазин.”
“Тест драйв пройшов дуже продуктивно, менеджер Іра все детально проконсультувала і показала всі питання, що нас цікавлять! Всім кому цікавий салон раджу відвідати Blum!”
“Тут багато шари і пахне новенькими велами! У них особливий запах!)”
“Місце вогняне, дівчата вогонь, жарти та сміх, якщо ви не зануда вам забезпечені. Тренери круті, масажист відмінний. Завжди є гаряча вода в душі! І рушники. Я задоволений)”
“Чудова затишна атмосфера, бездоганне обслуговування, смачні страви. Рекомендую для сімейного відпочинку або ланчів з експертами”
“Колишній палац піонерів, а це говорить багато про що: багато корисних та цікавих гуртків для дітей, гарний педагогічний колектив. Завдання підтримується у хорошому стані. Зручне розташування. Загалом дуже потрібний заклад у цьому районі.”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“Дуже сподобалося, кухня смачна, обслуговування на вищому рівні. Завітаємо ще”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“Дуже задоволена закладом. Прекрасне обслуговування (мені все пояснили з приводу меню, а також давали хороші поради), дуже смачна їжа, а також дуже атмосферна і затишна атмосфера. Неодмінно повернусь сюди ще!”
“Приємно спілкуватися з професіоналами!”
“Все швидко і легко переоформляється. Раджу. І ціни приємні.”
“Зайшли до магазину, принесли телефон на ремонт, потрібна була заміна татч-паду. Все зробили швидко та якісно”
“Вирішили проблему, яка крилася в дрібниці. До цього, на 2х інших сто розводили руками”
“Гарне місце, швидко та професійно працюють хлопці. Нове обладнання можна записатися. Доступні ціни. Є кавоварка, чай. Поруч мийка. Поки роблять можна посидіти на лавці, попити каву чи чай.”
“Чудова школа, супер тренера всім раджу!”
“Хороша затишна обстановка завжди тепло. Персонал виконує роботу на всі сто. Місце в яке приходиш і не хочеться йти.”
“Запам'ятайте! Кожен останній понеділок місяця - вихідний. Ворота зачинені. Але при вході працює цілодобова точка. Можливо і далі щось відчинено, не ходив.”
“Швидко, а головне – якісно! Дякуємо ! буду рекомендувати!”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Чи можливо розрахуватися у вас картою е-підтримка?”
“Дитина щаслива. Мама відпочила.”
“Показник автошколи- це інстуктори. Величезна подяка інструктору Дмитру за якісні та продуктивні уроки з водіння. Витриманий. Уважний. Чемний. Розбирали все до дрібниць. На всі питання відповідав чітко і по ділу. Підлаштовувався під зручний для нас час. Завжди мотивував. Іспит склали з другої спроби. Дякую . Приємно було вчитися. Результативно.”