Огляд каталогу
- 315 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 315 результатів
Перегляньте друзі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 315 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 67,080 відгуків та оцінок.
“Відмінна кава BRUNO, та гарний сервіс. Взяли в оренду кавоварку, користуємося вже 2 місяці. Вигідна пропозиція, не потрібно купувати професійну кавоварку, купуєш тільки каву за тією ж ціною, що й у магазині. І все це привозять, не вимагаючи грошей за доставку. Дякую.”
“Затишна кав'ярня із чудовим сервісом. + можна купити каву машини, аксесуари, кава, чай додому. Рекомендую”
“Мій відгук про курс "Advanced Excel" від освітньої платформи Laba. В цілому все пройшло добре, і все мені дуже сподобалося. Я робив абсолютно всі домашні завдання. Вже деякі з навичок я можу зараз застосовувати на практиці. На старті курсу я йшов до вас із наступним запитом: прискорити та автоматизувати робочі моменти за допомогою Excel-ля; розвантажити свій робочий час. Мої цілі переважно були за результатами виконані. Практична частина курсу була на висоті. Через високий рівень складності всі теми курсу для мене були максимально цікавими. щодо роботи лектора, то у мене жодних претензій немає. Оцінка курсу від мене: 5 балів із 5 балів. Воно того варте!”
“Заклад вразив, все на найвищому рівні”
“Тренера - майстри своєї справи. Чудові танцюристи і чудові викладачі. Цілеспрямовано ставлять техніку танцю, а не просто дають зв'язки. Затишна дружня атмосфера на заняттях. :)”
“Затишне місце, чудовий персонал ,в безпосередній близькості до вокзалу.”
“дуже класне місце, найсмачніше та найніжніше м'ясо”
“Артисти оригінального жанру в Харкові”
“У цій кав'ярні випікали дуже смачні сіннабони!!! Але, на жаль, зараз сіннабони з асортименту зникли(( Велике прохання до керівництва закладу: поверніть сіннабони!!!))))) Це улюблена страва багатьох відвідувачів закладу!!)”
“Гарне обслуговування. Періодично заходжу, роблю покупки як м'ясної продукції, так і молочної (сир, олія).”
“Син ходить до студії з 2 років. Нині йому 6,6. Дуже задоволені. Вміє читати, писати – велику базу дали заняття у Олівцях. Все в ігровій формі. Жодного разу не змушували насильно писати чи читати. Із любов'ю до навчання. Відвідуємо ще й психологічні заняття у групі-що допомагає розібратися дитині з її емоціями. Так він ясніше розуміє яку емоцію відчуває і може сформулювати, що він відчуває і що хоче. Спокійно залишаємо на заняттях дитини - знаємо що вона завжди оточена гідною дорослою увагою. немає маніпуляцій, залякувань, крику – лише адекватне дбайливе поводження.”
“Підкажіть будь ласка чи платні біседки ?”
“Займаюся у школі вже понад 5 років і всім рекомендую! Професійні та дуже душевні викладачі, повне занурення у культуру, музику та танець Іспанії) Костюми, гітари, настрій! А ще розтяжка, гарна пам'ять та достатнє навантаження) Дуже подобається)”
“Завітали до Вас у жовтні, та по справжньому насолодилися часом у бані ☺️. Парна дуже простора та гарно розігріта. Обідня зала чистенька та гарна, уся розмальована акрилом, неймовірно красиво. Але більш за все хочеться похвалити ваш басейн. Бо це був перший у моїй практиці настільки чистий та охайний басейн. Видно що його чистять та оброблюють регулярно. Дякую за таку дбайливість, дуже порадували ❤️”
“Навчався на Плеханівській. Вхід в автошколу з двору, в будівлі знаходиться ще кілька організацій, автошкола на першому поверсі, двері праворуч (там вивіска, не помилитеся). Проходив навчання навесні 2021 року. Теорію читав Владислав Юрійович - чудовий викладач, чудово підносить матеріал, дуже цікаво слухати, запам'ятовується все чудово, завжди максимально повно відповідає на всі питання. За підсумками - після випуску в правилах знаюся більше, ніж ті, хто їздить багато років. Практика проходила на м. Київська (але наскільки я зрозумів, тут можливі варіанти, про все можна домовитися з інструктором). У мене практику проводив Антон – їздити навчив, питань немає, але в нього проблеми із дзвоном, увесь час забував передзвонити та призначити час заняття. До інших інструкторів претензій ні в кого не було, навчилися кататися всі, навіть ті, хто у свої сили не вірив). Окреме спасибі Адміністратору Ірині - дуже допомогла у вирішенні різноманітних моментів, які виникали у процесі навчання і завжди терпляче відповідала на всі питання, не завжди розумні, як мені здається))) Це не реклама, школу справді рекомендую – дуже сподобалося навчання.”
“Вродливе місце, photographer's dream і один з найбільших студій для моделей. Великий ряд місць, що існують, скилled hairdressers a make-up specialists, diligent photographers, whe help models для становища і створюють great mood on the scene. What do you expect of photoshoot? High-quality photos? Good mood? Great pastime? United Art Hall delivers all of this and much, much more! Прекрасне місце, мрія фотографа та одна з найкращих студій для зйомок моделей. Великий вибір залів для зйомки, досвідчені перукарі та візажисти, уважні фотографи, що допомагають із позуванням та створюють чудову атмосферу на зйомці. Чого ви очікуєте від фотосесії? Якісних фото? Гарного настрою? Відмінного проведення часу? United Art Hall надасть все це набагато більше!”
“Обслуговування хороше, уважніше”
“Смачніше піци, ще не коштував ! Ціни помірні!”
“Швидка доставка. Обслуговування на висоті.”
“Дуже атмосферна і затишна кав'ярня, а головне смачну каву ☕️”
“Займаюся тут із грудня 2018 року. Чудовий тренер Святослава тренує мене з 2019 року і я дуже задоволена прогресом! Ціни дуже демократичні, для мене це ідеально! На новому місці по вулиці Олімпійська стало ще зручніше, тому що зали стали просторішими, в жіночій роздягальні зручно і багато місця, є душ! Все, що потрібно для тренування!”
“Хороша затишна обстановка завжди тепло. Персонал виконує роботу на всі сто. Місце в яке приходиш і не хочеться йти.”
“Повертались із Козачої Гори. Зупинились пообідати. Дуже смачно, швидко і відносно не дорого. Здивувало тільки, що окрім нас відвідувачів не було. Але то таке. Можу радити цей заклад всім та кожному)”
“Гарна, смачна піца. Готують швидко. Нічого поганого сказати не можу. Часто купую.”