Огляд каталогу
- 1,264 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 1264 результатів
Перегляньте замовити у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,264 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 397,809 відгуків та оцінок.
"7йсклад" – це сучасний фуд-корт, розташований у Харкові. Заклад має зручне розташування у центрі міста, безпосередньо біля виходу з метро. Це приємне та стильне місце, що вирізняється невимушеною атмосферою. Простір організований як зелена зона, що приваблює молодіжну аудиторію.
“Супер магазин, великий асортимент приємні ціни. Замовляв постільну білизну все прийшло у термін, якістю та обслуговуванням задоволений. Рекомендую”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Давно хотіла замовити у вас і нарешті зірки зійшлись. Наша історія з суші вже досить тривала - перепробували все що можна в Харкові. Дочка-підліток досить вибаглива в цьому питанні. Але навіть вона сказала: "Мам, це найсмачніші суші в моєму житті!". Я з нею повністю згодна, бо отримала задоволення від кожного шматочка. Ми замовили філадельфію з лососем, макі з угрем, запечені з крабом (були теплі) і ще кілька видів. Здається, будемо тепер замовляти лише у вас. Безкоштовна доставка до квартири) ДЯКУЄМО!”
“Чудова затишна атмосфера, бездоганне обслуговування, смачні страви. Рекомендую для сімейного відпочинку або ланчів з експертами”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Гарний заклад у центрі Харкова. П’ять поверхів з окремими залами та навіть кінотеатром. Фондю та десерти топ. Обслуговування не дуже швидке, але в цілому враження від відвідування цього кафе позитивні.”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Все дуже зрозуміло, магазин спрямованості Субару та Хонда, в наявності багато запчастин”
“Клас. Зручне розташування, всередині кілька кас. Прийшов, назвав номер замовлення, переглянув запчастину, сплатив і вільний. Швидко та зручно + у залі можна відразу купити олію, омивайки, щітки тощо.”
“Гарна невеличка мийка, приїхав без черги, попереднього запису, 15-20 хвилин і ти вільний, особливо сподобалось VIP піна, хто не пробував спробуйте не пожалкуєте, ще плюс є щітка, та дуже цікавий менеджер який усе розповість та допоможе якщо щось не зрозуміло.”
“Обслуговуємося на даному шиномонтажі, не єдиний і не останній раз, задоволені виконуваними роботами та професійністю працівників, дякую колективу і особливо Шевченку Сергію, прекрасний шиномонтаж, всім раджу! P.S. ФО-П Полтавський О.І.”
“Найкраще відділення Нової пошти! Дякую.”
“Відвідували даний заклад з подругою, залишилися лише теплі та яскраві враження. Смачні напої. Привітливе обслуговування, особливо сподобався хлопець бариста: не дивлячись на велику кількість відвідувачів швидко та якісно приготував замовлення. Планую частіше заходити в гості.”
“Невеличка затишна кав'ярня, з комфортним інтер'єром. Великий вибір кави, чаю та інших гарячих та прохолодних напоїв. Широкий асортимент власних кондитерських виробів. Дуже якісна продукція. Ціни цілком прийнятні, як для такого типу кав'ярень-кондитерськіх.”
“Смачна кава та чудові смаколики.”
“У 2023 притягнув Hyundai Matrix на Honda CRV, ремонт стартера - зробили швидко і зараз добре крутить Пізніше в 2023 притягнув на евакуаторі Honda CRV на ремонт стартера) - замінили на новий через його сильний знос (17 років авто стояв оригінальний ніколи не обслуговувався) - все супер, на сьогодні заводиться як нова. Пізніше в 2024 році завіз Toyota Camry, цього разу своїм ходом, обслужити стартер і генератор "на перед" замінили щітки, замінили обгінну муфту - заводиться відмінно і хороша напруга, супер. Ось планую повісті CRV на ревізію генератора, зайшов глянув коментарі і не зрозумів як так вийшло, що моя думка кардинально відрізняється з відгуками інших людей оцінка 5/5, дякую за виконану роботу”
“Замовляємо піцу лише тут!!! Мій чоловік приїхав з-за кордону, для нього важко підібрати їжу, але з усієї України (за три роки) , лише тут йому сподобалась піца! Завжди швидко, завжди свіжа з пилу-жару!”
“Мені дуже сподобалося! Швидке обслуговування, ціни на рівні буфету, дуже смачна "піца" на тоненькому коржі і, щонайкраще, стерильний інтер'єр. Якби трошки ближче до офісу, я б там снідав щодня”
“Чудовий заклад! Давно з друзями регулярно відвідуємо його, часто буваю тут з родиною чи співробітниками. Переваги: затишок, завжди привітний персонал, програма знижок постійним клієнтам, приємні ціни, дуже смачна піца (на мою думку найсмачніша в місті), оригінальний інтер'єр тощо. Рекомендую! Якісно та смачно. Вам сподобається.”
“Скуштували нові страви з хурмою, яку я обожнюю, можу сказати, це кулінарна ейфорія, респект шефу”
“Дуже гарний заклад! Відпочивали у вас і залишилися повністю задоволені. Атмосфера затишна, усе чисто й охайно. Окремо хочемо подякувати офіціанту Івану — привітний, уважний та швидко реагував на всі прохання. Обов’язково завітаємо ще!”
“Прочитав багато відгуків, погані відгуки тільки у жіночої статі - таке почуття що вони тільки приїхали з Японії, ну або на батьківщині суші побували - всі ска майстри з приготування, суші реально смачні, мені сподобалося, СВОЇ ЛЮДИ - все робите правильно) продовжуйте в тому ж дусі, дякую”
“Офігенна піца! Кохаю всім серцем! Навіть друзі на цей район спеціально приїжджають, щоб поїсти чудову піцу!”
“Це найсмачніше і найкраще, що може з вами статися !) курячий кебаб і картопелька смажена з грибами це окрема любов ❤️”
“Було дуже смачно та затишно. Їжу подавали швидко. Дуже радує, що додали ще й грузинські страви до меню, міні хінкалі з сиром покорили мое серце. Обов'язково буду повертатися знову. Дуже дякую команді амато!!!”