Огляд каталогу
- 564 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 564 результатів
Перегляньте запис у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 564 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 34,197 відгуків та оцінок.
“Відмінне місце для відпочинку, парилка на дровах все добре, велике спасибі за обслуговування.”
“Велике спасибі милою, чуйною, дуже чемною Віці-працівниці даного кабінету. Дуже приємно зустріти такого компетентного фахівця і водночас чудову людину.”
“Відмінна та професійна команда. Завжди ввічливий персонал. Наташа, фахівець із лазерної епіляції, робить все дуже акуратно, професійно, все пояснює, результат вражаючий!”
AlexGas установка ГБО — це сервіс у Харкові, який спеціалізується на професійному встановленні газобалонного обладнання для авто. Локація в Індустріальному районі робить майстерню зручною для водіїв, яким важливі швидкість і передбачуваний результат.
Сучасна студія з авторським підходом до стрижок, фарбування та лікування волосся. Відвідувачі відзначають високий рівень майстерності й творчість.
Decar-Center у Харкові — це місце, куди приїжджають водії, коли потрібен швидкий і акуратний результат без зайвих обіцянок. Локація на Нетеченській набережній робить сервіс зручним для тих, хто цінує час і хоче отримати якісне тонування без затримок.
“Скажіть будь ласка чи працює центр зараз? Робила у вас раніше окуляри дитині і мамі, були дуже задоволені. Тепер потрібно мені і оновити сину, але я в іншому місті і планую поїздку в Харків. Хочу знати чі ви працюєте. По телефону не дозвонилася.”
“Ставили пластинки, лікували зуби двом дітям, одній дитині підрізали уздечку. Лікуванням задоволена, відношенням лікарів теж. Бажаю працівникам сил і витримки в наших реаліях!”
“хочу висловити велику подяку всьому персоналу, дуже приємно було перебувати в цій клініці, як вдома, до речі на ресепшені дуже приємні дівчата, зустріли з посмішкою, відразу принесли бахили, хоча ми самі повинні їх брати, невролог Нана Шмильевна професіонал своєї справи”
“Хороші фахівці, які знають свою справу, повна консультація, до / під час / після лікування, присутній рентген апарат.”
“Навчався на категорії С, С1. Усі норм, здав, категорії отримав :)”
“Відмінна консультація та підбір оправи та окулярів! Дуже професійний та знаючий продавець-офтальмолог! Прийнятні ціни!”
“Чудова клініка! Вже пару років тут обслуговуюсь і поки все на найвищому рівні! Стамотолог Аліна чудовий лікар!”
“Чудовий магазин та прекрасне обслуговування, консультант допомогла мені із ремонтом, була уважною та привітною. Із задоволенням повернусь саме до цієї студії. Була приємно здивована асортиментом сонцезахисних окулярів.”
“Блокноти просто Вогонь! Вашому дизайнеру пам'ятник за життя поставити треба!”
“Майстер своєї справи з великої літери, чим би не займалася, все буде зроблено з душею, красиво, вишукано, натурально і що притягує ще більше, вона виключає несмак і вульгарність, спасибі за професіоналізм !!!”
“Дуже добрий нотаріус, рекомендую.”
“Проходив лікування в клініці «Л+» у стоматолога Пономарьова Владислава Олександровича -залишився повністю задоволений. Все чітко, професійно та без зайвого. Лікар пояснює кожен етап, працює акуратно, уважно ставиться до пацієнта. Клініка добре облаштована, персонал приємний. Можу сміливо рекомендувати!”
“Приходьте, не пошкодуєте. Високий рівень стоматологів, відмінний персонал. Адекватні ціни за мірками Харкова та дуже хороші матеріали. Хочете красиві та рівні зуби, вам сюди. Вилікують та вирівняють зубки.”
“Значиться так. Відкликання не писав ніколи, хоча знаю і користуюся послугами Вадима Анатолійовича років десь п'ятнадцять. Прочитав про хамку секретаря... та я знаю її сто років, це просто неможливо. Цілком! Ось людина така, що просто не може хамити, немає від природи такої можливості. Не зателефонувала перенести сеанс... технічно, напевно, можливо, на практиці я з таким не стикався. З приводу лікаря. Спочатку він лікар . І лікар хороший. За багато років у непорядності дорікнути йому немає приводу. Він своєрідний, з відмінним почуттям гумору, хоч і трохи ексцентричним :) Проте свою справу він добре знає і відмінно його робить. А решта вдруге. Зрештою він лікар, а не пряник. І так, йду з "рекламацією". Зламався зуб, який Вадим Анатолійович робив на початку нашого знайомства. Це я до того, що мабуть немає того зуба, який був не зворушений (ну ось такий організм, нічого не поробиш) і це єдине що сталося не за планом мабуть більше п'ятнадцяти років! Чому написав тільки зараз? Все банально-шукав у гугле його телефон, побачив відгуки з якими докорінно не згоден.”
“Все сподобалося, місце дуже пристойне”
“Користуюсь послугами Стоматології з 2015 р. хороші професіонали. Олена Олександрівна уважний лікар. Гнучкі ціни, зайвого нічого не роблять все по суті. Ходімо всією родиною, рекомендую.”
“Лікар шикарний! Вилікував нам пришийковий карієс. Пломбочка акуратна і в колір зубика”
“Дякую величезне "АвтоПані" за вчинене диво! =) Оленка стала для мене хресною Феєю!!! Я завжди мріяла керувати автомобілем, але це залишалося лише мріями і фантазіями, т.к. я людина нерішуча і дуже лінива. Чоловік поставив мене перед фактом, що я навчатимуся водінню. Я злякалася до втрати пульсу. Як? Що взагалі відбувається? я ж повний нуль, нічого не знаю, не вмію. Знала щойно є 4 колеса у машини, кермо, яке треба крутити (але як правильно, навіть не мала поняття..) і знала сигнали світлофора))). На шляху на перше заняття у мене вже були мокрі долоні і шалене серцебиття, я не уявляла ЯК??? взагалі я зможу водити??? я ж плутатиму газ і гальмо! і знаєте що? Олена створила диво! Виявилося все дуже просто і легко! Немає зайвої інформації, все доступно та зрозуміло! Після занять з Оленою я була готова без страху і сумнівів виїжджати в місто, в цей шалений рух. І не разу не переплутала газ і гальмо. , страшно було виїжджати на дорогу, але Олена навіть навчила як справлятися з такими "водіями"))) Про позитивні якості Олени можна писати нескінченно, починаючи від високого професіоналізму і закінчуючи добротою, душевністю та величезною любов'ю та підтримкою! Оленка! Величезне людське тобі ДЯКУЄМО!!!”
“Хочу сказати велике дякую Володимиру за його допомогу. З ним легко говорити на відверті теми і він швидко приводить до тями, допомагаючи подивитися на ситуацію з різних сторін, таким чином купуючи катастрофізацію. Плавно підводить до суті проблеми, задаючи правильні питання. Всього 3 заняття допомогли мені переосмислити ситуацію, в якій я перебуваю. Відчувається його інтерес до проблеми та бажання допомогти.”
“Марина Геннадіївна кращий педіатр”
“Лікував зуби, все пройшло чудово.”
“Дуже хороше обслуговування та хороші ціни”