Огляд каталогу
- 377 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 377 результатів
Перегляньте затишок в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 377 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 63,659 відгуків та оцінок.
“Дякуємо клініці Лакі Клінік і зокрема лікарю-аюрверду - Джіянту за уважне та добре ставлення. Зараз проходжу лікування у клініці. Ідемо на виправлення. Рекомендую!”
“Дуже спдобалось відношення до мене як до покупця , мені сподобались дівчата продавці, уважні, люб'язні. Рекомендую магазин, доступні ціни , якісний товар”
“Найкращий шашлик у місті Харкові!!!!”
“Валюшечка!Спасибі величезне за твою роботу!Це приголомшливі фото!Спасибі за професіалізм, вміння тонко відчувати дітей та вміння спілкуватися з ними на рівних.Ми отримали величезне задоволення від фотозйомок та море позитиву!Хочемо і обов'язково будемо фотографуватися у тебе ще!”
“Часто замовляю різну їжу, піци смачні, картопля, бургери діти полюбляють, окрошка нормуль Смачно і не дорого. Власники приємні і слідкують за якістю. Бажаю розвитку.”
“Відмінний та компетентний масажист, тільки записатися дуже важко. Прийшов із болями в попереку, і відразу після першого сеансу відчув себе новою людиною.”
“Капучино і латте, дуже смачний, хто любить каву в кофеїн, тоді вам сюди. Кафе біля фонтану в саду Шевченка, є літня майданчик, і пару барних стільців всередині біля віконця, як на фото”
“Відмінне місце, безперечно 5 зірок.”
“Якість та ставлення до клієнта!”
“Це машинобудівний завод гірничого шахтного обладнання.”
“Прекрасний сервіс - коректні поради консультанта, відправка точно в строк, відмінна якість продукції (відповідно до заявленого). Дуже задоволені!”
“Вже 2 роки стала постійним клієнтом магазину "Алісандра". Брала собі 2 курточки: зимову і весняну. А мамі вітровку на весну. Носяться відмінно!”
“Приємні продавці. Сподіваюся меблі буде такою ж якісною як і обслуговування.”
“Сучасні, красиві меблі. Повз цей салон не пройдете точно! Менеджери привітні та допоможуть зробити правильний вибір! Раджу всім відвідати такий гарний салон.”
“Все просто чудово, полюбляю ходити до вас”
“Вкусняшкі, 1.5 кг за 400 грн. Супер!!! Задоволення без меж!”
“Дуже смачно! Кухареві респект. Поки перекидали гуму, вирішили зайти до "Зеленого кафе "Надія". Меню виглядає стильно. Вирішили замовити Баланьєзу, медальйони з пюре та Цезар. Готують смачніше будь-якого модного Харківського ресторану. Дякую! 31.10.2017”
“Єдине місце де можна по тусити під час карантину, дякуємо Вам!”
“Всім добрий день! Вчора проводили у закладі поминальний обід. Все сподобалося. Зал теплий та затишний. Дуже вразило ставлення адміністрації - через те, що в нас було багато клопоту, складання меню вони взяли на себе. Їди було багато, страви різноманітні та смачні. Наприкінці всю їжу, без будь-яких прохань і питань, нам акуратно склали і віддали з собою. Загалом, якщо хочете провести банкет – настійно рекомендую цей заклад.”
“Швидко Якісно Красиво! Дуже задоволений! Дякую!”
“Зазвичай я буваю задоволеною від покупок у мережі цих магазинів. Цього разу мене розчарували ціни та цінники. На обрані товари або відповідав ціни з цінниками, не спрацювала акція заявлена на цінник. Довелося робити повернення, чомусь не видалили з цінника товар зворотний. Довелося втратити час на перерахунок товару та ціни. Враження не дуже.”