Огляд каталогу
- 21 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 21 результатів
Перегляньте зоотовари у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 21 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 602 відгуків та оцінок.
“Дуже хороший магазин та консультанти! Препарати та насіння завжди якісні. Рекомендую!”
“У цьому магазині часто купую за прийнятними цінами якісні корми для своєї сіамської кішки. Уважний та ввічливий менеджер завжди готовий допомогти визначитися з вибором товару з великого асортименту. Доставка у чітко вказані терміни. Велике вам спасибі.”
“Брав добових бройлерів в цьому "магазині". Корм продали неправильний (під виглядом бройлерного - універсал) Ліків нарахували некоректно, половина закінчилася раніше терміну, половина не використовувалася і на 30%. Сама птах сумнівної якості (хоча це могло бути наслідком комбікорми). Але, завжди можна отримати кваліфіковану консультацію.”
“Кращі ціни, що знаходила по Харкову”
“Спасибо большое за обслуговування і великий вибір для тварин.”
“Хороший асортимент, приємні ціни.”
“Гарний магазин, обслуговування .”
“Залучила ціна на корми та якість обслуговування. Замовляю корм уже не вперше і щоразу співробітники йдуть на зустріч і затримуються в офісі, щоб я міг забрати своє замовлення. порекомендував друзям, у яких теж є вихованці, неодноразово почув слова подяки.”
“5 зірок, за кіоском мій друг виблискував”
“Постійно замовляю корм для кота та папуги, доставка додому – це круто. Іноді треба почекати на день, але це не проблема. Найголовніше відмінні консультації, а не безликі ми прийняли Ваше замовлення. І знижки для постійних клієнтів з нею дешевше не знайшов. Рекомендую.”
Перукарня з домашньою атмосферою та дружньою командою. Постійні клієнти відзначають майстерність і корисні поради з догляду за волоссям.
“Один із найкращих закладів у Харкові! Інтер'єр, кухня, кальяни – все на рівні! Буваю у всіх їхніх закладах і що що, а кальяни забивати вони вміють ;) Так що якщо шукайте димних і смачних, то вам сюди!) Перше знайомство з ними було приблизно роки два тому і з тих пір я тут частий гість!) Так що відгук пишу не на емоціях від першого відвідування, а відштовхуючись; P.S. Дякую, що завжди радієте! І до нових зустрічей! ;)”
“Наша родина завжди бере собак у цьому притулку. Ці собаки завжди добрі. У нас жив красень Князь, прекрасна дівчинка Кучеряшка, зараз з нами живе Лиса-справжня принцеса із замашками королівської корги. Беріть тварин із притулку, вони найкращі, люблячі та вірні.”
“Робили кішці 2 операції з видалення пухлини, все добре”
“Хороший магазин. Привітні й уважні продавці.”