Огляд каталогу
- 1,356 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 1356 результатів
Перегляньте зручний у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,356 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 147,511 відгуків та оцінок.
“Клініка Алеф-це висока професійність, доброзичливість та увага до кожного пацієнта на всіх етапах лікування. Дуже вдячна всьому колективу, особливо реабілітологу Михайлу Сидорчуку за його профессіоналізм, допомогу в поверненні до нормального життя , терпіння та людяність.”
“Один з найкращих магазинів проф. косметики для волосся в Україні. За якістю товарів та сервісу може позмагатись з найбільшими мережами, бо тут немає підробок, які, нажаль, траплялись у відомих онлайн магазинах, а, по-друге, консультанти справді можуть підказати та проконсультувати. Відкрила для себе HairProf під час пандемії, рада, що вони є стійкими та україномовними під час війни! Мені зробили доставку у день замовлення, попри тривоги та обстріли… Це вражає. Брала фарбу t-lab, якість краща, ніж на makeup. Підтримайте Харків, підтримайте HairProf, вони, дійсно, найкращі”
“Хороша, відповідальна компанія, рекомендую. Замовляла вікна минулого року, перед замовленням промоніторила майже всіх продавців вікон у Харкові, у "Вікна Парк" ціни виявилися приблизно на 25% нижчими, ніж у інших компаній, тому що проходила акція. Замовлення виготовили вчасно, як і домовлялися, доставка та встановлення своєчасно та якісно. На даний момент претензій немає, вікна зиму пережили на добре, нічого не текло і не запотіло. Дякуємо за якісний товар!”
“Найкраща мийка самообслуговування, як постійний клієнт рекомендую.”
“Швидко, надійно, якісно і не дорого!”
“Мені з подругою порадили тут оформити закордон, дуже добре, що послухали. Переживали, що провозимося півдня з документами)) Все пройшло швидко та отримали свої новенькі паспорти вчасно! Тож дуже раджу!”
“Ще навіть сніг не випав, а на цьому п’ятачку на Київській вже черга за шинами. Мені й ліньки було стояти, та я розумію, що дешевше оригінальні сертифіковані покришки ніде не куплю. Тож довелось постояти, та воно того варте. Придбав свіжу гуму, цього року випуску, і заплатив за неї менше запланованого бюджету. Одразу поставили її на шиномонтажці, без зайвого клопоту з мого боку.”
ПМ-ТЕХ — це місце в Пісочині, де власникам авто допомагають швидко та організовано пройти важливі технічні процедури без зайвих нервів. Якщо вам потрібні документи для автомобіля, особливо привезеного з США, тут роблять усе максимально чітко й у погоджені строки.
“Станція, як Станція. Цікавий візерунок на стіні”
“Чудова нова станція. Виходи трохи заплутані, але якщо постійно ходити то можна звикнути”
“Автомобіль близько неділі простояв на тій стоянц. Підібрали місце ,шоб можна було заїхати евакуатором, добре спілкувалися. Всім рекомендую”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Чудова доставка, багато років замовляю, все смачно, вчасно і жодного значного фейла!”
“Дуже гарне СТО, обслуговую там своє авто понад 10 років. Професійно, в обумовлений термін, якісно, ціни адекватні.”
Сучасний салон із чистотою, кавою у зоні очікування та повним спектром послуг. Хвалять косметологів, стерильність і зручну організацію простору.
“Швидке обслуговування. Приємна ціна Майстри своєї справи”
“Хотів перекусити у Харкові, на мій останній день. Купив піцу Фірмову, лімонад великий, і воду. смачно.”
“Часто замовляємо суші у "Сусідів", дуже подобаються, особливо великі роли) Спробували новинку місяця - суші з полуницею, дуже смачний експримент) не пожалкували, що замовили Дякую!”
“Я є постійним гостем «Мені б риби», такого високого сервісу та смачних страв у співвідношенні до цін, мабуть немає ніде! Неймовірні коктейлі, суп з крабом та рибка, це витвори мистецтва! Приводжу сюди всіх від колег до родини! Обожнюю ♥️”
“Достойне місце. Непогана кухня. Затишна атмосфера. Уважний персонал. Рекомендую для проведення заходів.”
“Вдруге роблю тут покупки і обов'язково прийду ще. Окрім великого вибору та хорошої якості хочу відзначити роботу персоналу: швидко, чітко, ввічливо. Допомогли підібрати потрібні розміри, запропонували відмінні варіанти на моє абстрактне "ну, хотілося б щось таке... на мій зріст і розмір..." У результаті купила дві пари джинсів та два светри. Отримала знижку 700 грн. Супер!”
“Дякую за якісний товар та швидку відправку!”
“Звісно, це не перше моє побачення з 1654, але сьогодні, як завжди - залишились дуже задоволені. Борщ із салом — просто любов. Солона вівсянка — топчик, однозначно повернуся на неї ще раз. Обслуговування приємне й уважне, без зайвої нав’язливості. Є нижній зал (більш безпечний) Є невеличка крамничка з мерчем. Персонал в приємно рожевій уніформі❤️ Є нюанси, які варто врахувати: – Паркування — справжній квест, бо це центр міста. – Умов для людей на кріслах колісних, на жаль, немає (виправте мене, будь ласка, якщо помиляюся) тому за сервіс 4 – І ще маленька порада: якщо берете місце біля вікна на високих стільцях — готуйтеся до того, що над головою буде дмухати кондиціонер. Ми перемістилися, щоб не змерзнути. Бо без нього було б задушно) А загалом — приємне місце з цікавим меню. Дякуємо! (Фото їжі традиційно забула зробити - надто смачно))”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Нормально! Досвідчені продавці - не раз рятували мене від зайвих витрат!”
“Відмінне місце, привітний персонал, смачні напої та різноманітні закуски. Особливо радує можливість взяти дрібну кількість напоїв, тобто. не обов'язково брати літр стауту, а потім обливатися ним через те, що він бовтався поки ти ніс його додому. Спокійно можна взяти 0.7 літра в літровій пляшці і радіти сухим рукам, одягу та смачному напою.”
“Окунек- найкращий магазин з риби та ікри. Лосось завжди свіжий і дуже смачний. Ікра просто дивовижна! Завжди підберуть на твій смак. Вибір морепродуктів величезний і дуже смачно. По доставці завжди підлаштовуються під тебе. Сервіс просто супер!!”
“Завжди дуже чемні працівниці. Шукала, рекомендувала, розказувала, це була остання крапля, от і написала відгук. Дякую за вашу роботу та турботу.”
“Мені довелося звернутися до уролога в Харкові, і я одразу помітив, що лікар має сдержанність, що дуже важливо під час обговорення делікатних тем. Він чітко і без зайвих емоцій пояснив проблему, без зайвого поспіху й зайвих слів. Це допомогло мені почуватися комфортно і зрозуміти важливість кожного кроку в лікуванні.”