Огляд каталогу
- 364 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 364 результатів
Перегляньте кабінети у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 364 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 12,282 відгуків та оцінок.
“Записалась по рекомендації. Планувала в одну клініку, але вони ще не відкрились та записали мене сюди. В мене була дирка в зубі, тому мене прийняти через 1,5 години. На жаль не знаю що за лікар мене приймав, але точно пам’ятаю що був в окулярах. Дуже мені сподобався. Зробив все швидко та якісно. Ніяких знімків не просив. Й доречі зробив мені той зуб, на який мені пів року тому сказали «вам тут тільки коронка, пломба немає сенсу». Та ціни також дуже приємні!”
“Відмінний сервіс та лікарі - професіонали.”
“Хочу висловити свою подяку колективу клініки за здорові зубки моєї донечки. Оперативно та компетентно провели лікування із застосуванням седації. Вилікували 14 зубів за 1 прийом. Все пройшло успішно. Як результат – здорові зуби, спокійна дитина, яка із задоволенням приходить на планові огляди, задоволені батьки. Велике дякую Марині Русланівні за професіоналізм та душевність, за любов до дітей та обраної професії)) Руслану Вікторовичу – за компетентність та турботу! Ганні Олександрівні - за теплоту та ніжність! Тетяні Василівні – за уважність, доброзичливість та ввічливість! Процвітання всім вам і багато здоров'я)))”
“Клініка невелика, але постійно розвивається. Уважний персонал завжди відповідають на всі питання докладно. Прийом пацієнтів проводиться за часом, черг немає, вас проводять у вільний кабінет. Діти зовсім не бояться йти на прийом (мої, почуваються як удома). Аналізи крові можна одержати швидко, т.к. робляться у клініці. Також є експрес-тести.”
“Відмінна клініка, обслуговування та якість роботи на висоті!”
Швидкий прийом при гострому болю; акуратні видалення та естетичні коронки.
Кабінет подології з делікатним підходом до складних випадків і гігієнічними стандартами. Відвідувачі хвалять безболісні процедури, помітний ефект і професіоналізм майстрині Тетяни.
“Школа-ліцей номер 1 міста Дергачі тепер перейменована в ліцей і отремортірована. Це і школа і сад для дітей дошкільного віку.”
“Технологічність, професіоналізм і людяність. Це те, що я тут знайшов. Дякую.”
“Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу "Щелепно-лицьової хірурії", а особливо Бойко Світлані Олегівні, Ольховській Лесі Сергіївні, та анастазіологові Юхимці Людмилі Миколаївні, дякую вам величезне, за надану допомогу моєму дитині. Ви люди з великої літери. Я вдячна Богу, що доля мене звела саме з вами. Кращого ставлення лікарів та медперсоналу я ще не зустрічала.”
“Дуже якісне обслуговування. Тяжкий випадок із зубом. Ілля Олегович дуже зробив все гаразд, врятував мене. Респект та повага.”
“Ксенія Олегівно, хочу подякувати вам за допомогу моїй сестрі. Ми знаємо, що розсіяний склероз – тяжке захворювання, але з вашою допомогою нам вдалося стабілізувати стан. Стільки лікарень об'їздили, і нам нічого не допомагало. У місцевій поліклініці направили до інституту неврології біля Французького бульвару. Порадили звернутися до саме Ксенії Олегівни, як фахівця з розсіяного склерозу. Тепер ми переконалися в цьому, на власному досвіді. Ксенія Олегівна уважно нас вислухала та призначила лікування. Зараз ми контролюємо напади, і нам набагато легше. Дякую Вам за розуміння та людське ставлення. Більше б таких спеціалістів. Велике привітання від Насті!”
“На другому поверсі Marine club є косметологічний кабінет,послугами якого я скористався.Все добре.Рекомендую!”
Якісне й безболісне лікування; сучасні технології та приємна атмосфера.
“Найкращі стоматологи й стоматологині в найкращій стоматології. Будь-яка проблема з зубами для них не проблема. Роблять швидко, якісно і бюджетно. Особиста подяка Анні Юріївні в неї золоті руки.”
“Рекомендую Дмитра Ігоровича, роботу зробив добру, та прислухається до пацієнта( все ніжно) , ще звертатись буду!”
“Хочеться додати відгук на коментарій на мою адресу від користувача "Сергій Александрович" У відповідь нажаль написати не можу, бо я не власник, то додам коментар... На початку повномасштабної війни і писала на своїй сторінці, що всі сертифікати актуальні, послуга будет оказана у повному обсязі при моєму повернені, а кому потрібно повернення коштів за власними причинами, можуть звернутися до мене. Всі бажаючи отримали повернення у повному обсязі!!! Ви не звернулися жодного разу за 14 місяців!!! Ваша дружина Юлія ОТРИМАЛА один сеанс масажу у лютому 2022, далі ви отримали повернення коштів у повному обсязі в той же день, як написали мені (і якими "завтраками" вас годувала не розумію) - 30.04.23 за невикористані 2 сеанси (хоча за рік і 2 місяці жодного разу мені не писали!!!, ваш сертифікат втратив чинність, та ви отримали повернення коштів у повному обсязі не зважаючі на той факт, що діяльність ФОП закрита ). Наявність війни для вас не оргумент моєї відсутності на роботі та не форс-мажор , то дуже цікаво. Що вам від мене потрібно ще, я не розумію?!?!”
“Дуже позитивні враження! Терапевт, Яночко на висоті! Скурпульозно та дуже якісно виконує свою роботу! Дуже рекомендую!)”
“По совету друзей обратилась в эту стоматологию. Доктор Александр очень внимательный, вежливый, всё объяснил, показал через видеокамеру мои "проблемки". Сделал всё аккуратно, быстро и профессионально! При этом цены, я бы сказала, минимальные. Впервые я вышла из кабинета в таком прекрасном настроении. Так что всем рекомендую!”
“Найкращий лікар це Надія Василівна. Дякую їй, лікує зуби дуже якісно. Поверніть її будь-ласка та не слухайте наклепників!!!”
“28.серпня лікувала два зуба у лікаря терапевта Погорелової Маргарити Сергіївна,це надзвичайний лікар з великої літери.Лікуваня було безболісним,та дуже якісним.Я дуже задоволена стоматологією Лемента,а ще більш лікарем Погорєловою М.С.Побільше б нам таких лікарів.”
“Терміново треба було зробити рентген зуба, проконсультувався. Лишився лікуватися. Дуже задоволений, все швидко , якісно та без болю !”
“В аптеку приїхав за засобом від стоматиту. Вони самі його роблять. Приїхав за порадою сусідки, яка його сама приймала і хвалила. Аптека біля виходу метро. Купив швидко, черги не було, обслуговування ввічливе. Мені точно пояснили як користуватися ліками. На подив, засіб полегшує біль з першого разу. Ми залишилися задоволені. Рекомендую.”
“Велике спасибі милою, чуйною, дуже чемною Віці-працівниці даного кабінету. Дуже приємно зустріти такого компетентного фахівця і водночас чудову людину.”
“Чудова клініка! Вже пару років тут обслуговуюсь і поки все на найвищому рівні! Стамотолог Аліна чудовий лікар!”