Огляд каталогу
- 725 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 725 результатів
Перегляньте кав'ярня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 725 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 100,664 відгуків та оцінок.
“Непогана шаурма, але буває і смачнішою”
“Сама топова кав'ярні на Олексіївці, дуже приємний персонал, смачна кава, гарний вибір солодощів. Одні з перших хто відновив свою роботу після початку війни. Працювали навіть коли не було світла.”
“Із задоволенням приходимо в це кафе, гарна атмосфера, чудове обслуговування, різноманітність меню, дуже смачна кухня! Дякуємо бармену-офіціанту Стеллу за увагу і чудове обслуговування! Рекомендую!”
“Найкраща кава в районі! Дякую, хлопці, ви не просто варите каву, ви створюєте настрій P.s. дуже смачні Шу. Навіть складно вибрати, які найсмачніші: шоколад, крем-брюле чи заварне?”
“Затишне, маленьке з красивими ремонтом, музейними фресками та картинами кафе, в якому приємно перебувати, смачна кухня, найкраще тихе місце на Жилярді, щоб перекусити чи відсвяткувати своє свято”
“Everything is at a good level. The staff should be more friendly, because it may seem that they are tired from work and none of the staff can smile. Все на доброму рівні. Робота персоналу повинна бути привітніше, бо може скластися враження що вони втомилися від роботи і посміхнутися ніхто з персоналу не може. Меню на доброму рівні, смаки у всіх різні тут твердить четвірка. Атмосфера на гарному рівні, без зауважень) Однозначно рекомендую до відвідування. The menu is at a good level, everyone's tastes are different, the four of them say. The atmosphere is at a good level, no complaints) I definitely recommend visiting.”
“Дуже приємне місце для бюджетного та смачного бранчу. Саме на цій точці атмосфера спокійна й затишна. Персонал швидко обслуговує. Страви смачні, порції адекватні, а ціни — повністю виправдані. Рекомендую для тих, хто шукає якість без переплат.”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”
“Гарне, затишне місце. Привітне обслуговування, смачна кухня”
“Кав'ярня «Я – це KAVA» — це затишне місце, де можна насолодитися якісною кавою та приємною атмосферою. Інтер'єр кав'ярні поєднує сучасний дизайн із теплими акцентами, створюючи комфортну атмосферу для відвідувачів. Дівчата баристи привітні, завжди готові допомогти з вибором напою. Меню пропонує широкий вибір кавових напоїв, приготованих з добірних зерен, а також безліч десертів . Особливо варто відзначити якість кави, яка відповідає найвищим стандартам. Загалом, відвідування цієї кав'ярні залишає приємні враження та бажання повернутися знову.”
“Тут - класно готують матчу)) є оригінальні цукерки без цукру ( і ананасові,і з манго,і ягідні), чисто,охайно.”
“дуже гарна атмосфера та обслуговування!”
“Дуже приємний милий персонал ☺️ Завдяки дівчині на барі, цей важкий вівторок - здався запашною п'ятницею❤️ Кава смачна. Ціни в середньому, як і скрізь у хороших кав'ярнях – маленький фільтр 40 грн, трубочка зі згущеним молоком 50 грн. Випічка смачна. Затишна спокійна атмосфера. Рекомендую заглянути:)”
“Це просто крута кав'ярня на яку не звернув уваги з-за розташування, загублена між кіосками. Але кава завжди смачна, вона того варта. Часто замовляю каву з собою та готую вдома. Велике спасибі баріста Максу))))”
“затишне і не гучне місце. мало столиків і немає натовпу. багато смачних і цікавих варіантів кави.”
“Величезна подяка,персоналу кафе"Кавказькі страви",а саме адміністратору Наталії Володимирівні,нашій офіціантці Нелі,і чоловікові,який готує ну дуже смачний шашлик, а риба сьомга на мангалі ,взагалі без слів,дуже смачна.Дякую за приємно проведений час в вашому кафе 30.06.2024 З повагою до вас Людмила.”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Кава супер, смакота теж супер, все завжди в хорошому настрої :) Молодці ;)”
“В окрузі єдине місце кудись ходимо без побоювань на обід. Завжди смачно, швидко та не дорого. Меню змінюється щотижня, на вибір є як бізнес ланчі, так і окремі. Великий вибір других страв, гарнірів, закусок та салатів. На перше також зазвичай 2-4 позиції супів. Також можна скласти повністю вегетаріанський (пісний) обід. Є їжа на винос, банківський термінал, туалет. Завжди привітний персонал.”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Два невеличкі зали. Інтер'єр невибагливий. Смачна кухня.”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Приємне кафе все дуже швидко. Єдине неприємне - холодильник занадто галасливий, періодично гуде.”
“Дуже смачна кава, і приємна ціна”
“Львівська майстерня шоколаду - це любовна любов! Смачно все за доступними цінами. На вході вже можна побачити неймовірну красу. На столах стоять квіточки. Замовила молочний гарячий шоколад - це смачно (але дуже солодко, особисто як для мене) Панкейки 10/10 Чоловік замовив каву (яку досить таки довго несли) Замовили з собою 2 тортики (які теж довго несли) А так все дуже смачно”
“Дуже уважні власники при дзвінку порадили сорт кави, розповіли переваги. Коли ми купили пачку кави, запропонували її змолоти безкоштовно. Це було якраз увечері у п'ятницю, тому довелося почекати до понеділка. Натомість у понеділок привезли прямо додому пачку свіжомеленої кави. Запах офігенний, смак теж подобається. Будемо купувати тут ще)) Дуже сподобалася оперативність, що можна зв'язатися в телеграм, загалом бізнес максимально орієнтований на клієнта. Бажаю вам успіхів! І сайт у вас гарний)”
“Була вчора і чарівна дівчина Марічка дуже мені допомогла, бо інколи хочу смачної кави, але не знаю, що конкретно вибрати. Так що дякую за смачну каву і чудовий сервіс!”
“Приємна кав'ярня. Милий інтер'єр і, головне, дуже смачна кава та какао. З вікна кав'ярні відкривається вид на Пушкінську, якою стрімко поспішають люди зі своїми турботами. І так приємно сидіти у кав'ярні з чашкою кави, ні про що не думати та дивитися на людей.”