Бельгійські вафлі
“Смачно, дуже гарне обслуговування, дуже приємно що працюють люди старшого віку”
Знайдено 11 результатів
“Смачно, дуже гарне обслуговування, дуже приємно що працюють люди старшого віку”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Чудове атмосферне місце з дуже привітним персоналом❤️ є місця на вулиці, столики біля бару, та кімната з вікнами у тихій двір. Завжди приходжу за міні сирничками з джемом, просто обожнюю їх!”
“Великий вибір книжок різноманітної тематики.Як художньої так і прикладної.Охайний привабливий інтерьер всередені магазину.Привітливий персонал в особі молодої дівчини яка чудово спілкується українською мовою.Рекомендую!”
“Приємне заклад, хороша кухня і привітний персонал. А ще там нереально смачний гранатовий сидр і одна з кращих піц 4 сиру в місті.”
“Приємне місце, а літнє меню - це щось приголомшливо”
“Ха, нарешті ви в інтернеті, привіт! Користуюсь послугами вже років 10, що тільки не ламалося, ось усі й лагодили. Хлопці роблять швидко, якісно, душевно і що важливо відмінно розбираються як вузли та запчастини. Загалом успіхів вам, а нам, щоб наші коні не ламалися, але на жаль так не буває...”
“Дуже смачно, хороша атмосфера, ремонт, чисто, приємний персонал! Раджу”