Огляд каталогу
- 769 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 769 результатів
Перегляньте кава кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 769 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 173,470 відгуків та оцінок.
“Дуже гарний вибір пропозицій по солодкому і смачна кава. Баристи привітні і роблять каву з душею :)”
“Дуже смачно, вишуканий інтер‘єр”
“дуже круто, що на Салтівці можна випити хорошу каву.”
“Дуже подобається фільтр тут, баристи завжди привітні. Дякую за якість та сервіс!”
“Тут приємно знаходитися. І кава тут смачна. І зручні крісла, і вікна, й освітлення... Й десертів багато. І дівчата, які послуговуються українською. І квіти... І ще, що не мало важливо, чистий прибраний туалет з гігієнічними засобами. Не всюди так.”
“Дуже смачна кава, багатий вибір та затишна атмосфера.”
“Затишна кав'ярня із десертами. Відмінною рисою є те, що тут відбуваються виставки художників, можна не просто попити каву, а й насолодитися мистецтвом. У кав'ярні великі панорамні вікна, що виходять на тихий театральний провулок. Відмінне місце для того, щоб у розпал робочого дня та галасливого ритму міста, зайти та відпочити у приємній атмосфері, або зустрітися з друзями.”
“Тут все просто чудово. І їжа і персонал. Все дуже смачно, точно рекомендую ♥️”
“Дуже затишна, маленька кав'ярня з гарним інтер'єром. Увагу привернуло меню з оригінальними безалкогольними напоями. Мають консоль і приємну музику.”
“Чудова кав'ярня. Класний дизайн закладу - з вантажного бокса/контейнера щось новеньке в Харкові! Кава смачна, є вибір, ціни прийнятні, середня ціна - 30-35 грн. Зручно посидіти на другому за ПК чи за книгою, але не в вітряну погоду. Хотілося б, щоб подібний заклад відчинився десь біля м. Пушкінська. Ви молодці, бажаю подальшого розвитку!”
“Спокійне тихе місце з приємною обстановкою, ввічливий персонал”
“Зайшов сюди по рекомендації друзів і не пошкодував. Замовив полуничний пончик та маленький лате. Рекомендую”
“Дуже рекомендую!!! Не реально смачно, привітний персонал,колоритна, в українському стилі, обстановка. Святкувала день, народження сподобалося все!! Дякуємо.”
“Чудова кава з веганським молоком, швидкий Wi-Fi для роботи та привітний персонал, який розмовляє англійською :)”
“Демократичному тапіру, тотемнії тваринці харківського осередку партії Демократична Сокира, сподобалося ця кав'ярня”
“Чудовий сервіс, дякую за рекомендацію морозива це дійсно смачно. Фермерський бургер це просто бомба. Дівчата які працювали 30 жовтня в 20:00 молодці. Чудове обслуговування. Дайте їм премію”
“Ходимо щодня, як на роботу, і кожного разу приємно. Персонал усміхнений, кава стабільно рятує, хот-доги зберігають віру в людство. Але, шановні, зупиніться - стільки нових пропозицій, акцій, бургерів… Ми прийшли по паливо, а вийшли з комплексним обідом на трьох) і питанням до себе: «Де моє стоп-слово?». ОККО, ви прекрасні, але дайте шанс заощадити!”
“Класна кав'ярня, персонал милий і привітний, кава просто супер, одна з найсмачніших в Ха, гарне місце розташування, не задоволеною ще не йшла звідти)”
“Дуже приємні Баріста , Анастасія, Маргарита, дівчата вічливи, дужє все професійно, смачна кава, завжди чисто, приємно заходити, дівчатка завжди зустрічають з усмішкою, діткам дуже подобається заходити в кафе, і людям похилого віку,на всі смаки є що вибрати, коли в роздумах, то дівчатка підскажутьі вічлово пропонують що є в наявності.Дякую адміну за професійних Баріста, процвітайте далі❤️”
“Нам сподобалася ця кав'ярня. Вона невелика, але затишна. Є різні види кави, а також різні сендвічі та кілька десертів. Загалом непогане місце, щоб швидко перекусити. Також там є кілька розеток. Тож можна підзарядити телефон.”
“Дуже привітний бариста Олена та швидке обслуговування! Гарний дизайн інтер'єру і смачна кава) Дякую за вашу роботу і за гарний настрій❤️”
“Подобається! За сквером доглядають, квіти висаджують, дерева стрижуть. Взимку чистять доріжку блискавично, на районі одне з перших місць де можна проїхати коляскою після снігопаду.”
“Сама топова кав'ярні на Олексіївці, дуже приємний персонал, смачна кава, гарний вибір солодощів. Одні з перших хто відновив свою роботу після початку війни. Працювали навіть коли не було світла.”
“Хороше місце для самостійного миття. Персонал зрозуміло все розповідає. Черги не було, та й бажаючі були. Краще мати дрібні гроші, т.к. оплата через термінал. Хоча можна розміняти на місці. Є гаряча вода, піна та інше. Висновок такий: можна використовувати, але краще одягати гірший одяг і робити це у літній період.”
“Саме те, що треба. Зручно, швидко, помірні ціни. Телефоний додаток, азагалі Бомба”
“Класний інтер'єр, гарячі страви в міру, гарний сервіс”
“Найкраща кава в районі! Дякую, хлопці, ви не просто варите каву, ви створюєте настрій P.s. дуже смачні Шу. Навіть складно вибрати, які найсмачніші: шоколад, крем-брюле чи заварне?”
“Затишне, маленьке з красивими ремонтом, музейними фресками та картинами кафе, в якому приємно перебувати, смачна кухня, найкраще тихе місце на Жилярді, щоб перекусити чи відсвяткувати своє свято”
“Everything is at a good level. The staff should be more friendly, because it may seem that they are tired from work and none of the staff can smile. Все на доброму рівні. Робота персоналу повинна бути привітніше, бо може скластися враження що вони втомилися від роботи і посміхнутися ніхто з персоналу не може. Меню на доброму рівні, смаки у всіх різні тут твердить четвірка. Атмосфера на гарному рівні, без зауважень) Однозначно рекомендую до відвідування. The menu is at a good level, everyone's tastes are different, the four of them say. The atmosphere is at a good level, no complaints) I definitely recommend visiting.”