КУЛЬТУРА КАВИ
“Здрастуйте, мені дуже сподобалося ваше кафе "Культура каві". Кава дуже смачна, випічка завжди свіжа. Я в захваті від меренги з полуницею, це щось. Обслуговування на висоті завжди підкажуть у виборі. Дуже тихо та затишно. Дякую велике.”