Калина
“Приємний заклад якій знайомий ще здавна :) Смачні страви та приємне обслуговування.”
Знайдено 13 результатів
“Приємний заклад якій знайомий ще здавна :) Смачні страви та приємне обслуговування.”
“Відзначали день рожденія.Все страви дуже сподобалися. Все дуже смачно і необично.спасібо кухарям-знавцям свого дела.Отдельное спасибі адміністратору Олені за організацію заходу та допомога у виборі блюд.Цени разумние.обязательно будемо постійними гостями.”
“Привітний персонал, чисті номери. Із мінусів - полотенця свій строк служби давно вичерпали.”
“Щоб скупитись потрібно вистояти дві,три чи навіть чотири черги.”
“Дуже гарний магазин!!! Завжди великий вибір домашнього м`яса, смачна квашена капуста і яблуки.”
“Викладач з теорії Курський Олег Вікторович дійсно навчає. Більша частина групи склала екзамен з першого разу. Заняття цікаві, Олег Вікторович не тільки навчає правил дорожнього руху, які можна і так вивчити, подивившись в ПДР, а на заняттях розглядає також реальні ситуації на дорозі, використовує інтерактивні матеріали, завжди готовий відповісти на будь-які питання з приводу правил. Навчання було дуже цікавим і мене дивують негативні відгуки про автошколу. Під час другого місяця навчання викладач пропонує проводити проміжні екзамени з тими ж питаннями, що будуть у сервіс-центрі під час складання іспитів. Якщо ви не будете пропускати заняття та відповідально поставитесь до навчання, то вивчите правила дорожнього руху на відмінно і навіть задумуватись не будете у складних ситуаціях на дорозі. Навчатися аби як не вийде. Свою дружину на навчання відправлю тільки у Віраж!”
“Доброго вечора! Сьогодні милися, все сподобалося! Читаю відгуки - офмгеваю... У всіх бувають запари, буває потрібно почекати, навіть за попереднім записом, але ми всі живі люди! Сьогодні, як ніколи багато роботи, довелося почекати. Миють добре, часто обслуговуємося, як правило у Вікторії, претензій не було. Велике дякую, співробітникам за їхню важку працю! Рекомендую!”
“Супер.кращє не може бути.Дякую.”
“✌️мої рекомендації, хлопці молодці.”
“Сподобалося обслуговування, набував собі тут інструменту, хорошої якості товару. Раджу.”