Огляд каталогу
- 196 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 196 результатів
Перегляньте карієс у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 196 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 8,438 відгуків та оцінок.
“Відмінне обладнання, просторий кабінет та найголовніше хороший лікар Стецюра Ірина Миколаївна, з великим досвідом роботи – понад 20 років. Вона велика розумниця, дуже старається і бореться за кожен зуб.”
“Добре обладнане і оформлено, ціни прийнятні. Майстер супер!”
“Неодноразово звертався сам і всіх родичів та друзів навів. Трохи дороге, але воно того варте - дуже скрупульозно персонал ставиться до своєї роботи. Дякую”
“Висловлюю щиру подяку Литовченко Олена Іванівні за її професіоналізм, добре уважне ставлення до мене як до пацієнтки. Мені дуже подобається ваша клініка, турботлива атмосфера. Велике вам спасибі!!!”
“Велика подяка Дмитру Дмитровичу, після таких фахівців не страшно ходити до стоматолога)”
“Видаляла в цій клініці 4 зуби мудрості у Безручкова Дмитра Олександровича. Перший раз ми видаляли два нижні зуби, зуби росли в бік у 7 було складне видалення. Другий раз видаляли верхній зуб зліва, навіть не зрозуміла, що видаляли швидко і нічого не боліло потім. І третій мій візит був верхній правий зуб мудрості, який вже добре виріс і ріс у щоку, видалили швидко і неболяче. У мене залишилися тільки добрі враження.”
“Я скористалася послугами стоматології Джерело і можу сказати, що це клініка високого рівня. Професійні лікарі, сучасне обладнання та якісне лікування. Мені тут дуже сподобалося, якщо доведеться звертатися, то лише до цієї клініки.”
Уважний лікар, стерильність і підтримка 24/7; безболісні видалення та прозорі пояснення плану лікування.
“Я постійний клієнт вже 20 років, лікуюсь у Олега Владиславовича. Дуже раджу!”
“Хороший фахівець, все зробив швидко та акуратно. Дякую!”
“Лікар Антон Ілліч сьогодні видалив мені зуб мудрості! Велика подяка! Я страшенно хвилювалась, але все пройшло супер! Тут допоміг не тільки професіоналізм лікаря, але і його позитивний настрой!!!”
“Була у Ольги Петрівни на лікуванні,дуже сподобалось . Взагалі не боляче !!!!”
“Сервіс на дуже високому рівні! Швидко прийняли, вчасно нагадують, інформують і взагалі приємне ставлення. Великий плюс, що це сучасний кабінет поруч з домом. Щодо цін, не можу сказати - не порівнювала.”
Організований прийом і ввічливий персонал; якісне лікування з передбачуваним результатом.
“Протягом 10 років я є пацієнтом вашої клініки, іноді потрапляла до інших стоматологів, але зрозуміла, що краще немає! Величезна подяка моєму лікарю Дмитру Дмитровичу, ви - Бог у своїй професії! Вся моя сім'я обслуговується у вас і ми дуже задоволені результатом. А це і дорослі батьки з віковими проблемами та діти. Дякуємо вашій клініці, багатьох років процвітання та успіхів !!!”
“Чудова клініка, дуже добрий і привітний персонал, а найголовніше чудові професіонали своєї справи! Після відвідування клініки я перестала боятися стоматологів, навіть така хвороблива процедура, як установка імплантату, виявилася зовсім не страшною. Велика подяка Олександру Лавлінському, великий професіонал своєї справи”
“Видаляла складні вісімки в цій поліклініці у Мальцевої Надії Петрівни ( зуби були під кісткою). Лікар професіонал своєї справи. Видалення пройшло без ускладнень відновлювальний період пройшов швидко та без антибіотиків. Лікар уважна та обережна, все детально розказувала, перед видаленням робила детальну діагностику. Також багато разів на протязі 10 років лікувала зуби у терапевта Воронцової Наталії Олександрівни: ставила пломби на різні зуби та робила чистки зубів. Також всі рази отримувала якісне лікування та докладні консультації. Пломби служать багато років. Лікар дуже уважна і ввічлива. Однозначно рекомендую. Единий мінус- це що в обох лікарів зазвичай черги, і треба враховувати, що час очікування прийому може бути біля пів години.”
“Видаляла складні вісімки в цій поліклініці у Мальцевої Надії Петрівни ( зуби були під кісткою). Лікар професіонал своєї справи. Видалення пройшло без ускладнень відновлювальний період пройшов швидко та без антибіотиків. Лікар уважна та обережна, все детально розказувала, перед видаленням робила детальну діагностику. Також багато разів на протязі 10 років лікувала зуби у терапевта Воронцової Наталії Олександрівни: ставила пломби на різні зуби та робила чистки зубів. Також всі рази отримувала якісне лікування та докладні консультації. Пломби служать багато років. Лікар дуже уважна і ввічлива. Однозначно рекомендую. Единий мінус- це що в обох лікарів зазвичай черги, і треба враховувати, що час очікування прийому може бути біля пів години.”
“Якщо що, на армійський вже немає цієї клініки.”
“Величезна подяка Олегу Анатолійовичу та Світлані Євгенівні за їхній професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів! Велике спасибі медсестрі Наталі та адміністраторові Олені за допомогу та підтримку! Бажаємо колективу клініки здоров'я, успіхів у роботі, миру та гарного настрою!”
“Давно лікую зуби у Олександра Петровича та Тетяни Михайлівни – дуже задоволений! Відмінна якість, чудове обслуговування та душевна атмосфера!”
“Дякуємо величезному доктору Ельчину! Носила брекети трохи менше 2-х років. Протягом усього часу консультував та розповідав як доглядати. Лікування проходило легко і час прямо пролетів. Результатом дуже задоволена, тепер я можу комфорт і без сорому розмовляти та посміхатися. Я щаслива, що пройшла цей шлях разом з вами. Хоч і на початку лікування мені було дуже страшно, але тепер я буду за вами нудьгувати. (Соболєва А.)”
“Лікуюся близько 20 років. Лікарі вищої категорії, демократичні ціни.”
“Кращий лікар в цій клініці це Бадмаев Олександр Дмітріевіч.Лечусь у нього вже 3 роки, ніколи ніяких нюансів не було, завжди все чітко і на висоте.рекомендую!”
“Супер діагностика та лікарі! Вже кілька років я, моя сім'я та всі друзі ходимо тільки до VL стоматології! Рекомендую!”
“Дуже хороші лікарі. Якісно роблять зуби.”