Огляд каталогу
- 425 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 425 результатів
Перегляньте кафе з кавою у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 425 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 95,518 відгуків та оцінок.
“Здрастуйте, мені дуже сподобалося ваше кафе "Культура каві". Кава дуже смачна, випічка завжди свіжа. Я в захваті від меренги з полуницею, це щось. Обслуговування на висоті завжди підкажуть у виборі. Дуже тихо та затишно. Дякую велике.”
“Дуже класне поєднання Кафе та магазину з квітами. Є живі квіти, стабілізовані та декор. Сидиш п'єш каву відчуття, що перебуваєш у саду з квітами, а за вікном падає сніг. Нам у Вас сподобаюся, Повернемося до Вас ще.”
“Різноманітні смаки, привітний персонал. Однозначно варто завітати і поласувати.”
“Дуже рада, що знайшла цю кавʼярню. Дуже приємна обстановка і гарна кава) Дякую, що ви є.”
“Затишне місце, приємне обслуговування!”
“Досить часто відвідую цю кав'ярню. Тут дуже смачна кава, готують її начебто з любов'ю. Хочеться завжди його”
“Мені тут дуже подобається. Багато котиків, дуже поважаю цей заклад, бо вони з відповідністю відносяться до своїх тваринок, і введені ряд правил того, як потрібно себе поводити з тваринками. Багато десертів та напоїв, на другому поверсі можна почитати книги/манґу, котрі там лежать. Кожен раз приємно сюди повертатися, бо персонал також дуже привітний, і взагалі в кафе стоїть дуже класна атмосфера. Раджу кожному відвідати це місце, впевнена, що воно вам приглянеться!”
“Дуже гармонійне місце Найкращий персонал! Бережіть як зіницю ока”
“Чудова пекарня,неймовірно, просто фантастично смачна вся продукція. Хліб, круасан, тістечка, торти - це неперевершений смак! Друзі,ви - неймовірні! Працюйте нам на радість , ми ваші фанати!!! Миру і процвітання вашому бізнесу!”
“Кафе по суті відкрилося наново. Привітний та гостинний персонал, дуже смачна кухня. Тепер регулярно заїжджаю туди пообідати.”
“дуже гарна атмосфера та обслуговування!”
“Величезна подяка,персоналу кафе"Кавказькі страви",а саме адміністратору Наталії Володимирівні,нашій офіціантці Нелі,і чоловікові,який готує ну дуже смачний шашлик, а риба сьомга на мангалі ,взагалі без слів,дуже смачна.Дякую за приємно проведений час в вашому кафе 30.06.2024 З повагою до вас Людмила.”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Випадково потрапили до кафе , і пообідали смачним комплексним пістним обідом. Швидко, смачно і недорого. Рекомендую.”
“Кухні дивовижна. Окрошка як удома, Картопляне пюре супер. Обслуговування на висоті. А низька вартість страв радує.”
“Дуже смачна кава, гарне розташування, сервіс на вищому рівні, відмічаю барісту Діану, вона може порадити смачний напій цієї кавʼярні, підтримати розмову та багато цікавого та нового розповісти про каву та їх меню.”
“Завжди привітні, усміхнені дівчата, які добре орієнтуються у великому виборі кави та допомагають із вибором.”
“Замовляли кілька разів піцу, залишилися задоволені. Смачно. Ціни середні. Зручно, що можна поряд із будинком замовити гарну піцу, у них до речі, багато різних начинок)”
“У 2024 році святкували весілля , після цього заходили ще не раз . Все дуже сподобалося. Об'їздивши всі заклади Салтівки при підготовці до весілля, можу сказати, що це найкраще не найвищі ціни і просто відмінна якість. На фото паста з креветками, креветок багато, дуже смачно”
“Чудове кафе. Ставлю авансом 5, хоча у салаті Цезар було недостатньо соусу, а тирамісу було занадто солодким.”
“Дуже сподобався сніданок, ситно й смачно.!!”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже смачно як дома, за смішні гроші. Дуже великі порції.”
“Непогане кафе з простою домашньою кухнею, можна дешево та смачно поїсти”
“приємний персонал,смачно, тепло, запашна кава.”
“Відмінна кухня, відмінне обслуговування та осудні ціни. Наголошували корпоратив, навіть не всі доїли. М'яса вибір великий, та й решти.”
“Нещодавно замовляли банкет на ювілей на невелику кількість гостей. Заклад не дуже великий але й не маленький. Є досить велика зала, ще є веранда, що опалюються. Дуже свіжий ремонт, що цілком влаштовує та приваблює. Дуже сподобалась кухня. Сподобались всі страви, що замовляли. Замовляли і салати і м'ясні гарячі страви. По цінах напевно десь середній рівень, не дешево але й не супер дорого. Дуже вдячні адміністраторам за гарно організований вечір.”
“Їжа гарна. Завжди свіжа. Порцій завжди вистачає, щоби добре поїсти.”
“Будь-який банкет відзначаємо лише «У Журавля». Хороша кухня, прийнятні ціни, привітний персонал.”
“Приємне заклад, хороша кухня і привітний персонал. А ще там нереально смачний гранатовий сидр і одна з кращих піц 4 сиру в місті.”