Огляд каталогу
- 117 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 117 результатів
Перегляньте кафе з їжею у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 117 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 26,134 відгуків та оцінок.
“Із задоволенням приходимо в це кафе, гарна атмосфера, чудове обслуговування, різноманітність меню, дуже смачна кухня! Дякуємо бармену-офіціанту Стеллу за увагу і чудове обслуговування! Рекомендую!”
“Кафе по суті відкрилося наново. Привітний та гостинний персонал, дуже смачна кухня. Тепер регулярно заїжджаю туди пообідати.”
“Величезна подяка,персоналу кафе"Кавказькі страви",а саме адміністратору Наталії Володимирівні,нашій офіціантці Нелі,і чоловікові,який готує ну дуже смачний шашлик, а риба сьомга на мангалі ,взагалі без слів,дуже смачна.Дякую за приємно проведений час в вашому кафе 30.06.2024 З повагою до вас Людмила.”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Замовляли кілька разів піцу, залишилися задоволені. Смачно. Ціни середні. Зручно, що можна поряд із будинком замовити гарну піцу, у них до речі, багато різних начинок)”
“Комплексні обіди дуже вигідні! Якщо брати врозріз, дорогувато, але якісно. Рекомендую.”
“Гарне і атмосферне місце, кухня смачна . Раді, що потрапили в цей заклад.”
“Дуже смачно як дома, за смішні гроші. Дуже великі порції.”
“Працюю на ринку. І завжди можна кави в кредит випити”
“Їжа смачна, ціни гарні, жінки привітні. Компот дуже холодний.”
“Гарне місце, де вас дуже смачно нагодують!”
“Гарне кафе. Завжди залишишся ситим і задоволеним.”
“Їдальня, яку не захочеться залишати”
“Клас, смачно і недорого, порадував офіціант Андрій, добре і вчасно роблячи свою роботу”
“Господиня-бармет Наташа Хороший, чуйна людина Вміє смачно готувати! Чи не общітивает і не обманює! Гарне кафе! Атмосфера створена для приємного проводження часу чоловікам.”
“Заклад дуже сподобався. Смачна атмосфера, смачна кухня, ціни приємно здивували.”
“Зараз кафе працює на замовлення. Це чудове місце для будь-яких приватних заходів. Є різні зали, великий майданчик на вулиці. Ми замовляли поминальний обід і отримали відмінне меню за всіма правилами. Було смачно, акуратно, уважно... і недорого, правда, єдиний нюанс, що такий обід можна замовити мінімум на 10 осіб. Але можна забрати їжу, якщо буде бажання. Ми залишилися задоволеними, заплатили гроші і ні про що не турбувалися.”
“Дуже смачно за дуже приємними цінами)Персонал привітний та компетентний!Рекомендую!”
“Смачна кава, приємна обстановка”
“Гарне місце ввечері випити пива, і поїсти смачної піци)”
“Смачная кава та приємна атмосфера.”
“Обожнюю цю кав'ярню! Смачна кава,неймовірні десерти! Веселі,привітні бариста!!! Кірюша - сонце!!!!! Готова їхати до Харкова,саме через вас!”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”