Огляд каталогу
- 238 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 238 результатів
Перегляньте кафе з wi fi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 238 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 55,832 відгуків та оцінок.
“Большой выбор блюд как на мангале, так и закусок, расположение столиков в тени растений хорошо спасает от зноя, имеется "детская" комната. Официанты приветливы и всегда готовы подсказать при выборе блюд. Иногда приходится подождать заказ, но оно того стОит - качество шашлычка просто великолепное!”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Дуже приємний заклад та теплий персонал. Чуйні люди, які проконсультують і порадять як і що краще поєднуватиметься. М'ясо смачне і з соусами відмінно заходить, негативних відчуттів від місцевого м'яса ви точно не відчуєте. Вино тут смачне і має солодкуватий присмак без сторонньої гіркоти, а сир, який подається до грибів і хачапурів, відмінно заходить із вже приготованими спеціями. Усією сім'єю отримали чудове враження та ностальгію по грузинській кухні. Величезне спасибі господині та закладу за смачну вечерю та позитивні емоції!!! ^~^”
“Смачна піца за прийнятною ціною. А що ще потрібно?”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“Просто неймовірно!Все чудово привітний персонал, чудові ціни!”
“Дуже смачна кухня, добре зустрічатися як маленькою, так і великою компанією. Є кілька залів та столики на вулиці. Приємне обслуговування! Дуже смачний шашлик, хашлама, окрошка, салати та багато іншого. Часто зустрічаємось у цьому закладі з друзями та завжди задоволені!”
“Круте місце зі смачними сирниками, рекомендую”
“Не розумію поганих відгуків за піцу. Вона зроблена з правильного тесту! І вибір піци великий - на будь-який смак! Дуже смачно дякую!)”
“Смачна кава, креативний дизайн”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Була тут перший раз, але тепер точно знаю що не останній. Є .беседкі на відкритому повітрі, є напіввідчинені веранда і закритий зал. Тобто на будь-яку погоду і на будь-який час року. Гарне оформлення, привітний персонал і багато інших +++”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Відмінно відзначили свято!! Гарна кухня. Гарна відмосфера.”
“Відмінне місце посидіти в морозний вечір. Кухня хороша (як удома). Поставили музичний автомат тепер можна співати.”
“Відмінне місце, де можна насолодитися класичним кавовим напоєм і не тільки, в спеку можуть порадувати холодну каву. Асортимент їжі та випічки для такого маленького місця просто зашкалює. Дуже зручно, що працює цілодобово, двері відчинені в будь-який час, можна провести час за приємним спілкуванням з баристом.”
“Смачно як у гуд таймі та пива можна випити”
“Дуже багато разів був тут ім завжди щось різне та ніколи ще не був засмученим, все дуже смачно завжди”
“Кухня - чудово! Дівчата – супер! Лерочка просто молодець! Шашлик краще замовити заздалегідь, матнакаш розігріти простіше. Рекомендую гриби на мангалі - смакота))))”
“Досить смачно. Порції великі. Офіціанти привітні. Ціни середні.”
“Смачна піца, можливо розрахувати карткою з програмою Бонус+ від Приватбанку. Рекомендую.”
“Супер атмосферне місце, але місця нажаль не так багато, темне пиво - файненьке”
“Приємний заклад якій знайомий ще здавна :) Смачні страви та приємне обслуговування.”
“Формат Бістро. Смачно та недорого!”
“Любов з першого відвідування! Навіть, якщо не хочеться кави. Просто любов!”