Огляд каталогу
- 454 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 454 результатів
Перегляньте кафе обід у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 454 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 188,984 відгуків та оцінок.
“Смачніше піци, ще не коштував ! Ціни помірні!”
“Єдине місце де можна по тусити під час карантину, дякуємо Вам!”
“Нормальний молотий кофе Можно пить”
“Гарний ресторан і кав'ярня з оригінальним декором. Я особисто пробував напої, вони були хороші. Місце приємне, а ціни дуже прийнятні.”
“Всім добрий день! Вчора проводили у закладі поминальний обід. Все сподобалося. Зал теплий та затишний. Дуже вразило ставлення адміністрації - через те, що в нас було багато клопоту, складання меню вони взяли на себе. Їди було багато, страви різноманітні та смачні. Наприкінці всю їжу, без будь-яких прохань і питань, нам акуратно склали і віддали з собою. Загалом, якщо хочете провести банкет – настійно рекомендую цей заклад.”
“Дуже привітний барист! Фільтр на Ефіопії дуже насичений)”
“Зручне розташування. Їжа смачна, молодці!”
“Кулиничі як Кулинич. Можна смачно поїсти. нарікань 0”
“Хороший заклад, ввічливий адміністратор все добре розповідає)) поки тільки зробили замовлення на корпоратив, будемо дивитися як обслужать)) фоткал на проектор, який у них теж є)”
“Приємне обслуговування, ввічливі продавчині, гарячі і смачні”
“ГАРНА ВИПІЧКА,А ТАКОЖ ГАРНА КАВА.”
“хороша випічка хороші продавці Міняють гроші якщо попросити, завжди є здача Іноді хороші знижки на морозиво (Не прострочені)”
“Відмінне місце для вашого свята, меню відмінно поєднується ціна і якість, і жива музика, просто супер!”
“Зайшли під час прогулянки випити каву та з'їсти десертик. Панакота сподобалася, а ось Пражський з вишнею був суховатий. Сподобався інтер'єр закладу.”
“Бюджетний варіант піци без пафосу. Але є перевага, тісто там здобне, солодке, смачне. Рекомендую.”
“Приємне місце , посидіти відпочити , перекусити) Ввічливий і привітливий персонал.”
“Хочу сказати величезне спасибі дівчаткам з Талісмана! ️Повод конечно не святковий (((Поминки ... Але вони все зробили швидко, правильно і дуже смачно! Рекомендує Талісман! ️”
“Смачна піца. Начинки багато. Тісто тонке”
“Дуже гарно посиділи, смачні салати, картопля запечена, шашлик та куряча грудка гриль це взагалі щось неймовірне, дякуємо за атмосферу, і смачні страви) Свято вдалося)))”
“Більше б таких закладів, смачна кава, доступні ціни!”
“Нове стильний заклад на Салтівці з приємним меню.”
“Приголомшливі жінки, чудово смачне хачапурі по-аджарськи, час очікування близько 15-20 хвилин, воно того варте!) Не фахівець з пиріг, але брали з грибами - теж дуже смачний! p.s Не робіть будь ласка їх такими жирними як на сумському ринку, тому перестали купувати їх. Тут – круто! І хлопців, зробіть собі виразний сайт, це не так дорого як ви думаєте, а люди це оцінять.”
“Хорошее место, чисто, вкусно, попробуйте ПанЧетта”
“Чудове кафе біля траси, поїсти тут з дороги саме воно. Кухня супер!”
“Можна купити хліб, свіжу випічку та тістечка. А можна попити каву чи чай, є термінал. Вночі працюють через вікно. Одне незрозуміло чому в АТБ кулінівський хліб дешевший.”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Бурито все дорожчає і дорожчає, а начинки дедалі менше. М'ясо може бути зіпсоване т.к бурито дуже гостре. Піца смачна, у ній товсте тісто”