Огляд каталогу
- 1,445 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 1445 результатів
Перегляньте кафе foodestablishment у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,445 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 444,813 відгуків та оцінок.
“Затишне місце, чудовий персонал ,в безпосередній близькості до вокзалу.”
“Дякую, колективу кафе. Затишно, смачно, зручне розташування. Є готове меню на всі випадки життя. Відмінне місце для бенкетів.”
“Чудове місце! Прийшов з друзями, і були дуже задоволені. Персонал дуже хороший, адекватний. Все що замовили, було смачно. Ще взяли з собою хліб. Однозначно будемо постійними клієнтами.”
“Смачно, недорого, швидка подача. Дякуємо!”
“Вкусная продукция. Приятное обслуживание. Хорошо, что в Люботине есть такое заведение”
“Їжа була смачна, оцінили дуже тонко нашатковану капусту в борщі та салаті.”
“Доброзичливий персонал та смачна свіжа їжа”
“Дуже смачно! Приємна атмосфера, чудовий персонал. І ціна приємно здивує))”
“Можу сказати тільки: Дякую! За домашню атмосферу! За смакоти! За привітність! Завжди дуже смачно!”
“Просто посидіти з бакальчиком пива та послухати музику гарне місце. Є караоке, танці. Василь Степанич, який веде музичну програму, шалено добре співає. Тільки заради цього вже варто посидити цей заклад”
“Відмінне кафе, гарна кухня, швидка подача, чисто та затишно.”
“Маленький та затишний заклад. Дорогий, як на мій погляд, інтер'єр. Кухня на рівні.”
“Гарне затишне місце, практично завжди є вільні столики. Ціни цілком демократичні, якість ок, особливо смачні хот-доги! Є термінал, правда не завжди їм вдається скористатися. Єдина незручність - замовлення потрібно самостійно забирати на касі.”
“Неймовірно круте кафе, дуже офігенна атмосфера. Присутня караоке, димні кальяни і дивовижно смачна піца. І кажуть, це ще не все. Коротше кажучи, рекомендую сюди всім сходити (особливо студентам ХАІ)”
“Затишне кафе, дуже гарне обслуговування і дуже смачно готують !!! Ви розумничка! Так тримати!”
“Клас, смачно і недорого, порадував офіціант Андрій, добре і вчасно роблячи свою роботу”
“Я хочу туди поїхати на своє день народження вважаю що це прекрасне місце!!!”
“Мені сподобалося, зійде для перекусу”
“Одне з перших кафе на Держпрому. Спостерігав за мутацією залів і меню з середини 90х. Загальне враження - позитивне.”
“Дуже цікавий заклад , Все чістенько,гарненько”
“Смачні обіди, класне місце, красиво та затишно”