Езерс кемпінг
“Для відпочинку ідеальне місце, поряд з трасою, але тихо, залежить інколи від самих постояльців, номер треба замовляти завчасно, мало номерів, виїжджати не хочеться,”
Знайдено 13 результатів
“Для відпочинку ідеальне місце, поряд з трасою, але тихо, залежить інколи від самих постояльців, номер треба замовляти завчасно, мало номерів, виїжджати не хочеться,”
“Відмінне місце для кемпінгу. Мінус: проблематичний заїзд.”
“Хороший асортимент, купував тут фідер і регулярно приходжу за розхідниками та наживкою. Рекомендую, дякую Сергію за консультацію, це профі своєї справи!”
“Люблю це водоймище! Можна і відпочити (як на базах відпочинку, так і з наметами), і класно порибалити, і пополювати!”
“Дуже хороше місце для проведення вільного часу,велика кількість атракціонів, тематичних зон,хороші кафе. Цікаво для людей різного віку.”
“Дешева їдальня, де можна смачно пообідати.”
“Приємно вразили ціни, великий вибір (я вибирав солодощі). Радий, що відкрив для себе це місце.”
“Простір, роздолля, ковиловий степ. Дихається легко. Ось щороку там хтось підпалює траву. Так можна і позбутися найцінніших видів рослин, занесених до Червоної книги України та Європи.”
“Відпочиваємо вже не перший рік! Завжди відпочинок виходить чудовий! На території і в номерах завжди чисто і прибрано, на кухні достатньо кухонного приладдя з собою нічого привозити непотрібно крім миючого для посуду (так про це попереджають по телефону) тому проблеми в цьому не бачу. У туалеті також завжди чисто і немає ніяких запахів! Басейн чистий! Видно, що за територією стежать і ставляться до всього з душею. Можу точно сказати, не влаштовує тільки тих хто приїхав і поводився м'яко кажучи неповажно до решти відпочиваючих. Всі напевно забули про те, що ми всі люди і ми різні. Чесно кажучи не розумію тих людей які приїхавши на відпочинок вважають так, що якщо вони заплатили то можуть поводитися м'яко кажучи як свиня: шуміти, голосно матюкатися в присутності дітей і на зауваження не реагують! Так це вибачте вже залежить від виховання! Про господиню кемпінгу можу сказати, що вона дуже приємна і душевна людина, вона завжди добре ставиться до відпочиваючих і завжди намагається зробити все, щоб було комфортно всім відпочиваючим. І якщо і робить зауваження, то тільки в тих випадках якщо це комусь заважає.”