Огляд каталогу
- 603 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 603 результатів
Перегляньте клініка у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 603 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 29,565 відгуків та оцінок.
“Найкращий лікар це Надія Василівна. Дякую їй, лікує зуби дуже якісно. Поверніть її будь-ласка та не слухайте наклепників!!!”
“Ходжу не перший раз у ortho dental, завжди все на найвищому рівні! Едуард Олександрович професіонал своєї справи! дуже задоволена лікуванням, все показує, розповідає”
“Раніше стоматологи це був мій найбільший страх. Боявся їх із дитинства. Але зуб захворів і терпіти біль вже було нестерпно. Дуже добрі спеціалісти! Відмінне обслуговування! Почистили канали, поставили пломбу, зашліфували і якщо подивитися, навіть не відразу можна помітити, де був запломбований зуб. Всім рекомендую!”
“28.серпня лікувала два зуба у лікаря терапевта Погорелової Маргарити Сергіївна,це надзвичайний лікар з великої літери.Лікуваня було безболісним,та дуже якісним.Я дуже задоволена стоматологією Лемента,а ще більш лікарем Погорєловою М.С.Побільше б нам таких лікарів.”
“Терміново треба було зробити рентген зуба, проконсультувався. Лишився лікуватися. Дуже задоволений, все швидко , якісно та без болю !”
“Терміново треба було зробити рентген зуба, проконсультувався. Лишився лікуватися. Дуже задоволений, все швидко , якісно та без болю !”
“Дуже дякую хірургу. Швидко, професійно і безболісно.”
“Я дуже задоволена !!!!! Лікували зуби дитині, 11 років, вже постійні, потрапили до чудового доктора Шевякової Яни Андріївни!! Лікар від Бога, дуже вдячна, все сподобалося, і ставлення та лікування, все на найвищому рівні, не гірше, ніж у комерційних клініках! Устаткування нове, сучасні підходи до лікування, рекомендую всім! Яна Андріївна, Вам міцного здоров'я та вдячних пацієнтів!!”
“Чесна компетентна стоматологія. Гнучкий графік, супровід клієнта до завершення лікування, індивідуальний підхід. Сучасне обладнання чисто, стерильно, прийнятні ціни.”
“У SOUL DENT звертався один раз і був приємно вражений, уважністю та щипетильністю до клієнта. Працюють професіонали своєї справи та різнобічно підходять до питань лікування та профілактики. Ціни помірні. РЕКОМЕНДУЮ”
“Дуже уважні до клієнта,швидко знаходять підходу до дітей.Лікували зубки зараз носим брекіт сістему результати дуже радують, дякую.”
“Два тижні тому видаляла судини у Анастасії, процедура не з приємних, але воно того варте. Говорили, що результату потрібно чекати до 3х тижнів, але судини зникли, особливо на носі, через тиждень. Чекаю на другу процедуру!!!! дуже сподобалося обслуговування, детально проконсультували ще перед записом по телефону та за день до запису нагадали. Рекомендую!”
“Чудова клініка, зуби лікували всією сім'єю у Віктора Михайловича особисто, дуже задоволені та вдячні.”
“Відмінна та професійна команда. Завжди ввічливий персонал. Наташа, фахівець із лазерної епіляції, робить все дуже акуратно, професійно, все пояснює, результат вражаючий!”
“Ставили пластинки, лікували зуби двом дітям, одній дитині підрізали уздечку. Лікуванням задоволена, відношенням лікарів теж. Бажаю працівникам сил і витримки в наших реаліях!”
“Нет таких слов благодарности, которые могут передать всю мою признательность врачу стоматологу-ортопеду Череднику Александру Анатольевичу стоматологической поликлиники №6. Замечательный, внимательный. высочайший профессионал своего дела. Мне повезло! Повезло и стоматологической клинике с таким специалистом. Мне делали зубной протез другие врачи, но протез не подходил. Я обратилась к Александру Анатольевичу, с первого раза без всякой подгонки протез подошел идеально, Корегой не пользуюсь. Дай бог сил, здоровья врачу , который делает все для того, чтобы у людей было хорошее настроение и улыбка. С уважением, Федоренко Л.Ф.”
“Залишилась дуже задоволена. За цінами середня цінова політика. Лічила і я, і свекруха. Дякуємо лікарю та асистенту за вміння заспокоювати та розмовляти під час процесу. Для мене це дуже важливо, враховуючи мою дику фобію стоматологів.”
“Хороші фахівці, які знають свою справу, повна консультація, до / під час / після лікування, присутній рентген апарат.”
“Дуже задоволені, ходимо всією сім'єю вже 10 років, завжди задоволені”
“Чудова клініка! Вже пару років тут обслуговуюсь і поки все на найвищому рівні! Стамотолог Аліна чудовий лікар!”
“Велике спасибі Микола Івановичу за його професіоналізм і працю.”
“Не можу додзвонитися до вас. Клініка працює на даний момент?”
“Хочу висловити величезну подяку найкращим лікарям – Вікторії Ю. Чемадурі, Віктору М. Лихману та всьому персоналу Обласного Центру Онкології. Бажаю вам не зупинятися ні на крок і продовжувати виконувати свою роботу на найвищому рівні, саме такі фахівці, як ви, є справжньою унікальністю. Хотілося б поділитись нашим досвідом перебування в онкодиспансері Харкова. Уся історія почалася ще 2021 року в нашому місті Краматорську. Моїй мамі провели невдалу операцію з видалення кісти. Спочатку здавалося, що все пройшло добре, операція була проведена 11 числа, але на третій день після того, як її збиралися виписувати, о 5-й ранку вона прокинулася від тупого болю в області живота і не могла дихати. Ситуація стала критичною, виявилося, що в ході операції зачепили кишку, і в неї розвинувся перитоніт та сепсис. Наступний тиждень був неймовірно важким – медики боролися за її життя. Вона знаходилася під крапельницями, приймала антибіотики, була підключена до апарату штучної вентиляції легень та ще безліч процедур. Стан мами погіршився – вона схудла на 20 кг лише за тиждень. Наступна операція виявила багато спайок у кишечнику, через що довелося поставити тимчасову стому. Через рік важкого відновлення у мами виявили 2 грижі та підходив час до операції з відновлення кишечника. Завдяки щасливому випадку ми звернулися до Віктора Миколайовича Лихмана. Його компетентність і чуйність справили на нас неймовірне враження. Мамі провели успішну операцію з видалення двох гриж, проте виявили безліч спайок, що зробило операцію на відновлення стоми неможливою на той момент. Лікарі дали зрозуміти, що додаткова операція може бути небезпечною для здоров'я, вона могла її не пережити, вони працюють за принципом - "Не нашкодь". Поки ми перебували у лікарні, абсолютно всі аналізи, огляди, більшість препаратів, їжа – все це безкоштовно. Окреме спасибі за чистоту в лікарні, поряд з якою знаходиться чудова зелена зона для прогулянок на свіжому повітрі. Ми вдячні Вікторії Юріївні Чемадурі, чудовій лікареві, яка супроводжувала маму після операції. Після відновлення мама почувається краще, і на сьогоднішній день Вікторія Юріївна підтримує контакт із нею, що для нас безцінно. Ми щиро вдячні всьому персоналу Центру за професіоналізм, чуйність та турботу. Такої уваги та турботи про пацієнтів я не бачила ніде раніше. Для нас це було справжнім порятунком.”
“Клініка чудова.Все на найвищому рівні.Наш стоматолог Ольга Василівна дуже приємна і кваліфікована.Нарешті моя дитина перестала боятися стоматологів.Раніше пломбували зуби,а сьогодні поставили брекет в цій клініці.Ольга Василівна для нас найкращий стоматолог,судячи з радісних очей мого сина.”
“Найкращі враження від співпраці!”
“Спасибі, завдяки Вам пішов страх перед стоматологами)) Дуже чуйні люди і професіонали своєї справи.”
“Приходьте, не пошкодуєте. Високий рівень стоматологів, відмінний персонал. Адекватні ціни за мірками Харкова та дуже хороші матеріали. Хочете красиві та рівні зуби, вам сюди. Вилікують та вирівняють зубки.”