Огляд каталогу
- 169 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 169 результатів
Перегляньте колегами у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 169 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 52,701 відгуків та оцінок.
“Смачна піца, глінтвейн, чай; Ціни демократичні, навіть дешево. Є можливість замовити півпіци (~40 грн), глінтвейн 50 грн (рекомендую спробувати білий). Обслуговування найкраще, персонал чемний. Дякую, сюди хочеться прийти знову!”
“Відмінна міцна кава) дуже порадував асортимент кави та ціни. Рада, що у нас нарешті з'явилася кав'ярня) продовжуйте, хлопці, так тримати!)”
“Капучино і латте, дуже смачний, хто любить каву в кофеїн, тоді вам сюди. Кафе біля фонтану в саду Шевченка, є літня майданчик, і пару барних стільців всередині біля віконця, як на фото”
“Завітали до Вас у жовтні, та по справжньому насолодилися часом у бані ☺️. Парна дуже простора та гарно розігріта. Обідня зала чистенька та гарна, уся розмальована акрилом, неймовірно красиво. Але більш за все хочеться похвалити ваш басейн. Бо це був перший у моїй практиці настільки чистий та охайний басейн. Видно що його чистять та оброблюють регулярно. Дякую за таку дбайливість, дуже порадували ❤️”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Супер! Всім рекомендую дуже якісно!”
“Відмінно , ще раз відмінно. Дуже до вподоби. Дорогувато, але розуміємо - "дешева риба - дешева юшка".”
“Дуже комфортно затишно, обслуговування на вищому рівні. Дуже рекомендую всім,гарне місце відносно недалеко від метро.”
“Дуже атмосферна і затишна кав'ярня, а головне смачну каву ☕️”
“Гарний магазин. Гарний консультант. Завжди зроблять знижку. Допоможуть куплений товар донести до автомобіля.”
“Повертались із Козачої Гори. Зупинились пообідати. Дуже смачно, швидко і відносно не дорого. Здивувало тільки, що окрім нас відвідувачів не було. Але то таке. Можу радити цей заклад всім та кожному)”
“Кулиничі як Кулинич. Можна смачно поїсти. нарікань 0”
“Гарна, смачна піца. Готують швидко. Нічого поганого сказати не можу. Часто купую.”
“Приємне обслуговування, ввічливі продавчині, гарячі і смачні”
“Відмінне місце для вашого свята, меню відмінно поєднується ціна і якість, і жива музика, просто супер!”
“Доброзичливий персонал та смачна свіжа їжа”
“Дуже смачні роли, швидка доставка, всім задоволений!”
“Все сподобалося. Тільки не клювало. Але риба є.”
“Тихо та затишно завжди! Кухні на висоті.”
“Замовляли штори, шикарний вибір тканин та аксесуарів! Нещодавно звернувся відреставрувати дитячу іграшку, яка більше сорока років. Хлопці, дякую Вам величезне за відреставрованого сорока-літнього ведмедя! Професіонали своєї справи. Порадували і якістю, і особливо термінами. У нас вийшов чудовий сюрприз!”
“Все добре, смачно, але є одне прохання - зробіть позначки про заборону курити за столиками.”
“Порядні продавці, швидке обслуговування”
“Приїжджали з другом на велосипедах забирати м'ясо (за попередньою домовленістю), господар вийшов і без проблем поговорили про м'ясо, приготування, дуже приємна людина, видно, що хворіє на цю тему, а не просто купив бізнес для забруднення бабла. М'ясо брали кілька разів і завжди якість була на висоті. Щодо пакетика підтримую, не потрібно його всім підряд кожну покупку всучувати. З приводу незадоволених відгуків, що немає, можна зрозуміти господарів, в першу чергу бізнес і продають спочатку оптовим клієнтам. Краще замовляти заздалегідь. Рекомендую м'ясні чіпси. Найніжніше і злегка жирне м'ясо та аромат прикопченості обладнаний, краще ніж супермаркети та пивобанк. Тим, хто сумнівається і думає, що яловичина в магазині або на базарі схожа і навіщо платити більше - візьміть і спробуйте, не пошкодуєте.”
“почали працювати з цим сервісом з 9 вересня, поки можу поставити оцінку "відмінно"... далі подивимося... крім заправки картриджів поки що нічого не замовляли.”
“Місце де можна смачно і бюджетно поїсти. Звісно, страви на любителя, але вибрати є з чого.”
“Прекрасне чисте місце, смачна кава і привітні бариста. Дякую за гарний настрій!”
“Зробили диван, краще ніж ми очікували та швидше. Дякую велике. Окреме спасибі дівчинці менеджеру, все доступно і зрозуміло розповіла.”