Огляд каталогу
- 463 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 463 результатів
Перегляньте кофейня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 463 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 62,480 відгуків та оцінок.
“Найулюбленіша кав'ярня у місті і, напевно, не лише! Бариста Марішка ну просто фея із чудодійними еліксирами! Дівчина-фотограф Олена неймовірно передає у знімках настрій і навіть ароматні запахи чути через її фото! Ну а власниця Оленка - чарівниця, яка сама робить чудові пироги та десерти та створює затишок, як удома! Велике дякую ♥️”
“Зайшли лише каву попити, Минуло вже більше години. Тільки піти ніяк не можна, - Все! Це місце наше!! Приємно, чистенько, тепло Від милого спілкування. А скільки смакот, Бог мій! Таке частування!”
“Смачна кава і комфортне обслуговування”
“Місце дуже тихе, спокійне. Багато настолок, можна пограти , прайс в відео. Є смачні кава та щось з власної пекарні.”
“Відмінна кава! Сервіс на висоті. Якісне обслуговування, якісний продукт. Привітний персонал. Видно, що не стоять на місці, а постійно розвиваються у цьому напрямі. Чекаємо на сезон лимонаду)”
“Дуже смачно за дуже приємними цінами)Персонал привітний та компетентний!Рекомендую!”
“Класна кав'ярня, обов'язково зайду ще!”
“Смачна кава, приємна обстановка”
“Дуже смачна кава і приємний персонал. Рекомендую ✌️”
“Найулюбленіша кав'ярня на Олексіївці! На вході бариста завжди зустрічає з усмішкою та гарним настроєм, великий вибір десертів, так само є в асортименті правильні насолоди без цукру, сендвічі. Велика мапа авторських кавових напоїв! Сміливо можу рекомендувати це місце, тому що поміщаю його практично щодня ❤️”
“Дуже класне поєднання Кафе та магазину з квітами. Є живі квіти, стабілізовані та декор. Сидиш п'єш каву відчуття, що перебуваєш у саду з квітами, а за вікном падає сніг. Нам у Вас сподобаюся, Повернемося до Вас ще.”
“Смачна кава та дуже приємне обслуговування. Тут панує своя атмосфера))”
“Смачна кава! Ввічлива бариста. Часто беру каву із собою.”
“Багато років купую чай та каву, відмінні ціни та чудовий персонал.”
“Відмінна кава. Гарна атмосфера. Чудове душевне обслуговування. Дуже сподобалося!”
“Кав'ярня маленька, але головне, це якість кави та те, як її приготують. І навіть якщо у меню чогось нема, наприклад дитячого лате, то баріста знайде вихід. Важко тільки знайти суму кав'ярню. Потрібен вказівник при дорозі))) Я півроку ходила і не помічала кав'ярню. До кави я прискіплива дуже. Тому впевнено можу порадити цю кав'ярню. Це вам не кава з кулінічів))”
“Були в кафе із сумного приводу, але все дуже сподобалося. Так тепло й душевно було, наче вдома. Кухня просто чудова! Неймовірно смачна скумбрія на грилі і взагалі все було дуже смачно і по-домашньому. Процвітання Вам та більше позитивних заходів. Обов'язково повернемося до Вас.”
“Вітання железнобітонному Харькову від нескореного Херсону. Дякую усім команді "Кавоманії" за компетентність, за великий вибір смаків та швидке замовлення... Замовляв і буду замовляти каву. Дуже дуже смачна і всім рекомендую.”
“Дуже смачний латте та медовик, приємне обслуговування та місце! Дякую!”
“Обожнюю цей заклад, особливо подорозі на роботу. Завжди швидко. якісне обслуговування. Привітний персонал, який підіймає настрій на весь день та, звісно, смачна кава. Що може бути краще?”
“Відмінна кав'ярня, маленька, але дуже затишна. Музика приємна) Особливо хочеться відзначити обслуговування та випічку. Дуже доброзичливі бариста та свіжі смачні синобони залишили найкращі враження))”
“смачнющааааа кава і десерти!!!! рекомендую всім, особливо дякую Тетяні!!!! чарівна дівчина, що робить неймовірну смачну каву!!!!”
“Люблю цю кав'ярню, завжди заради неї їжджу на інший кінець міста. Шалено смачна кава і ескімо шоколадне. Відкрийте будь ласка на Салтівці кав'ярню Datis”
“Смачна кава та дуже приємна атмосфера”
“Затишне місце, приємний персонал та смачна кава. Дякуємо!:)”
“Одне з небагатьох місць з правильною кавою. Сміливо можу рекомендувати”
“Дуже смачна кава і смаколики до неї. Баристи завжди усміхнені, можуть підтримати розмову. Каву роблять швидко і дуже смачно. Рекомендую завітати!”
“Завжди затишно, смачно і Інтернет добре працює. Дякую.”
“Смачная кава та приємна атмосфера.”
“Обожнюю цю кав'ярню! Смачна кава,неймовірні десерти! Веселі,привітні бариста!!! Кірюша - сонце!!!!! Готова їхати до Харкова,саме через вас!”