Кофеїн
“Everything is at a good level. The staff should be more friendly, because it may seem that they are tired from work and none of the staff can smile. Все на доброму рівні. Робота персоналу повинна бути привітніше, бо може скластися враження що вони втомилися від роботи і посміхнутися ніхто з персоналу не може. Меню на доброму рівні, смаки у всіх різні тут твердить четвірка. Атмосфера на гарному рівні, без зауважень) Однозначно рекомендую до відвідування. The menu is at a good level, everyone's tastes are different, the four of them say. The atmosphere is at a good level, no complaints) I definitely recommend visiting.”