Огляд каталогу
- 838 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 838 результатів
Перегляньте красота у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 838 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 49,734 відгуків та оцінок.
“Працюємо з дівчатами завжди задавлені. Навіть під час війни замовлення оброблюють дуже швидко і якість товару без змін. Дякуємо.”
“Дуже приємний персонал,все швидко і добре!Вже декілька разів користувалася їхніми послугами!”
“Ми з дочкою забарвлюємо та коригуємо брови. Завжди задоволені результатом. Усі дівчатка професіонали своєї справи. Ну і для нас дуже зручне розташування. Всім рекомендуємо”
“Дякуємо менеджеру Олені за оперативність та компетентність. Замовляла лампу-лупу для роботи, задоволена товаром та продавцем.”
“Хороший, сучасний салон. перукар Тетяна найкраща”
“Дуже гарний салон, відмінне ставлення до клієнтів та якісне обслуговування. Протягом кількох років роблю стрижку тільки там, і завжди виходжу задоволена своєю зачіскою. Всім раджу!”
“Були з дочкою дуже сподобалось.Професійні косметологи, особлива подяка Анні за отримані процедури та Надії за теплий прийом та консультації.”
“Мені чекала складна процедура переходу від брюнетки в блонд. Моє приємне враження про салон склалося ще з першого дзвінка - як і відзначали у відгуках, менеджер салону неймовірно чуйна і приємна дівчина. якісно і з максимальним комфортом для мене.”
“Робила манікюр. Все дуже сподобалося! Новий майстер молодець! Відмінне розташування. Поруч з метро.”
“По при надскладні умови роботи, все відправили вчасно Величезний вибір товарів, знайшла те, що вже планувала замовляти закордону адже в Інших мережах не було. Дякую”
“Не колись не писав відгуків! Але вирішив написати) ресторан справді хороший тихо, спокійно, є wi-fi)) замовив чай, тільки-но зібрався пити, як треба було терміново піти не на довго! Коли прийшов, мій чай вже забрали (подумав ну добре, нічого страшного) підійшов до офіціанта, сказав що мовляв так вийшло що чай я не попив (мені сказали сідайте і принесли новий)) я був здивований)) ставлю 5, все сподобалося))))”
“Дуже добрі майстри, високий професійний підхід до кожного клієнта, ввічливий персонал.”
“Чудово роблять манікюр! Респект! :))”
“Клас, більше двадцяти років, підстригати тільки тут.”
“Професіоналізм та Якість. Щиро вдячний за високий рівень надання послуг вже протягом тривалого часо. Дякую!”
“Круто, дівчатка професійно роблять свою роботу”
“Досконалості немає предела- це якраз про салон і майстрів, які там працюють !!! Люда, Марина, Маша - Богині !!”
“Була у майстри Алена, це майстер своєї справи, підібрала відмінне окрашіваніе.Спасібо Вам большоеРекомендую”