Доставка Суши в Харькове Рис
“Дуже смачно! Завжди користуємося доставкою Рис! Дякую!”
Знайдено 13 результатів
“Дуже смачно! Завжди користуємося доставкою Рис! Дякую!”
“Все добре, черги є, але швидко просуваються.”
“Дуже швидке та приємне обслуговування. Ніколи нема черг.”
“Просто супер!!! Заходьте не пожалкуєте!!!”
“Чудове місце) обслуговування хороше, затишно, можна замовити їжу з собою. Багато варіантів піци. Є три вегетаріанських піци - Фунгі (моя улюблена), Маргарита та Чотири Сира. Є салати, десерти, навіть солодка піца. На фото Фунгі, ось настільки я її люблю, що не встигла сфоткати)”
“Дуже гарні враження від роботи персоналу відділення. Дякую вам! Швидко, компетентно, ввічливо! Так тримати!”
“Доставка суші мені зайшла! Все було смачно рекомендую”
“Автобус вчасно, досить комфортний, чисто. Водій набрав сам, бо сідала на проміжній станції. Поставила в свій список перевізників, бо їздити приходиться часто.”
“Доставили в зазначений час! Все смачно!”