Огляд каталогу
- 422 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 422 результатів
Перегляньте кухня в кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 422 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 185,224 відгуків та оцінок.
“Чудова лазня! Не передбачено місце для повій, це дуже тішить! Сюди приходять саме по паритися”
“Були в кафе із сумного приводу, але все дуже сподобалося. Так тепло й душевно було, наче вдома. Кухня просто чудова! Неймовірно смачна скумбрія на грилі і взагалі все було дуже смачно і по-домашньому. Процвітання Вам та більше позитивних заходів. Обов'язково повернемося до Вас.”
“Дуже рада, що знайшла цю кавʼярню. Дуже приємна обстановка і гарна кава) Дякую, що ви є.”
“Кафе просто СУПЕР! Кухня, обслуговування на найвищому рівні починаючи від сервірування столу до подачі страв! До гостей ставлення як до найдорожчих і близьких людей. . . .”
“Кухня різноманітна, їжа смачна, завжди свіжа, шашлик – бомба, господарі гостинні, настрій відмінний. Хочеться приходити знов і знов, що й робимо регулярно! Сергій та Ельміра (постійні клієнти).”
“Багато локацій, є кухня з різноманітним меню, та традиційно ценним для Харкова сьогодення входом до підвалу. Сподобалось!”
“Переночувати, люба справа! Сон у зрубі, в лісі, для транзитного мандрівника ..., Прямо дуже добре. Вранці як будильник щебечуть птахи. День задався! Вкрай рекомендую!”
“Дуже красивий ресторан дуже багато вчора людей було”
“Із задоволенням приходимо в це кафе, гарна атмосфера, чудове обслуговування, різноманітність меню, дуже смачна кухня! Дякуємо бармену-офіціанту Стеллу за увагу і чудове обслуговування! Рекомендую!”
“Кафе по суті відкрилося наново. Привітний та гостинний персонал, дуже смачна кухня. Тепер регулярно заїжджаю туди пообідати.”
“Чудове атмосферою та аутентичною смакотою азійської кухні місце.”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Це найсмачніше і найкраще, що може з вами статися !) курячий кебаб і картопелька смажена з грибами це окрема любов ❤️”
“Будучи у відрядженні постійно тут обідав. Готують смачно, не дорого. З недоліків можна назвати відсутність банківського терміналу.”
“Я був у багатьох кафе та ресторанах країни. Нині живу у Харкові. У цьому кафе був не раз але зараз вирішив написати відгук. Кухня смачна персонал ввічливий, особливе спасибі Олі за прекрасне обслуговування.”
“Замовляли кілька разів піцу, залишилися задоволені. Смачно. Ціни середні. Зручно, що можна поряд із будинком замовити гарну піцу, у них до речі, багато різних начинок)”
“Комплексні обіди дуже вигідні! Якщо брати врозріз, дорогувато, але якісно. Рекомендую.”
“Дуже затишно, смачно, недорого, а персонал вище за всілякі похвали!”
“Чудове кафе. Ставлю авансом 5, хоча у салаті Цезар було недостатньо соусу, а тирамісу було занадто солодким.”
“Піца дуже вкусная.Особенное увагу хотілося б приділити персоналу.Мало того що дівчата культурно і добре обслуговують ... виявилися ще чесними і компетентними людьмі.Забилі барсетку з грошима і документами через 4 години приїхали і нам все повернули в цілості й сохранності.За що їм велике спасибі. Однозначно в Дергачах якщо буду їсти те тільки тут. Рекомендую !!!”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже смачно як дома, за смішні гроші. Дуже великі порції.”
“Непогане кафе з простою домашньою кухнею, можна дешево та смачно поїсти”
“Відмінна кухня, відмінне обслуговування та осудні ціни. Наголошували корпоратив, навіть не всі доїли. М'яса вибір великий, та й решти.”
“Все змінилося, нова назва "Parking Club"! Хлопці просто супер! Кухня на висоті! Мангальщик-профі! Смачніше шашлик ніде не куштували! Десерти-пальчики оближеш! Завжди привітні і хочеться сюди повертатися знову і знову!!!! Якщо ви шукаєте смачну кухню, затишну обстановку, демократичні ціни, то обов'язково загляньте!”
“Нещодавно замовляли банкет на ювілей на невелику кількість гостей. Заклад не дуже великий але й не маленький. Є досить велика зала, ще є веранда, що опалюються. Дуже свіжий ремонт, що цілком влаштовує та приваблює. Дуже сподобалась кухня. Сподобались всі страви, що замовляли. Замовляли і салати і м'ясні гарячі страви. По цінах напевно десь середній рівень, не дешево але й не супер дорого. Дуже вдячні адміністраторам за гарно організований вечір.”
“Відмінне, дуже затишне місце в самому центрі міста, цікавий інтер'єр, можна пограти на гітарі та чудово, по домашньому провести час.”
“Дуже приємне місце) сподобалась атмосфера, обстановка, чисто, є вбиральня. Смачна випічка солодка і солона, хороша кава. Безкоштовна вода. Є іграшки для дітей, тому батткам можна спокійно посидіти, поки діти зайняті)) Трішки жаркувато, але нормально. Сподобалось)”
“Гарне місце, де можна скоротити 30-40 хвилин перед потягом”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня, смачні страви, доброзичливий персонал та приємні офіціантки! Сьогодні вперше скуштувала чізкейк з гарбузом та фісташками, це щось неймовірне, смачніше чізкейку ще не куштувала!”