Харківська гуманітарно-педагогічна академія
“Закінчила навчання у 2014 дош. фак. Відмінний навчальний заклад, де викладачі здебільшого підуть на зустріч студенту. Так, чимось нагадує школу, але й у цьому є власний плюс. Відносини викладачів дуже лояльні. Сесію можна закрити самотужки за бажанням. Смачна столова їдальня (не знаю, як зараз, але той час - так:)). Гуртожиток добрий.”