Огляд каталогу
- 505 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 505 результатів
Перегляньте лікар у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 505 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 31,082 відгуків та оцінок.
“Дуже задоволені роботою закладу Медична Зірка Харківська.Хоча ми проживаємо у Люботині,але вибрали сімейного лікаря саме тут,і не шкодуємо. Дуже вдячні нашому сімейному лікарю Засид Ольга Василівна,,а також медсестра Юля,також адміністратор Інна. Ввічливе відношення,немає черги,коли приїхали здавати аналізи по електронним направленням.Тут же можна зразу зробити і УЗД,якщо завчасно записатись..Дуже зручно,гарна атмосфера. Лікар чуйно та поважно ставиться до пацієнтів,що почуваєш себе людиною. На минулому тижні нам прийшлося везти родичку у державний лікарський заклад- там все по іншому- черги,незрозуміло,що, куди, цілий день прийшлось витратити та купу нервів. Тому,ми вдячні,що є Медична Зірка,,за нею - майбутнє!!! Нехай процвітає Харків та уся наша незламна Україна!!! Разом до перемоги!!! Нехай Господь вас береже,усіх,хто хоче жити по- новому!!!!”
“Доброго дня) Потрапила за численними порадами від друзів. І тепер сама сміливо раджу! Клініка з професійним обладнанням та досвідченими фахівцями, які люблять свою справу! Якщо плобувати зубки, то до Наталі Миколаївни підліковані зубки не відрізнити від здорових. А якщо вже виривати зубки мудрості - до Дмитра Олександровича, все загоїлося, як нічого й не було. Так само робила КТ щелепи у помічниці Олександри, розумничка, все зробили швидко, детально проконсультувала і вказала які зубки лікувати в першу чергу. Рекомендую, професіонали своєї справи, індивідуальний підхід, все безболісно, а це не мало важливо, ось прямий зовсім не відчуваєш болю. Обстановка на прийомі приємна, відчуваєш турботу, ніби ти малюк, а не дорослий. Дякую! Здоров'я Вам!”
“Привітний персонал і дуже уважний та компетентний лікар - Хмілевська Ольга Василівна. Рекомендую.”
“Гарне обслуговування,хороші спеціалісти лаборанти,дбайливе відношення до клієнтів,результати швидко та якісно”
“Видаляли миндалини в клініці "Династія" хлопчику 16 років. Дякую Олені Володимирівні,анастезіологу та всьому персоналу! Вже приблизно через годину після операції син поїв суп, почувався нормально. Клінікою задоволена,всі ввічливі та охайні. Чудова альтернатива державним лікарням. Рекомендую!!!”
“Хочу висловити щиру подяку всій команді стоматологічної клініки «Ваш стоматолог» за професіоналізм, уважне ставлення та якісне лікування. З першого візиту відчувалася турбота про пацієнта: все чисто, охайно, адміністратори привітні, усе детально пояснюють. Лікар Кенан Ібрагімович усе роз’яснив, запропонував кілька варіантів лікування, відповів на всі запитання — відчувається досвід та впевненість. Процедури пройшли комфортно, без болю. Дуже сподобалося, що використовують сучасне обладнання та уважні навіть до дрібниць. Тепер із впевненістю можу рекомендувати цю клініку всім, хто шукає якісну та чесну стоматологію. Дякую вам за мою усмішку!”
“Дуже сподобалась клініка! У дитини був медикаментозний сон — усе пройшло чудово. Стоматолог Анна Андріївна та анестезіолог Віталій Григорович — справжні професіонали! Дівчата на рецепції дуже привітні й підтримували від початку до кінця. Дякуємо за турботу та чудове ставлення ❤️”
“Для нашої родини це найкраща клинка! Дякуємо колективу за професійність та увагу. Бажаємо успіхів та процвітання!”
“Дуже раджу ! Якісне узі всіх органів та кваліфіковані спеціалісти , відмічу Петля Вадима Анатолійовича - один з найкращих узистів Харкова , вела свої три вагітності у нього , всім задоволена .”
Ендодонтія під мікроскопом, збереження складних зубів; стерильність і злагоджена робота команди.
Дитяча стоматологія з уважною діагностикою; без стресу та підтримка на шляху до красивої усмішки.
Оперативні естетичні пломби на передніх зубах; уважні лікарі та охайність у клініці.
Повний спектр — від видалення до імплантації та кісткової пластики; уважний лікар і сучасні технології.
“Дякую лікаря-стоматолога Ольгу Сергіївну, адміністратора Марину, асистента Ларису за професійне та ввічливе обслуговування. Все супер :)”
“Купую тут їжу для свого кота вже 7 років. Тут стерелізував, тут лікував його коли він забив собі лапу. Помірні ціни, привітний лікар. Що важливо- працюють без вихідних.”
“Видаляла ксантелазми у цій клініці – залишилася дуже задоволена! Процедура пройшла швидко, безболісно, лікарі приємні та кваліфіковані. Всі етапи пояснили, підтримували комфорт протягом процедури. Рекомендую цю клініку тим, хто шукає професіоналів та уважне ставлення.”
“Була на прийомі перший раз у цього лікаря. Дуже вражена! Професіонал, дуже чуйна та уважна. Обслуговування персоналу клініки на високому рівні. Дякую !”
“Зверталася в клініку, лікар дуже уважний, роботою задоволена. Дякую, Сергій Олександрович, за роботу!”
“Хочу поділитись своїм досвідом лікування в цій клініці,у лікаря Левіної Руслани Олексіївни,вона мені провела лікування карієсу швидко та безболісно. Я не відчула жодного дискомфорту після процедури. Клініка чиста, персонал привітний. Однозначно рекомендую!”
“Нарешті я з нормальними зубами!”
“У NV clinic потрапила для проходження УЗД. Дуже зручним було те, що ти заздалегідь записуєшся на прийом і абсолютно не потрібно чекати у черзі. Це було професійно зроблене УЗД, і на всі запитання я отримала відповіді. Обслуговування було на найвищому рівні. Якщо ви прийшли заздалегідь, можна почекати біля реєстратури, посидіти в кріслі, почитати журнали, дівчина з reception пропонує чай. Натовпу людей під кабінетом немає, на відміну від наших державних "гаряче улюблених" лікарень :) Ціни прийнятні. Візитом залишилася задоволена і всім рекомендую.”
“Хочу висловити велику подяку реабілітаційному центру й фахівцям, які допомогли мені відновити спину всього за три сеанси! Я звернулася з причини великої напруги і болю в спині, які заважали повноцінно жити й працювати. Уже після першого сеансу відчула полегшення, а після третього біль зовсім пройшов. Сподобався індивідуальний підхід, увага до пацієнта і спокійна професійна атмосфера. Усе чітко, без зайвих заходів - тільки ефективна методика лікування. Результат перевищив очікування. Дякую за вашу майстерність і людяність! Рекомендую від усієї душі!”
“Колись давно познайомилась з Літвіновою Тетяною (лікар офтальмолог) в даній клініці, коли вона їхала на конференцію. Уже тоді зрозуміла що це добрий спеціаліст. У вас нещодавно проходила діагностику і консультувалась моя невістка. І коли я почула ваше прізвище то зрозуміла, що це доля. У невістки почав відновлюватись зір потроху після ускладнень після хвороби. Ми дуже вам дякуємо всією родиною.”
“Залишилась задоволеною, безболісне видалення каменю, уважність лікарки та вдале розташування.”
“Була перший раз тут і залишилась приємно вражена! Лікарь Михайліченко просто топ! Зацікавлена в тому щоб вам допомогти, якісно вилікувати і не мати скарг після лікування! І загалом увесь персонал клініки дуже привітний ! Дякую”
“Не дивлячись на погані відгуки нижче, я все ж таки вирішила піти в цю стоматологію і не пожалкувала. Не завжди можна спиратися на чужу думку. Лікарі справжні професіонали своєї справи, дуже ввічливі та компетентні, все стерильно , гарна атмосфера. В іншій клініці мені хотіли видалити та поставити імплант , а тут мені врятували мій зуб. Дуже дякую, колективу стоматології.”
“Уважні та високопрофесійні лікарі! Багато років ходжу до Олександри Уварової. Лікар від Бога! Завжди ввічлива, уважна, найкращий фахівець та найкращий стоматолог, що я зустрічала! Жахливо боюся з дитинства стоматологів, а до неї біжу із задоволенням! Більше б таких лікарів!”
“Дуже задоволена. Марино Олегівно, для мене, просто диво. Вона та команда з якою працювала. Мої страхи та істерики швидко заспокоїли, все зробили настільки безболісно, що я в повному шоці. Я дуже задоволена.”
“Лікарка Маріна вже 7 років дбає про нашого улюбленця ,який для нас справжній член сімʼї. Вона завжди уважна і турботлива. Ми надзвичайно вдячні за її професіоналізм і тепле серце!”
“Відмінна клініка, лікарі та сервіс! Лікуюся у лікаря Гордієнко Анастасії Володимирівни більше року, задоволений на всі 100%. Дуже подобається індивідуальний підхід, враховуючи мою не сильну любов до лікарів: D Отримав реально корисні рекомендації по догляду за зубами в домашніх умовах, тепер електронні щітки і флоси у кожного члена сім'ї, завдяки чому ефект від професійних чисток продовжується на кілька місяців. Спасибі, що зробили мої зуби здоровими :)”