Огляд каталогу
- 671 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 671 результатів
Перегляньте маркет у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 671 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 494,194 відгуків та оцінок.
У Харкові, в Холодногірському районі, «Купить ГБО - LPG-GAS» спеціалізується на підборі та постачанні газобалонного обладнання для автомобілів. Це місце, куди звертаються водії, які хочуть перейти на LPG без зайвих ризиків і з розумінням, яке обладнання справді підійде під конкретне авто.
“Є все необхідне для такого роду магазинчиків-кіосків.”
“Відмінний магазин та доступні ціни. Чуйний персонал завжди допоможе вам.”
“Один магазин на все селище або навіть на найближчі 10 км в окрузі. Завжди в наявності часто споживаний товар, це радує, але якщо помітив щось ексклюзивне і один раз купив, то можна бути впевненим, що наступного разу цього товару не буде. Але це не привід для розладу. То все ок!”
“Очень вкусный кофе, особенно горячий шоколад. Можно насладиться на месте, можно взять с собой, а можно купить упаковку кофе или чая и пить дома. ❤️”
“люблю цю марку. Гарних продажів!”
“Чудове місці для покупок всією родиною.”
“Аврора це магазин найвигідніших покупок. У цьому магазині ціни не найнижчі, але нижче, ніж в інших магазинах. Тут різні товари. Є товари на будь-який вік та смак) Ще в них мені дуже подобається система перевірки цін, в залі знаходиться апарат, де можна перевірити цю ціну і тоді вибрати для себе підходить чи ні. У магазині завжди багато людей, особливо в середині дня. І черга на касі вдень завжди є. Персоналу багато, але кожен зайнятий своєю справою. Дуже зручно, що можна там придбати майже все необхідне!”
“Зручно розташовано, через дорогу зупинка. В ТЦ є великий асортимент різних корисних магазинів, чудовий супермаркет, кінотеатр та ресторан. Ціни дещо вище, ніж в інших магазинах.”
“якщо потрібен великий вибір імпортних продуктів, то вам сюди. але робити покупки на кожен день тут буде дорого. а ось відділ кулінарії - моя повага”
“Добрий вечір! Дякую працівникам та адміністратору які допомогли розібратися в знижках, я заплуталася, і думала, що ціна має бути нижчою, але мені ввічливо пояснили все. Завжди купую у Вас продукти, і буду надалі постійним покупцем. Бажаю успіху!”
“Їжа, продукти гарні. Найбільше подобається відділ Ayashi. Смачні роли, wok. Але ціни високі.”
“Аврора це магазин найвигідніших покупок. У цьому магазині ціни не найнижчі, але нижче, ніж в інших магазинах. Тут різні товари. Є товари на будь-який вік та смак) Ще в них мені дуже подобається система перевірки цін, в залі знаходиться апарат, де можна перевірити цю ціну і тоді вибрати для себе підходить чи ні. У магазині завжди багато людей, особливо в середині дня. І черга на касі вдень завжди є. Персоналу багато, але кожен зайнятий своєю справою. Дуже зручно, що можна там придбати майже все необхідне!”
“Хотілося подякувати керівництву мережі за професійно підібраний персонал! Завжди привітні дівчатка-консультанти, які правильно допоможуть вибрати аромат індивідуально під кожну людину (усієї моєї родини). Окрема подяка консультанту Анне (дівчинка-Блондинка) як завжди доступно і на висоті розповіла про аромати і допомогла вибрати правильний парфум, професіонал своєї справи! Завжди раді заходити до вас!”
“Сам факт...що тут буваю і не рідко , І купую....говорить за себе...мені подобається тут.... можна щось цікаве знайти і з мої гроші...:))) Але у мене тяжке минуле...ще пам'ятаю і смак справжнього шоколаду , і аромат справжньої кави....і навіть смак аутентичность Гавайського рому....зараз того вже немає.... може десь на аукціоні... Для олігархів....:)))”
“Справді—домашній магазин)Завжди гарний асортимент,свіжі продукти,приємні,ввічливі дівчата.Дякую!”
“Відмінний магазин, все необхідне завжди в наявності та свіже. Досить просторий. Продавці дуже ввічливі та компетентні.”
“Хороший магазинчик є як і поїсти, випити, покурити так і господарські товари, ще є якісь речі, є інструмент для чоловіків вибір не великий але він є і не потрібно їхати в місто. У магазині доглянуто. Тож сміливо 5 ⭐️ за хороший сервіс. Ах та й мало не забув він працює цілодобово, а це теж дуже добре.”
“Гарний магазин! Хороші ціни та приємний персонал!”
“Обслужили 24/7 і дали підкорити сигарету. Це Ван лав”
“Дуже файні працівники, не раз допомагали мені у вирішенні питання”
“Гарний супермаркет. Є необхідний набір продуктів, адекватні ціни порівняно з рештою у нас на Одещині. Мені подобається що він не тісний і досить швидкий на касах.”
“Швидке, якісне, професійне обслуговування. Туалет "для хлопчиків"”
“Улюблені продавці, дуже доброзичливі та з посмішкою (за настроєм)”