Огляд каталогу
- 60 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 60 результатів
Перегляньте маршал у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 60 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 7,329 відгуків та оцінок.
“Сподобалася консультація, без води, був великий вибір на чому полежати, видно, що розбираються в матрацах дуже добре. Дуже дякую!”
“Доброго дня! Дуже хороший фахівець у сфері краси, комунікабельністю до клієнта, Яна дуже доступно розповідає про догляд після лазерної депіляції, що не мало важливо. А головне після першої процедури вже помітний результат, оскільки апарат новий та якісний!”
“Бували у різний час доби і завжди прекрасний вид”
“Замовляла ліжко з матрацем та шафу для одягу. Все в терміни доставлено. Дуже задоволена. Щиро вдячна менеджеру за поради. Рекомендую цей магазин! Процвітання і вдячних клієнтів Вам!”
“Купували тут диванчик в дитячу.Коли ехали в магазин, до кінця не визначилися, який саме диван хочемо.”
“Порівняно нове місце, асортимент "смак" змінюється протягом дня, тому, що все свіже і виробляється безпосередньо в самому кафе. Дуже смачно і за демократичними цінами.”
“Відправляла годинник гармін фенікс 5с на ремонт, замінили екран, чекала менше місяця через доставку екрану, все добре полагодили, дякую)”
“Робив діагностику перед покупкою. Робота сподобалася. Рекомендую!”
“все супер брат у захваті, завітаємо до вас знову!”
“Десерти - супер!!! Якість - супер!!! Атмосфера - супер!! Робота з клієнтами - супер!! Я від них у захваті!! Рекомендую!”
“Гарно, затишно та смачно. Дуже сподобалась нова піца "4 сира".”
“Вибрав це місце, як один з варіантів, запропонованих Покупоном і був дуже приємно здивований - дуже смачна їжа-дивовижний вершковий суп з фореллю і мідіями, рекомендую! Реберця, філешку риби - все смачно і красиво подано. Зазвичай не залишаю відгуки, але тут справедливо відзначити хлопців. Заїду при нагоді ще що то спробувати :)”
“Покупкою задоволена, замовляла візажний стіл, все прийшло в цілості і безпеці. Єдине, що зіпсувало трохи наші плани, те, що доставка була на пару днів пізніше ніж обговорювали. Але це буквально 2-3 дні. А так переважно все супер! І ще не завадило б зробити інструкції хоча б пару папірців відправити разом з меблями, так як у багатьох не завжди є можливість викликати збирача! Тож рекомендую!”
“Мені дуже сподобалося! Швидке обслуговування, ціни на рівні буфету, дуже смачна "піца" на тоненькому коржі і, щонайкраще, стерильний інтер'єр. Якби трошки ближче до офісу, я б там снідав щодня”
“Дуже смачно, не дорого, величезні порції. Дуже сподобалася їжа, привітний персонал та доступні ціни за великі порції, вибір також достатньо великий і швидко готується.”
“Все чітко, здав, оплатив забрав. Шкода, що немає обменнного фонду”
“Піцу в "Чіз Піца" замовляли перший раз. Вибрали "Цезар" і "Мексиканську". Піца дуже смачна, начинки багато. Приїхала до нас швидко. Доставка була в протягом 30 хв + піца була горячая.По обслуговуванню все відмінно. Дівчина, яка приймала замовлення і кур'єр дуже ввічливі. Піца сподобалася) спасибі за смачну піцу і швидко доставку. Будемо замовляти ще)”
“Раді бачити Вас у себе на сайті. Ми родина фотографів Карпенка Микола та Маргарита. Живемо у Харкові, але із задоволенням їздимо зі зйомками до різних куточків України. Нас двоє і два наші погляди, доповнюючи один одного, допомагають повніше розкрити вашу історію кохання. Ми любимо легку репортажну зйомку, коли все, що відбувається на святі, ненав'язливо потрапляє в об'єктиви наших камер. Але зловити найзворушливіші моменти – ось головна наша мета! Бажаємо, щоб сльози щастя в очах коханих залишилися в архівах вашої родини. Намагаємося пізнавати світ навколо себе і прагнемо нових подорожей. Дуже хочемо зняти закордоном. І якщо ви плануєте відпочинок чи весілля в інших куточках світу, звертайтеся до нас, ми відкриті до такого діалогу. Ми віримо, що найкращий знімок, найкраща зйомка ще попереду і це може бути Ваше весілля і разом ми обов'язково створимо щось неповторне та прекрасне.”
“Користуємося стільцями не перший рік. Використовуємо щодня на кухні. Нещодавно ще докупили парочку. Дуже задоволені якістю виробів та рівнем роботи менеджерів.”
“Приємне помешкання. Який розуміє і знає свою справу фотограф. 5+”
“Часто відвідую саме ці кулінічі, дякую персоналу за доброчинне обслуговування. Завжди свіжі булочки та запашна кава, дякую.”
“Фірма на якій є тентовий матеріал та фурнітура до нього.”
“Проходили обстеження РЕГ дитині,хочу висловити подяку лікарям та адміністратору.Дитинка вела себе беспокійно,але працівники цього закладу зробили все можливе,щоб обстеження пройшло. І відволікали і заспокоювали.Віднеслись з розумінням. Це дуже приємно Результати пояснили. Дякую Вам!”