Огляд каталогу
- 217 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 217 результатів
Перегляньте масла у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 217 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 13,851 відгуків та оцінок.
“Зробили швидко, порядні спеціалісти. Недорого”
“Мав проблему з двигуном, машина глохла на ходу. На" Перша СТОлиця"швидко розібрались, замінили свічки і ще почистили якусь штуку (не пам’ятаю назву). Їжджу вже місяць – все ідеально. Хлопці знають свою справу, респект!”
“Відмінний сервіс – пригнали дружині авто зі США. Надійно та безпечно, тримали в курсі всього процесу. Прозора угода, т.к. фікс прайс за послуги, а решту оплачував я сам. На аукціоні вибрали Авто у відмінному стані, потім інформували про кожен етап доставки, трекінгу розташування etc. Провели потрібний ремонт. Можливо я б зекономив, якби сам возив машину від одного гаража до іншого – від рихтувальника до маляра, від механіка до хімчистки. Але як зручно, що я просто прийшов і забрав машину практично із салону – в ідеальному стані, відполіровану, після хімчистки, з повним ремонтом та необхідним ТО. При цьому фінальна ціна автомобіля все одно на кілька $ тис. нижча за ринкову. Друзі вже готові купити у мене :) По термінах чітко вклалися – до дня народження CR-V вже була в ідеальному стані. Що рідко зустрінеш – дали гарантію на свою роботу з ремонту. Коротше, відчуття покупки машини із салону. Ідеально для тих, хто цінує свій час та хоче прозорих взаємин. Рекомендую.”
“Сварщика нема. Мінус. А так наче норм”
“Відмінне місце. Все швидко якісно. Дуже чемно. Раджу заїжджати саме сюди.”
“Найкраще СТО по Vag у місті Харкові. Майстри професіонали у своїй справі, запчастини завжди є в наявності на складі, а чого немає в наявності підвозять у найкоротші терміни. Дякую хлопці за професіоналізм у своїй справі.”
“Дуже гарний магазин. Дуже тішить, що у неділю ввечері є місце, де можна купити потрібну запчастину. Продавець дуже досвідчений, тямущий та ввічливий. Все розповість та допоможе у виборі всього необхідного.”
“Дуже гарне СТО, обслуговую там своє авто понад 10 років. Професійно, в обумовлений термін, якісно, ціни адекватні.”
“Відмінний сервіс!Навідував тиждень тому, робили заміну подушки двигуна, все в порядку, зробили дуже оперативно, через пару годин встановили як тільки приїхала деталь.”
“Можна придбати якісний захист двигуна”
“Дуже круті хлопці! Завжди у них обслуговуюсь і завжди задоволений результатом.”
“Шанобливе ставлення підказали, що необхідне для поліпшення експлуатації ходової. Дуже задоволений спілкуванням. Окреме спасибі В'ячеславу, Сергію та Миколі.”
“5го лютого, о 01:00 ранку здійснили заміну радіатора двигуна на Mazda 6 2018. Т.к. на подвір'ї зима і вночі мороз, а в двигун було залито близько 5 літрів дистильованої води замість антифризу через потік радіатора, я був у пошуку людей, які терміново замінять радіатор на новий. Заміна радіатора проводилася без зняття бампера та решітки радіатора, взагалі без розбору морди. Радіатор був успішно замінений, залитий та прокачаний новий антифриз. Задоволений допомогою хлопців, реально виручили, коли допомога потрібна була терміново.”
“Швидко, впевнено, професійно, прийнятно з фінансів ...”
“Не знаю як хтось тут двигун робив і не задоволений, тут тільки шиномонтаж і розвал) все добре давно їх клієнт”
“Приїхав зробити bootmod3 для свого f15 + xHP на коробку. Не дивлячись на те, що заїхав без попереднього запису - хлопці накатили прошивку, весь процес зайняв близько 30 хвилин. Все показали, розказали, що шьеться з якими параметрами і т.д., максимально прозоро і доступно. Тепер по результатам: f15 з n55 мотором їхав 0-100 з лонча 6.7 секунд, після чіпу тепер летить 0-100 за 5.85 секунд (а можна ще й краще на 100 бензі), у спорт режимі тепер відкривається стокова заслонка на правому вихлопі і дає "невеликий попкорн", що дуже кайфово, враховуючи, що кати при цьому на місцях. Як завжди дуже топовий сервіс. Якщо хочете, щоб ваша бнв валила на всі гроші - вам сюди.”
“Чудовий колектив, гарний вибір страв”
“Мені подобається. Є досвід порівняння. Навіть якщо вони щось роблять, припустимо малярку, то дають дуже хороші поради, до кого звернутися. Роботи виконують якісно. Є гарантія, безкоштовна діагностика, якщо ремонтуєшся у них! Вартість послуг – не висока, якість робіт – на високому рівні! Чи не розводять на непотрібні роботи! Черга велика, запис на ремонт. Термосумки ХаДеСей обслуговуються у них! Удачі хлопцям та начальнику!”
“Перший раз побував на відомому Авто Фані, раніше тільки чув про це СТО, багато хто ремонтує там свої БМВ. Коли під'їхав до воріт став усміхатися, виглядає як місцевий гараж мого сусіда у приватному секторі, але коли відчинили ворота був здивований кількістю машин, лише БМВ, причому різних, від старих до останніх нових моделей. Хлопці одразу оглянули мій автомобіль, без черги, зробили діагностику та виявили причину поломки, хоча на іншому СТО причину поломки з тієї ж діагностики не знайшли. До цього обслуговувався на Баварії Моторс, можу сказати з упевненістю, що це СТО не гірше, люди, які працюють тут, знають свою справу і знають усі хвороби БМВ. Єдине що немає місця де посидіти або випити каву та двір для паркування замало.”
“Шини купив за гарною ціною. Шиномонтаж професійний. Усім задоволений. Шини вже повз близько 1000 км. Шини Barum Bravuris 5 HM 205/55R16 (Made in Slovakia) купив за найкращою ціною на той момент – 1200 грн. Все подобається - тихі та комфортні. Дощу випробувати ще не вдалося. Для драйву та проходження поворотів на високих швидкостях ці шини не підходять. Для міста і за місто – якраз. Зносостійкість покаже більш тривалий час. Сподіваюся на якість Continental Group. Дякуємо менеджерам Vianor за пораду придбати для мого авто саме ці шини – відмінне співвідношення ціна/якість!”
G.bar — салон краси, де дбають про охайність і комфорт. Надає послуги за профілем закладу без зайвих формальностей.
“Дуже рекомендую цей автосервіс! Майстри справжні професіонали, ремонт зробили якісно та недорого. Приємний персонал та уважне ставлення до клієнтів.”
“Крута команда майстрів! Роблять швидко, акуратно, без води Ціни адекватні, деталі якісні. Тепер тільки до цього СТО!”
“Є там добрі фахівці з ГБО. Поміняли редуктор на правильний для моєї машини та поставили випереджувач запалювання. При їзді газу взагалі не відчуваю різницю з бензином. Дякуємо за налаштування та апгрейд мого ГБО! Діти черговий раз у вас і чергове спасибі! Діагностика, заспокоєння мене))), чищення та ремонт форсунок. Поїхав далі у своїх справах!”
“Не часто при відвідуванні СТО до тебе відразу підходять і цікавляться проблемою. Тут ніхто не пив кави, ніхто не курив, ніхто не підів по телефону або просто демонстративно вдавав що він Бог каленвалів і сальників і йому не до вас. Незважаючи на зайнятість боксу, електрик без охів і ахів вийшов на вулицю і зробив усе за 10 хвилин. А при повторному зверненні за півгодини ніхто не кинув фразу: Ну що там ще? І при цьому мені посміхалися, всі пояснили і називали на Ви. Останнє взагалі дикість для звичайних гаражних болторізів. Прям молодці хлопці.”
“Звернувся на СТО з проблемою обігріву салону-не працювала пічка. Майстер підключив установку та промив систему. Пічка почала працювати, проблему усунуто! Дякую за професіоналізм!”
“Вже не вперше замовляю тут масло для двигуна, товар оригінальний, а ціна, мабуть, одна з найменших по Україні! Начебто б і дрібниця, а приємно!)))) Усім приємних покупок! (Олія Shell Helix Ultra 5W-40)”
“Майже три роки співпрацюю з цим магазином, на мою думку, це найкращий автомагазин в радіусі п'яти, а то і більше кілометрів, як за асортиментом, так і за ставленням до покупців і їх обслуговуванням. Рекомендую, однозначно.”
“Чудові майстри! Зробили все що хотів і навіть більше! Дякую!”
“Дуже ввічливі, приємні хлопці працюють в цьому магазині. За один день виконали замовлення з придбання олії для автомобіля. До цього шукала даний продукт в декількох інших магазинах. Ціна теж приємно здивувала. обслуговування!”