Огляд каталогу
- 2,076 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 2076 результатів
Перегляньте місце у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,076 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 330,460 відгуків та оцінок.
“Хороші та не дорогі страви, органічний дизайн.”
“Дуже смачні суші та піца. Гарне пакування. Доставка швидко та якісне обслуговування. Рекомендую та обов'язково буду замовляти ще,❤️❤️❤️”
“Не раз зверталася і достеменно знаю, як співробітники, та й сама Олена цінують своїх клієнтів! Вони не просто організують ваше свято, вони стануть святом! Від першого дзвінка до них і до останньої хвилини урочистостей! Не треба буде ні про що переживати, все буде зроблено за вас, залишається лише насолоджуватися! Крім того, вони завжди пам'ятають про наші особисті свята, завжди вносять свою нотку в подію і якийсь приємний сюрприз! Рекомендую від щирого серця!”
ПМ-ТЕХ — це місце в Пісочині, де власникам авто допомагають швидко та організовано пройти важливі технічні процедури без зайвих нервів. Якщо вам потрібні документи для автомобіля, особливо привезеного з США, тут роблять усе максимально чітко й у погоджені строки.
“Відмінно, щас їх оновили стало краще”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Ходила на брівки у цей салон до майстра Валерії – все чудово! Дівчина привітна, з доброю посмішкою, дуже приємна у спілкуванні. Загалом, як і дівчина зі світлим волоссям (адміністратор, як я вважаю), - зустріли тепло, запропонували чай, каву, воду. Валерія сфотографувала мене, зробила кілька компліментів, що дуже порадувало та створило приємну атмосферу. Саме приміщення дуже гарне, світле. Дякую вам! Обов'язково ще прийду – і не лише на брови!”
“Сьогодні брали айс какао та блакитну лагуну - все дуже гарно збалансовано за смаками та кількістю льоду. Дуже смачно та гарний об'єм! Привітна дівчина :) дякуємо! Обов'язково завітаємо ще!”
“Класний салон Дуже добрі матеріали там використовують. Особливо крута перукарка Таня. Дізнайтеся її номер і краще записуватись. Є манікюр, є солярій та ще всяке для краси.”
“Все дуже сподобалося, дуже уважні інструктори. Відмінна автошкола!! Дуже дякую)”
“Гарно, затишно та смачно. Дуже сподобалась нова піца "4 сира".”
“Ходимо до "Bakery" не перший рік. Перепробували майже весь асортимент. Замовляли торти на дні народження. Діти розбігаються очі: тістечка як машин, звірів, принцес. Це не лише гарно, це ще й дуже смачно. Тематична випічка до свят. Можна взяти із собою, можна спробувати на місці. Напої: чай, кава, лимонад (як мохіто), коктейлі в асортименті. Рекомендую.”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Дуже гарне місце для прогулянок!”
“Досить часто відвідую цю кав'ярню. Тут дуже смачна кава, готують її начебто з любов'ю. Хочеться завжди його”
“Чудове місце для проведення зустрічей, побачень та просто насолоди кухнею та єднання з природою! Дуже смачна кухня! Приголомшливий шашлик та теплі салати з печінкою та телятиною. Дуже сподобався салат "Цезар" із креветками) Абсолютно демократичні ціни. А обслуговування просто вище за всякі похвали! Дуже уважні господарі, які ставляться до всіх клієнтів як до родичів або найдорожчих гостей) Сподобалося неймовірно! Бажаємо багато клієнтів і процвітання у Вашому бізнесі. Дякуємо за такий оазис Щастя та Задоволення у великому місті!”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Чудове місце, атмосферне та з красивим інтер'єрм. Також варто відзначити арахісове какао”
“В морозяний день побачила літні крісла й столики під кав'ярнею. Страх, як люблю оптимістів. Аж зігріли думки про тепле сонечко. Приємне спілкування, гарна музика. Чистий санвузол без зайвих "ароматів".”
“якісний вишитий одяг в етно та с3часному стилі”
“Дуже гарна пивоварня! Самі варять пиво, а не купують у відомих виробників. Таким чином смак, щільність та ін. критерії істотно відрізняються від звичного пива на краще. Також є ексклюзивні сорти. Як на мене, то в Пивному Ремеслі, пиво смачніше, ніж в Альт Бірі! Також радує прийнятна ціна за продукт такої якості. У середньому 25–30 грн. За 0.5 чудового пива. P.S. На ТРК Україна, черга до Пивного Ремесла стоїть на підлогу вулиці щодня.”
“Чудовий дитячий клуб, діти у захваті, атмосфера доброзичлива та тепла! Найкращі враження від відвідування!”
“Багато локацій, є кухня з різноманітним меню, та традиційно ценним для Харкова сьогодення входом до підвалу. Сподобалось!”
“Перетягнули кермо та селектор передач шкірою за день. Шкода, що не роблять гравірування чи тиснення”
“Знімали будиночок із 16-18 серпня. Сплатили передоплату, господар дуже ввічливий та порядний. Заселились с 14:00, в доме было всё чисто и убрано, на кухне были и тарелки, и стаканы, и блюда под шашлык, есть вай-фай, телевизор работает отлично, в холодильнике места ну нереально много, туда влез и шашлык, и алкоголь, и соки, и вода, и тд., справедливости ради, холодильник отлично охлаждал и был в справному стані. Щодо басейну, дуже чиста вода, купатися було одне задоволення, так само були лежаки біля басейну та стільці зі столиком, що так само потішило всіх, бо можна було поставити прохолодні напої. Зручна мангальна зона з альтанкою зі своїми шампурами (зауважу чистими). Кондиціонери працювали все до одного, і працювали відмінно, будинок остудили на ура, деякі навіть змерзли трохи )))) У будинку на першому поверсі величезний стіл зі стільцями та диваном. Це були незабутні два дні! Дасть Бог, ми ще повернемось сюди!”
“За період відвідування клубу дуже задоволений. Ввічливий персонал, комфорті умови, кваліфікований тренер. Планую ще сходити на масаж. Рекомендую!”
“Діти знають свою справу, дуже зручно, що на території є розвал-сходження, шиномонтаж та сто для вантажівок!”
“Чудова доставка, багато років замовляю, все смачно, вчасно і жодного значного фейла!”