Огляд каталогу
- 64 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 64 результатів
Перегляньте напій у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 64 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 6,972 відгуків та оцінок.
“Здрастуйте, мені дуже сподобалося ваше кафе "Культура каві". Кава дуже смачна, випічка завжди свіжа. Я в захваті від меренги з полуницею, це щось. Обслуговування на висоті завжди підкажуть у виборі. Дуже тихо та затишно. Дякую велике.”
“Хороший магазин, ціни на рівні, але сервіс і ставлення до дрібниць вище за всякі похвали. Для власника це не просто бізнес, а хобі та захоплення життя, тому завжди намагаюся йти до таких людей, які живуть своїми захопленнями. Дякую, обов'язково повертатимуся за смачною кавою та приємним сервісом!)”
“Ходили в кілька інших шкіл, перш ніж знайшли Олідолі, і закохалися з першого відвідування, у нас дитина обережна і недовірлива до сторонніх, але на адаптацію в цьому місці пішло напевно хвилини 3-4. Основний акцент йде на логіку та мислення, і звичайно танці! творчості небагато. Персонал дуже клієнтоорієнтований, а вчителька Наталя просто супер. Усередині по домашньому затишно, іграшки все в хорошому стані та не дешеві.”
“Дуже смачна кава і приємний персонал. Рекомендую ✌️”
“Кав'ярня маленька, але головне, це якість кави та те, як її приготують. І навіть якщо у меню чогось нема, наприклад дитячого лате, то баріста знайде вихід. Важко тільки знайти суму кав'ярню. Потрібен вказівник при дорозі))) Я півроку ходила і не помічала кав'ярню. До кави я прискіплива дуже. Тому впевнено можу порадити цю кав'ярню. Це вам не кава з кулінічів))”
“Магазин з якісними товарами і компетентним обслуговуючим персоналом . І допоможуть, і порадять.”
“Дуже смачний латте та медовик, приємне обслуговування та місце! Дякую!”
“дуже затишно та дуже смачна кава. якщо ви не знаєте чого хочете, то бариста допоможе вам))) великий асортимент десертів”
“Кав'ярня приємна та мінімалістична. Ціни адекватні: капучино 200 мл. - 50 грн, круасан з чоколадом - 69 грн. Капучино не гірке, ніжне, пінки присутня. Круасан гарно спечений, із достатньою начинкою всередині, яка не нудотно солодка. Атмосфера спокійна, в якій хочеться працювати, вчитися.”
“Зайшли сюди з чоловіком випадково, майже перед закриттям (час роботи з 8 до 22), бо хотілося гарної кави та... Тепер ходимо майже щодня сюди за кавою. Беремо кедровий РАФ. Дуже смачно! Також тут непогані десерти (Борні, безе, морозиво, печиво, фрут-фета (як пастила)), какао, безалкогольний глінтвейн. Вибір великої кави. Є вода з лимоном, кожен столик має розетку. Оплата і налом, і безготівкою. Мило та затишно, незважаючи на маленькі розміри приміщення. Якщо ходити сюди часто, то 7-ма кава в подарунок (маленька класична кава). Обслуговування чудове. Завжди підкажуть і допоможуть обрати, все пояснять. Дякую!”
“Чудове місце. Інтер'єр - чудово, люблю лаконічний стиль у 2-3 кольори, виглядає солідно. Кухня - чудово: замовляв бульйон, болонєзе, сінабон і лимонад (бульйон - класичний, приємний, без нав'язливих і зайвих смаків; болонєзе - чудово, без зайвих слів; сінабон - чудово, ніжний, м'який, насичений смак; лимонад лимон-базилік - пречудово, дуже сподобався, величезне "дякую" від душі). При наступному візиті до Харкова в першу чергу - до Вас у гості) Успіхів. З.І.: вибачте за тавтологію, але дійсно бракує слів)”
“Дуже гарний вибір пропозицій по солодкому і смачна кава. Баристи привітні і роблять каву з душею :)”
“Чудовий ресторан, сподобалась карбонара та тальятеле з куркою та овочами. Привітний персонал, кожного вечора повна посадка. Лимонад був недостатньо насичений на смак. Ціни нижчі за середні в місті.”
“Дуже привітний бариста Олена та швидке обслуговування! Гарний дизайн інтер'єру і смачна кава) Дякую за вашу роботу і за гарний настрій❤️”
“Відмінне місце для проведення заходів, велика гарна територія, смачна кухня, декоратор чарівниця нам дуже сподобалося!!!”
“Неймовірно затишне місце зі своєю атмосферою! Страви смачні, подача акуратна, усе свіже й ароматне. Особливо сподобалась паста та піца — ідеальні за смаком! Персонал дуже уважний і привітний, обслуговування швидке й приємне. Інтер’єр стильний і теплий, хочеться залишитися довше.Закохана у це місце усім серцем!❤️”
“Відмінна кава, найкраща в окрузі. Є можливість придбати моносорти.”
“Незважаючи на те, що точки андеграунд кави знаходяться в метро тут одна з найкращих кав у Харкові. Часто бувають черги, але хлопці-працівники швидко із цим справляються і завжди приємні люди.”
“Красивий, стильний інтер'єр, дуже затишно. Смачні напої та десерти. Рекомендую!”
“Гарна кав'ярня, смачні чізкейки, відмінне, привітне обслуговування, дуже дякую так тримати.”
“Відмінний вибір живого пива та закусок. Ввічливі продавці, в магазині чисто та затишно.”
“Прекрасний персонал , через що в цьому закладі дуже гарно проводити час . Я відпочивав на вулиці ,це зручно зроблено (хоча зазвичай у таких закладах якраз навпаки).Дуже рекомендую”
“Смачна кава, креативний дизайн”
“Супер Пивомаркет, супер ціни, супер крафтове пиво, класний рак та ціна.”
“Дуже смачний капучіно від хлопця з бородою. Він був трохи замучений. Але капучіно зробив дуже смачний)) тому п'ять з п'яти))”
“Відмінне місце, де можна насолодитися класичним кавовим напоєм і не тільки, в спеку можуть порадувати холодну каву. Асортимент їжі та випічки для такого маленького місця просто зашкалює. Дуже зручно, що працює цілодобово, двері відчинені в будь-який час, можна провести час за приємним спілкуванням з баристом.”
“Завжди смачну каву. Частенько заходжу!”
“Дуже смачна та оригінальна піца з чорного тіста (використовують чорнило каракатиці). Ще є такі ж самі бургери. Швидка доставка. Замовляла три "імуно" піци по акції. Оформлення коробок цікаве, можна пограти у морський бій. Якщо збереш 8 сюрпризів (коробок від піци), обіцяють піцу в подарунок. Мені все дуже сподобалося:)”
“Святкуємо тут сімейні свята з 2017 року і познайомилися з багатьма орендарями. На жаль, не завжди заклад був "на рівні", близько року (приблизно до жовтня 2019 року) кафе управляли байдужі до своєї справи люди і це відчувалося вже на порозі, що дуже підірвало репутацію закладу. Ми знаходили інші місця для святкування, але потім кафе закрилося на якийсь період, було зрозуміло, що щось знову змінюється. Вирішили ризикнути і повернутися, щоб співпрацювати з новою командою і ... залишилися дуже задоволені і не пошкодували! Обслуговування відмінне, окреме спасибі милою і усміхненою Марині, яка, як бджілка, стежить, щоб гості були задоволені. Адміністратор Юлія відразу привертає до себе, відмінно орієнтується в меню і дає раціональні поради при складанні меню банкетного столу. Завжди страви смачні, всі нюанси, які обумовлюємося при замовленні, враховуються. Так, є ще над чим працювати і що переробляти в приміщенні, але стало набагато краще та затишніше. Видно, що люди переймаються своєю справою. Удачі, "Assorti", і більше ситих і задоволених гостей!”