Огляд каталогу
- 782 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 782 результатів
Перегляньте наука у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 782 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 89,916 відгуків та оцінок.
“Сосиски та ковбаски реально смачні та з м'яса. Рекомендую відновити довіру до цього продукту саме у Meat Zone. Пересувний автобус-кухня називається у них Food Zone та адмініструється окремо. В автобусі смачна братшвуртська ковбаска та бургери, які суттєво відрізняються за вмістом м'яса від МакДональдса.”
“Чудовий манікюр, дуже ввічливі майстри, ціни доступні й приємні!”
“Я, Даймонд Кумар, навчаюся в Харківському державному біотехнологічному університеті за спеціальністю ветеринарна медицина. Інфраструктура цього університету хороша, у них є хороші навчальні матеріали, а також лабораторна система, всі викладачі мають великий досвід і знання, у них є гарне обладнання та методи викладання студентів, тому я дуже радий, що вступив до цього університету.”
“Користуюсь уже 2 роки. Помити свій універсал виходить за 50 українських гривень (вода - піна - вода)!!!!! Особливо респект власникам: стежать за станом обладнання. Нещодавно зробили ремонт. Є послуги, як витерти машину або салон протерти. Хороший майданчик для того, щоб машину витерти, є пилососи на вулиці. Коротше все круто! Дуже задоволений і всім рекомендую))) +100500”
“Дуже смачні хот доги. Жаль не завжди є прохолодні напої. Один раз подали дуже холодний хот дог із прохолодними сосисками”
“Зручно пересуватися територією.”
“Чисте світле приміщення, електронні черги, комфортна зона очікування, компетентні співробітники – все максимально швидко, зрозуміло та зручно. Є ресепшн, можна звернутися з будь-якого організаційного питання. "Стояла" у черзі рівно 10 секунд, з моменту видачі номерка до висвічування його на табло. Інші відвідувачі чекали довше, до кожної групи співробітників своя електронна черга”
“Все супер: стосунки, терміни, матеріал. Дякую!”
“Величезне спасибі за прекрасний тренінг! Проводила Ольга Нізовкіна- все було бездоганно: зовнішній вигляд тренера, приміщення для школи бариста, зміст і подача матеріалу, обладнання і те, кількість кави, яке ми просто виливали в раковину, поки не навчилися робити справжній капучино! Браво, школа бариста та Ольга!”
“Робота виконана якісно та у строк”
“Дуже добрий Кінний клуб, мені багато знайомих його радять.”
“Сподобалося доброзичливе обслуговування.”
“Користуюсь послугами Стоматології з 2015 р. хороші професіонали. Олена Олександрівна уважний лікар. Гнучкі ціни, зайвого нічого не роблять все по суті. Ходімо всією родиною, рекомендую.”
“Дуже добрий Кінний клуб, мені багато знайомих його радять.”
“Обслуговую вже друге своє авто на цьому сервісі. Подобається. Ставлення доброзичливе. Роблять швидко та недорого. Зрозуміло, пояснюють. Я задоволений. Буду й надалі звертатися.”
“Один з навчальних корпусів НТУ ХПІ, приємні аудиторії в тихій ділянці міста”
“Відмінна студія, з гарним світлом, та атмосферою ❤️”
“Дуже смачно, для кожного виду м'яса в шаурмі своя начинка. Приємні соуси.”
“Дуже смачно, для кожного виду м'яса в шаурмі своя начинка. Приємні соуси.”
“Дуже хороший магазин, знайдеться все) ціна та якість на доступному рівні)”
“Купували цеглу червону. Ціна відмінна. Доставили швидко, якісно. Дякую. Рекомендую!”
“Зазвичай не залишаю відгуки, але зараз думаю це буде корисним для інших людей. Звернувся в клініку, щоб видалити каріозний зуб мудрості, який почав руйнуваись. Трохи хвилювався, що буде важко або боляче, не знав як перенесу анестезію. Проте все пройшло практично ідеально. Лікарі привітні, чемні, доброзичливі і професійні. В клініці чисто і комфортно. Мій зуб видалили акуратно, швидко і безболісно. Анестезія пройшла без будь яких негативних наслідків. Зараз місце видалення добре й швидко заживає. Я дуже вдячний лікарям цієї клініка і бажаю їм гарного здоров'я і всього найкращого.”
“Привіз машину до хлопців на хімчиску та на озонацію салону. Дуже задоволений роботою, зараз авто, як нове та приємно пахне. Хімчистку в авто не робив 8 років та вже гадав, що не буде такого стану у сидінь, як коли авто було нове. Проте я помилявся, зробили краще ніж я гадав та змогли вивести з сидінь стару пляму від кави, від маркеру та моє водійське сидіння від жиру та поту. Хлопці дуже гарно зробили свою роботу, рекомендувати Ще раз дякую за гарну роботу)”
“Чудове обслуговування, дуже професійний та турботливий персонал, дякую Вам за Вашу працю”