Огляд каталогу
- 889 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 889 результатів
Перегляньте обед у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 889 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 431,715 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна піца,найкраща на районі!”
“Їла сьогодні шаурму з картоплею фрі, було смачно, соковито і ситно!!! Також хочу сказати окреме спасибі за примарне обслуговування!!! Усміхнені, добрі та привітні працівники.”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Гарно, затишно та смачно. Дуже сподобалась нова піца "4 сира".”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Заклад, де поєднані сучасність і традиції.”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Багато локацій, є кухня з різноманітним меню, та традиційно ценним для Харкова сьогодення входом до підвалу. Сподобалось!”
“Чудова доставка, багато років замовляю, все смачно, вчасно і жодного значного фейла!”
“Найкраща піца в Харкові. Сам заклад не дуже затишний, але в нас локдаун за локдауном - якщо брати з собою все ідеально.”
“Дуже чудовий заклад , м'ясо на мангалі дуже смачне , бармен робить дуже смачні коктейлі, кухня супер всі м'ясні плато с домашніх делікатесів . Діджей задає дуже файний ритм . До закладу мясоманія приходимо не вперше , рекомендуємо всім цей заклад . Адміністрація дуже дбайливо ставиться до своєї справи . Шкода що в колізеї немає дискотеки , але дуже чудово організували все за новою адресою. Персонал топ . Кухня супер. Мангал це просто боги м'яса. Охорона привітна та уважна до прохання гостей .”
“Дуже смачна піца, м'ясні страви, овочі на грилі. Гарний вибір вина. Уважний і привітний персонал. Відвідуємо заклад від самого початку його роботи на Північній Салтівці, святкували тут кілька днів народжень, регулярно замовляємо піцу додому - все завжди ідеально. Дякую!”
“Хотів перекусити у Харкові, на мій останній день. Купив піцу Фірмову, лімонад великий, і воду. смачно.”
“Часто замовляємо суші у "Сусідів", дуже подобаються, особливо великі роли) Спробували новинку місяця - суші з полуницею, дуже смачний експримент) не пожалкували, що замовили Дякую!”
“Гарний заклад, де можно смачно поїсти та провести час. Інтер'єр сучасний, місця достатньо. Бізнес ланчі коштують 200грн - дві страви на вибір + напій. За свої кошти оправданий вибір. Сніданок трохи дорожче, +-240, теж норм, звичайний”
“Це ресторан. Все як у ресторані. Вишукано, смачно, затишно, не дешево. Все що їли - сподобалося. Рахунок на 6 осіб без обмежень - 5000 грн.”
“Один із улюблених закладів у місті. Тут є чим поживитися вегану, вегетаріанцю, шанувальникам пп і просто любителям смачно поїсти)) Порції великі, страви смачні та корисні, персонал максимально чемний і приємний у спілкуванні. Окремо радують насіння, соуси, яким можна додати до свого салату самостійно, та безкоштовна вода з лимоном. І суть не в тому, що всі прямо п'ють її літрами. Але сам факт її наявності дуже тішить і завжди підкуповує!)”
“Дуже смачно все, обслуговування на високому рівні, приємна атмосфера. Куштувала гарбузовий суп, Цезар з куркою та імбирний чай, все сподобалося”
“Хочу висловити велику подяку за чудовий вечір, проведений у чудовому закладі! Сказати, що сподобалося – нічого не сказати! Чудовим було все, починаючи з кухні до атмосфери. Кожне блюдо просто шедевр, окреме спасибі професіоналу своєї справи, офіціанту Крістіні (вона не тільки не відходила від нас цілий вечір, але ще й посвятила у всі тонкощі цієї кухні, що було дуже цікаво та пізнавально). Якщо хочете провести час у затишній атмосфері і при цьому отримати гастрономічну насолоду, то вам неодмінно сюди!!!”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Чудово та смачно приготований шашлик нашийок свинячої та реберця баранини. Грибочки на мангалі просто пісня!! Солянку я теж з'їв з великою швидкістю))))”
“Цей заклад заслуговує більш ніж 5 зірок. Ми сюди ходили ще з далеких часів, коли тут було лише пиво, фірмові бутерброди та снеки. Який за весь цей час заклад зробив апгрейд - нереальний респект. Тут неймовірно смачні бургери, снеки та коктейлі. Також дуже гарно продумана ігрова зона з дартс та PS, яка розташована окремо від основного залу. Додатково є багато настільних ігор. Обслуговування дуже дружелюбне та ввічливе. Бажаю цьому закладу процвітання та більше нових відвідувачів. BRO BAR - one love❤️”
“Як варіант швидкого перекушування - дуже добре! Пироги ситні, гарячі та дуже бюджетні! Готують на увазі тому викликає довіру. Можна взяти цілий пиріг чи четвертинку, особисто мені четвертинки було достатньо, щоб перекусити. Нормальні пироги, можна їсти!”
“Чудова піца, смачна, не суха, тісто м'яке. При тому, що ціни низькі, якість піци дуже висока. Відмінний варіант для швидкого перекушування.”
“Смачні великі порції! Заклад відкрито.”
“Дуже смачно готують! Піца неперевершена, звісно з декількох порівнянь якісних закладів. Привітні люди, швидке обслуговування. Можна рекомендувати усім хто любить такий тип їжи )”
“Дуже смачно і ціни приємні. За 4 повноцінних страви та 3 келихи вина 1000 грн.”
“Довго шукав, багато пробував, і нарешті знайшов нормальні роли у Харкові. Риба свіжа, нормальними шматочками акуратно нарізана, роли хорошого розміру. Подивимося, що буде далі)”
“Дуже гарне місце. Смачна піца. Ціни помірні. Великий вибір італійських блюд.”
“Проводив свій день народження, все сподобалося – гарна кухня та класна робота офіціантів. Обов'язково ще сюди повернуся. Рекомендую.”