Огляд каталогу
- 978 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 978 результатів
Перегляньте обід у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 978 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 408,515 відгуків та оцінок.
“Ресторан «Ярославський» на вулиці Ярославській, 17 у Харкові – це справжня перлина для поціновувачів кавказької та української кухні. Особливо сподобалися фірмові страви – приготовані за старовинними рецептами. Обслуговування на високому рівні, персонал уважний та привітний. Рекомендую цей ресторан для сімейних вечерь, романтичних зустрічей або святкування особливих подій. Cats Squad ♠️ рекомендує.”
“Швидко,смачно і гарне обслуговування !!!!! Найсмачніша картопля фрі”
“Дуже смачна їжа, напої. Весь персонал зараз у захисних масках, окулярах, перчатках, в закладі завжди чисто. На кожному столі стоїть антисептик.”
“Дуже сподобалось❤️ І обслуговування, і кухня, і звісно інтер'єр”
“Згадували це місце з подругою, колись любили там сидіти. Смачно, затишно. Сходила би знову”
“Готується все швидко і дуже смачно, особливо крильця та ніжки) Окрему увагу треба приділити новинкам, які виходять завжди смачні та соковиті”
“Гарний та затишний заклад! Багато місця, мало людей. Обслуговування відмінне, ціни доступні. Свиха це щось, коктейль Passion Fizz заслуговує на увагу. Меню підходить і дітям та вегетаріанцям. Дякую за вечір”
“Дуже затишне місце. Атмосфера наче на тихоокеанському острові))) дуже стильно та смачно”
“Піца дуже вкусная.Особенное увагу хотілося б приділити персоналу.Мало того що дівчата культурно і добре обслуговують ... виявилися ще чесними і компетентними людьмі.Забилі барсетку з грошима і документами через 4 години приїхали і нам все повернули в цілості й сохранності.За що їм велике спасибі. Однозначно в Дергачах якщо буду їсти те тільки тут. Рекомендую !!!”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже смачна піца, часто замовляєм. Рекомендую”
“Приємно відносяться до водіїв вантажівок. Є душ, туалет та їдальня для водіїв.”
“Дуже люблю цю кофейню! Смачна кава, круті еклерчики та приємні люди зустрічають тут:)”
“Чому не надійшло повідомлення, що посилка вже надійшла”
“Смачно, великий вибір, доступні ціни!”
“Дуже смачно як дома, за смішні гроші. Дуже великі порції.”
“Найсмачніший Фалафель у місті! За 30 грн отримуєш величезну порцію смачної їжі. Однозначно рекомендую!”
“Шаурма шикарна, на м'ясі не економлять, пишу відгук і одразу захотілося купити знову. З мінусів - їсти можна лише стоячи або везти додому, не завжди можна припаркуватися поряд, багато місця займають різні вантажівки.”
“Непогане кафе з простою домашньою кухнею, можна дешево та смачно поїсти”
“Магазин новий, відкрився влітку, дуже подобається товар: риба, фрукти, овочі, смачна випічка. Сьогодні була, задоволена, чистенько, персонал ввічливий.”
“Зручне місцезнаходження - центр міста, дуже комфортна атмосфера, прекрасний дизайн, чудове обслуговування, якісна кухня та адекватні ціни!”
“Супер магазинчик, гарний асортимент з класним та цінами та культурний продавець!”
“буфет як і всюди по цій мережі, але в даному випадку - дуже маленька зала, тіснувато!”
“Відмінна кава) Супер бариста Антон)) Тільки вийшов з кав'ярні) Американо бомба))”
“Сподобалася кухня, дуже затишно, без напруження від обслуговуючого персоналу. Була вперше. Супер!”
“Дуже приємний заклад та теплий персонал. Чуйні люди, які проконсультують і порадять як і що краще поєднуватиметься. М'ясо смачне і з соусами відмінно заходить, негативних відчуттів від місцевого м'яса ви точно не відчуєте. Вино тут смачне і має солодкуватий присмак без сторонньої гіркоти, а сир, який подається до грибів і хачапурів, відмінно заходить із вже приготованими спеціями. Усією сім'єю отримали чудове враження та ностальгію по грузинській кухні. Величезне спасибі господині та закладу за смачну вечерю та позитивні емоції!!! ^~^”
“Вперше була в караоке, приємно вражена, пісні на будь-якій мові можна замовити, але караоке-менеджер обслуговує на Українській і про це не треба просити)) Дуже гарний звук і атмосфера. Дякую, Вітальня за це. Повернусь ще з друзями і вам рекомендую завітати)”
“24 на 7. Дуже зручно і їжа не погана. Нормальний прайс.”