Огляд каталогу
- 390 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 390 результатів
Перегляньте огляд у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 390 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 36,929 відгуків та оцінок.
“Дуже класна клініка! Вакцинували в цьому закладі нашу кішечку, вакцину порадили, все зробили якісно,вона навіть не зрозуміла, що був укол. Потім прийшли на кастрацію, запропонували зробити безкоштовно по міжнародній програмі, Владислав Олександрович, все зробив професійно і завжди був на зв'язку, щиро вдячні. Потім ще встановлювали чіп. Видно, що працюють професіонали , яким подобається їх справа. Обов'язково прийдемо ще! Додаю фото нашого щасливого пацієнта)”
“Велике спасибі стоматологічному центру Зевс та зокрема Єлизаветі Ігорівні. Перше, що можу виділити цей підхід до пацієнта, мене дуже лякають відвідування стоматолога, оскільки це завжди боляче, не зрозуміло, дорого і не завжди стає краще відразу після прийому. Був приємно здивований як професійно, і дохідливо до мене донесли мою проблему, розповіли як її вирішити і запропонували варіанти її вирішення під будь-яку кишеню. Також дуже сподобалося, що всі маніпуляції проводяться сучасним обладнанням, яке вселяє довіру. Єлизавета Ігорівна – справжній професіонал своєї справи, тепер мій зуб повністю відновлений, більше не турбують ясна і в порівнянні з іншими клініками ціни на доступному рівні. Всім рекомендую!”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сервис, швидкість, якість все чедово!!!”
“Мені подобається. Є досвід порівняння. Навіть якщо вони щось роблять, припустимо малярку, то дають дуже хороші поради, до кого звернутися. Роботи виконують якісно. Є гарантія, безкоштовна діагностика, якщо ремонтуєшся у них! Вартість послуг – не висока, якість робіт – на високому рівні! Чи не розводять на непотрібні роботи! Черга велика, запис на ремонт. Термосумки ХаДеСей обслуговуються у них! Удачі хлопцям та начальнику!”
“У цьому автосалоні дуже уважний персонал, після ТО немає необхідності перевіряти ще раз затяжку болтів і.т.д. все що в процесі експлуатації транспортного засобу або що турбує під час руху (стук, поскрипує та інше) фахівці визначать і усунуть. Тут можна замовити авто при покупці будь-якої комплектації, включаючи кондиціонер, диски, сигналізацію та нарешті автозвук (вибір магнітол та акустики з консультацією фахівця на будь-який бюджет). Цей автосалон ВАЗ, але мені дуже сподобалося як і сам Харків!”
“Все професійно та оперативно. Якісно підібрали квартиру моєї мрії. Купую не вперше ну це анество і особливо фахівець з великої літери Наталія допомогли підібрати саме те, що хотілося. Респект Вам та колективу. Успіхів надалі! Обов'язково звернуся до вас ще!”
“Проходжу у них лікування магнітами. Почала краще бачити в окулярах і без, легше дивитися в далечінь. Сьогодні потрібно було почекати хлопця - він теж був у них на прийомі - так я грала в конструктор лего, припасований ними спеціально для дітей, вони були не проти)) Персонал хороший, у всьому - ідеальний порядок і пунктуальність. І, до речі, вибір оправ вражає.”
“Проходила сертифікацію. Все сподобалося. Рекомендую. Установка ГБО теж все окей. рекомендую”
“Дуже круте обслуговування, якісна робота зроблена. На жаль, не запам'ятав прізвище лікаря. Людина реально з великої літери, золоті руки, професіоналізм, швидкий прийом, повна стерильність, доброзичливість та уважність, так безболісно мене дуже давно не лікували, дуже ввічливе ставлення до клієнта, планую долікувати зуби виключно у неї. Вже радив цю клініку друзям!”
Комплексний підхід від гігієни до ортопедії; уважні лікарі, зрозумілі рекомендації та адекватні ціни.
“Крута команда майстрів! Роблять швидко, акуратно, без води Ціни адекватні, деталі якісні. Тепер тільки до цього СТО!”
“Була в клініці з двома Чіхуа , робили прививки. Працюють по запису, все вчасно. Моїм улюбленцям все сподобалось, нема страху. Ставлення лікаря до них дуже дбайливе”
“Дуже затишна атмосфера та гарна розслаблююча музика. Потрапила сюди випадково на бізнес-ланч. Смачно та недорого. Раджу. Була у суді, погода жахлива. Поїла і попросилася посидіти трохи, поїзд пізно. Дуже люб'язно погодились. Ніхто не виганяв і не підганяв, увійшли до становища. Дуже приємний персонал та відмінне враження від закладу. Якщо ще в цих краях, обов'язково зайду. Дякую власникам)”
“Є там добрі фахівці з ГБО. Поміняли редуктор на правильний для моєї машини та поставили випереджувач запалювання. При їзді газу взагалі не відчуваю різницю з бензином. Дякуємо за налаштування та апгрейд мого ГБО! Діти черговий раз у вас і чергове спасибі! Діагностика, заспокоєння мене))), чищення та ремонт форсунок. Поїхав далі у своїх справах!”
“Не часто при відвідуванні СТО до тебе відразу підходять і цікавляться проблемою. Тут ніхто не пив кави, ніхто не курив, ніхто не підів по телефону або просто демонстративно вдавав що він Бог каленвалів і сальників і йому не до вас. Незважаючи на зайнятість боксу, електрик без охів і ахів вийшов на вулицю і зробив усе за 10 хвилин. А при повторному зверненні за півгодини ніхто не кинув фразу: Ну що там ще? І при цьому мені посміхалися, всі пояснили і називали на Ви. Останнє взагалі дикість для звичайних гаражних болторізів. Прям молодці хлопці.”
“Ціни супер.. авто стеля новою поштою 1700 грн, автолюксом 140.. для великогабаритних вантажів краще перевізника поки не знайшов”
“Ввічливі продавці,багато товарів для тварин в наявності,можна замовити які потрібні-швидка доставка”
“Були тут з родиною вперше. Приємно вражені, бо їжа дуже смачна, чого не очікували від маленького кафе на районі) Приватний персонал, легка приємна музика. Скуштували шаурму мікс - велика, соковита, смачна. Картопля фрі - топчік, краще, ніж в макдональдзі. Світла (часто міняють олію), хрумка, вміру посолена. Піца 4 сири - тонке смачне тісто, багато начинки з асорті смачних сирів, бортики тоненькі та ніжні. Рекомендую!”
“Найкраща клініка в якій я був за своє життя, дуже привітний, уважний і професійний персонал.Дуже вам велике дякую за вашу роботу.”
“Дуже гарне місце. Провели передноворічний корпоратив. Тільки наша компанія, класна атмосфера, гарна кухня, пристойний стіл.”
“Якісні послуги найкрутіша заправка в Україні.”
“Все чудово, обслуговування і персонал супер.”
“Чудові майстри! Зробили все що хотів і навіть більше! Дякую!”
“Це моє улюблене місце останні два роки.”
“Відвідувала психіатра Матковську Т. В. Дуже приємна, завжди усміхнена лікарка. Уже більше місяця приймаю призначені ліки, бачу позитивний результат.”
“Рекомендую скористатися послугами клініки «KDS». Уважний та привітний персонал, найновіше та сучасне обладнання, а головне це колектив професіоналів. Дякую за роботу та бажаю подальших успіхів!”
“Дуже затишне місце. Атмосфера наче на тихоокеанському острові))) дуже стильно та смачно”
“Купляв причіп в даному магазині .причіп надійний, хорошо зроблений все тримаєця. Оформили в сервісному центрі . Співробітник наче Влад чесний допомог вибрати хороший причіп . Причепом довольний і ціна найнижча в Харківській обл.”
“Висловлюємо подяку обслуговуючому персоналу та вищому керівництву! Захоплення цією автомийкою не має меж! Радісний, чуйний та привітний персонал завжди готовий надати будь-якого виду допомогу! Професіоналізм і доброта операторів-консультантів цієї мийки, дивує і радують кожну Людину, яка приїхала сюди! Поганий настрій! Абулія!? Апатія!? - не біда, оператор-консультант, немов по вайфаю, здійснить передачу гарного настрою!) У крайньому випадку, є кафе, завдяки якому можна відволіктися навіть від такої радісної адміністрації)) Рекомендуємо всім, "Wash And GO" Найкраща автомийка самообслуговування у Харкові!”